Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonaola86

poronilam 2 razy...starania..

Polecane posty

czesc dziewczyny..ja poronilam 2 razy,bardzo pragnelam malenstwa..pierwszy raz poronilam poczatek 4 mc.listopad..2007..to bylo okropne co przezyla..ten krwotok..oj..a bylo to tak:zaczlam plamic poszlam do mojego gim przepisal mi tabletki na podtrzymanie..nic nie pomoglo zaczlam plamic mocniej poszlam znow do gin i kazal mi jechac z rana do szpitala ale nie zdazylam bo wywiozla mnie karetka o 2w nocy do szpitala.najpierw krwawilam w ten dzie jak miesiaczka a potem jak buchlo ze mnie to ja 2 godz siedzialam na wc bo tak sie ze mnie lalo.a te skrzepy to bylo straszne(rzeznia)jak wstalam z wc to sie przewrocilam,wtedy moj wystraszony narzeczony zadzwonil po pogotowie przyjechali za jakies 20min a ja wzijalam sie z bolu..jak dojechalam do szpitala to juz we mnie nic nie bylo..robili zabieg po 2 mc znow bylam w ciazy i poronilam w 6 tyg widzialam serduszko jak bije w szpitalu gadali ze wszystko jest ok lerzalam 5 dni a jak mnie wypisywali wzieli mnie na usg i mi powiedzieli ze znow poronilam ale ja nawet nie wiem kiedy,,krwawienie bylo minimalne..oj dziewczyny ciezko mi choc mam 22 lat ale pragne byc w ciazy.teraz mija 3 mc od poronienie i znow zyje nadzieja ze bede w ciazy..wszystkie was pozdrawiam i trzymajcie sie..jest tez fajne forum na forum.gazeta.pl tam sa tez dzieczyny ktore podtrzymuja na duchu...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jest tu taki temat ;;; Poroniłam ale znowu sie staram. Tam sa fajne dziewczyny z podobnymi jak Ty przejściami. Dolącz do nich na pewno Ci pomoga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp...sadze ze jestem juz gotowa..mowia ze trzeba czekac od 3 mc do 6mc.ale tez mowia ze to zalezy od psyhiki a ja juz jestem gotowa..z badan wynika ze jest wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×