Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza_Ela

Z iloma facetami uprawiałyście sex?

Polecane posty

Gość mam 22 lata
i z dwoma tylko i tego pierwszego żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanka1989
ja chyba najgorsza jestem :( mam 20 lat a z (nie chce mi sie liczyc) okolo 20-25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh...niestety...
z 3, a mam dopiero 16 lat :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi WOmen
a JA Z 4.Mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja powiemmmmm
z 6 , z tym ostatnim nadal jestem- nie wiem czy na zawsze, ale przeraża mnie myśl że liczba może wzrosnąć:(, mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
dziewczyny to nie liczy się liczba tylko jakość, pierwszy co mnie rozdziewiczył wcale się nie popisał, sam sex nawet minuty nie trwał, ale za to drugi i obecny mój ukochany facet jest zupełnie inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
hamster wiadomo,że jeśli uprawiasz seks z osobą, którą kochasz to jest zupełnie inaczej, to jest bez porównania, z uczuciem jest o niebo lepiej :)wiem, mało wiem bo tylko 2 miałam, ale to prawda co napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie za zylasty
z 3 mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie za żylasty
tez tak myslę, ale nie żałuję ze nie było ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde a ja mam 23 lata i spałam z 1- zaręczamy się i planujemy slub. Razem prawie 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek jak kiedyś w końcu sprobujesz zmienisz zdanie i swoje poglądy. Sam sie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, ja miałam jdnejgo jegynego... Troszkę sie obawiam ze kiedyś tam za kilka lat będę chciała z ciekawości sprawdzić jak to jest z innym... to by była zdrada juz męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi sie ze macie powody do chwalenia sie. 20 lat i 20-stu czy podobnie. czy to jest powod do dumy?? nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to
ja pisałam prawdę pod nickiem mam 22 lata i byłam tylko z dwoma i pierwszego żałuje, ale niestety każdy popełnia błedy :) ale to smutne jak jakaś 17 latka pisze, że z 24 spała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to
niestety dziewczyny się nie szanują, nie mam pojęcia dlaczego a potem narzekają, ze nie potrafią prawdziwe kochać i że mają problemy ze sobą, że nikt je nie szanuje itd. pytam się jak mają je inni szanować skoro same tego nie robią? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona spełniona
Ja miałam ok 30 facetów, z tego większość to porażka - małe penisy, wytrysk po 3 min, do tego super przerośnięte ego. Teraz mam faceta, którego naprawdę kocham z wielkim penisem, który mnie całkowicie wypełnia i mam z nim orgazmy pochwowe (z tymi małymi kogucikami mogłam o tym zapomnieć). Facet jest parę lat ode mnie starszy, świetny w łóżku i świetny we wspólnym zyciu. Nigdy mu nie przeszkadzało to że miałam wielu partnerów, ba nawet się z tego cieszy bo wiele rzeczy umiem. Żyjemy ze sobą już 2 lata i nie wyobrażam sobie już nikogo innego, planujemy założyć rodzinę, chcę mieć z nim dziecko, on też je ze mną chce. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Major Kupricz 007
14 oficjalnie Twój facet z dwoma ? I nie chciałabyś żeby z więcej ?? Bo nie lubisz dziwkarzy ?? A Ty lepsza ku**o jesteś skoro po pijaku dajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka kotka ale poważna
Słuchajcie ja mam 25 lat i miałam 3 facetów.... Pierwszy to w ogóle nie wiem czy można o nim powiedzieć, że się kochaliśmy...to było jakieś dziwne..., drugi owszem ale tylko 2 razy...teraz mam narzeconego i sobie bardzo chwale życie intymne... Kupuję i zakładam mu pończoszki..., ładne biustonosze... jestem przy Nim bardziej kobieca niż przy którymkolwiek inny facecie...fakt że dużo mamy już za sobą choć jesteśmy razem tylko 2 lata... Wiem, że seks jest ważny w związku a w małżeństwie to już w ogóle.... Gdyby mi go zabrakło, to było by co najmniej dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wy trzymacie cnote do slubu to po chuj ten topik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 a mam 23 lata
i pewnie juz tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dwoma
a lat mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek1111222
hehe a ja mam 17 lat i zaliczyłam 18 w tym dwa trójkąty a teraz mam zajebistego faceta i zostaje przy nim. jak na razie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kee seey
Mam 24 lata i spalam z 6( z czego ten szósty to nie bardzo bo wlozyl i mu opadl ze stresu, wiec w sumie nic nie bylo). Czy duzo? dla mnie o 5 za duzo:/ Praktycznie zaluje kazdego, teraz jestem z tym 6 i jest bajka! Liczba juz raczej nie wzrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×