Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkamarchewka123

wasz pierwszy raz-wspomnienia

Polecane posty

Gość ewkamarchewka123

Jak wpominacie swoj pierwszy raz? z kim był, w jakim wieku i jak to wszystko sie odbywało?:) mój pierwszy raz był z chlopakiem którego naprawde kochałam i kocham nadal, w wieku lat 17 po roku bycia razem, do dziś jestesmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka123
dlaczego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie powie bo nie
Nie powie bo nie jest jasnowidzem i nie potrafi przewidzieć jak będzie wyglądał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeye
Ja lubie do tego wracac bo to wciaz zywe, wciaz mile, wciaz jestem z tym jedynym. No wiec... przyszlam do niego pirewszy raz do domu. Nie bardzo chcialam wejsc do malego pokoju gdzie mozna bylo usiasc tylko na materacu, bo troche zbyt jednoznaczne mi sie to wydawalo... Ale zwabil mnie tam twierdzac ze filmu nie da sie w salonie obejrzec bo sprzet nie dziala. No bo niby przyszlam jakis film obejrzec z nim, w kazdym razie zaproszenie bylo na projekcje. I tak ogladalismy az westchnal, pochyli sie do mnie, pocalowal jakby na probe i zaczal mnie rozbierac... A potem bylo dziwnie bo ja chcialam go powstrzymac ale zwlekalam, i tak posuwalismy sie coraz dalej az prawie doszlo do stosunku. Wycofalam sie, zastopowalam go w ostatniej prawie chwili. Moge powiedziec ze ten pierwszy raz byl rozlozony na kilka razy bo kiedy wreszcie zgodzilam sie, to okazalo sie ze ze mna wcale nie pojdzie tak latwo bo mam jakas pancerna blone dziewicza. Ladowalam z krwotokiem w wannie parokrotnie... Bylismy razem u gina sprawdzic w czym jest problem. I dopiero po konsultacji i za ktoryms podejsciem udalo sie. Ja to opisuje sucho ale byly i emocje, i jego troska, i moja niepewnosc i zafascynowanie jego cialem... Tylko tego co on czuje nie wiedzialam. A on mnie kochal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim bylym, bylam z nim 2 lata, pierwszy raz po 4 miesiacach, uwazam ze troche za szybko ale stalo sie:) jak wspominam? nic szczegolnego, troche bolalo, i takie dziwne uczucie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeye
No ja niestety byłam rozczarfowana że niczego szczególnego nie czuję. Miałam nadzieję że to się zmieni ale nie zmieniło się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnamadchen przypomnij mi :P Ty jestes z poznania ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli cos mi sie pomylilo :P myslalem ze z poznania :) kiedys chyba razem rozmawialismy w trojke, z jeszzce jedna dziewczyna, ona chyba byla z poznania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poll a tego to nie wiem neistety:( znaczy nie pamietam, bo choc pamiec mam dobra to ejdnak krotka:o a o czym my to dyskutowali co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebym ja pamietal :o :P, to chyba bylo z ok rok temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lee to kolego o czym ty do mnie piszesz:P ja nie pamietam co 3 dni temu robilam:D a rok temu to dawno i nieprawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ciekawa jak diabli
A Wy tu jestescie zołzy jedne. :P Z moim eksem,podczas kochania sie bolało,bylo nawet fajnie.Lecz z obecnym jest o wiele lepszy seks. :P I na nasz pierwszy raz musial czekac,bo nie bylam gotowa po poprzednim zwiazku,ale nasz pierwszy raz byl cudowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacz, ale kolezanke zapomnialem a Ciebie pamietam :P "wpadlas mi w oko" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ciekawa jak diabli
Moj pierwszy raz byl jak mialam z 20 lat. :) to byl 5 letni zwiazek. :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostaje mi tylko podziekowac za slowa uzniania:P ale mimo wszystko nie przypominam sobie zebym z jakims kawalerem i balbina prowadzila dyskusje:P boz rok temu to mnie jeszcze tu gnojono za bzdury ktore wypisywalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech co to byly za dyskusje egzystencjalne :D :P no trudno, to teraz juz mnie chyba zapamietasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie bede mogl zasnac, a juz sie chce szykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie mozesz spac ? pograj sobie w kalambury albo cos teges, policz owce, kury, gesi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cos teges:P tata mnie dzis brutalnie zbudzil o 4:00 bo spac nie mogl, mama za spzratanie sie wziela o 4:00 bo tez spac nie mogla:o ja nie mam normalniej rodziny i ode mnie z domu normalnym sie nie wyjdzie:D pozniej w dzien spalam 2 godziny i jakos chyba moja godzina spania minela:( mam ejden sposob zeby szybko zasnac ale potrzebuje drugiej osoby do tego a tu widzisz, lypa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ty nie badz taki ciekawy kochany:P no wiesz, sprawa wyglada tak, lozko, facet, tiru riru i po minucie juz spie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy raz mial miejsce gdy mialam 17lat i pojechalismy z moim owczesnym chlopakiem na dwa tygodnie popilnowac mieszkania mojej siostry ktora wtedy wyjechala:) bylo cudownie, dlugo o dziwo bo oboje bylismy wtedy bez doswiadczenia, a po wszystkim usiedlismy na parapecie nadzy przytuleni do siebie i jak przystalo na mlodych kochankow zapalilismy papierosa:) do tej pory wspominam to z nostalgia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm (?) "tiru riru " ? tej techniki nie znam :P moze rozwiniesz temat ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×