Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnDlaNiejWawa

Poznam atrakcyjna mezatke z Wawy...

Polecane posty

Gość idź na zakupy
skromna rada - dawno większych bzdur nie czytałam. kobieta będzie smutna, bedzie miala mniej energii, temperamentu bo je mięso i białe pieczywo :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź na zakupy idz z Bogiem
kobieto tumaczyc ci nie bede bo za tepa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź na zakupy
idź na zakupy idz z Bogiem: czyż mogłam się spodziewać, że masz do powiedzenia coś więcej niż obelgi "za tępa jesteś" i bzdurne teorie? Można powiedzieć, że mnie nie rozczarowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę :-) A przecież biel najlepiej opisać szarością ptaka kamieniem słoneczniki w grudniu dawne erotyki bywały opisami ciała opisywały to i owo na przykład rzęsy a przecież czerwień powinno opisywać się szarością słońce deszczem maki w listopadzie usta nocą najplastyczniejszym opisem chleba jest opis głodu jest w nim wilgotny porowaty ośrodek ciepłe wnętrze słoneczniki w nocy piersi brzuch uda Kybele źródlanym przezroczystym opisem wody jest opis pragnienia popiołu pustyni wywołuje fatamorganę obłoki i drzewa wchodzą w lustro Brak głód nieobecność ciała jest opisem miłości jest erotykiem współczesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :-) Gdy zamieć wyje niczym wilk,gdy w nocy mróz uderza,nie zamykajcie, proszę, drzwi,otwórzcie je na ścieżaj...I kiedy przyjdzie w drogę iść,a drogi - nie przetarte,wychodząc nie ryglujcie drzwi,zostawcie je otwarte.Niech inni myślą: cud się stał,A to nie cud bynajmniej!Od żaru serca sosny żar niechw piecu raz się zajmie...I niechaj ciepło w ścianach tkwi,niech noc się wyda krótka...Nie warte funta kłaków drzwi,marnego grosza - kłódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden :-) Płacze dziewczynka:- Baloniku, wróć! A balonik uciekłnza obłoki - w dal... Płacze dziewczyna:- Ukochany, wróć! Ludzie pocieszają, a balonik - hen... Płacze kobieta:- Utrapiony, wróć! Ludzie pocieszają, a balonik - hen... Płacze staruszka:- Życie moje, wróć! -... A balonik wraca zza obłoków - w dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moglas nie
a ja idiotka myslalam ze od tego wszystkiego sie chudnie ... wiedziec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ skoro tak się wierszowanie zrobiło, ja umieszczę tutaj też, może nie wiersz, ale słówka opisujące doskonale znany stan:) Intymna ciemność I zapach skóry Dreszcz dotyku Oddech pełen niepokoju Trzepocące motyle w brzuchu Wilgotne gorące usta Pieszczota włosów Pragnienie Pożądanie Uwielbienie Dawanie i branie Błogość obcowania Rozkosz odbierania Wzburzenie Gorący oddech Nabrzmiałe piersi Uległość Oddanie Pulsująca namiętność Wnikanie Wchłanianie Kołysanie Zniewalanie Posiadanie Zdobywanie Błogie poddanie Szał w oczach Grymas twarzy Bębnienie serc Krzyk oddechu Obłęd Otchłań Zamknięcie ramion Wtopienie dłoni Zacisk warg Jedno ciało Falujące spełnienie Tkliwość Wdzięczność Odprężenie Wyzwolenie Uwielbienie Szczęście. Czy któraś z Was odnajduje w nich coś swojego, coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca kluczI walizkę ma spakowaną już. Pierwsza wojna - pal ją sześć, to już tyle lat. Druga wojna - jeszcze dziś winnych szuka światA tej trzeciej co chce przerwać nasze dni, Winien będziesz ty, winien będziesz ty. Pierwsze kłamstwo, myślisz : ech, zażartował ktoś Drugie kłamstwo - gorzki śmiech, śmiechu nigdy dość. A to trzecie, gdy już przejdzie przez twój próg Głębiej zrani cię, niż na wojnie wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum brum - piękne... skrywają jednak jakiś żal, oczekiwanie, wyczekiwanie że coś się zdarzy..., bez naszego udziału nic się nie zadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek7898
OnDlaNiejWawa - jestem w takiej samej sytuacji co Ty, z tym, że jestem dopiero 3 lata po ślubie, jestem przed 30-stką. Jak czytam czego pragniesz, jakie masz marzenia - to tak jak bym odczytywał swoje myśli tutaj. Nie przeczytałem jeszcze całego tego topiku, a już widzę że nawet upodobania mamy te same. Też marzy mi się brunetka, o ciemnych lub piwnych oczach, ale piersi rozmiar C. Przeczytam całość i na pewno jeszcze się odezwę. Pozdrawiam, ale jednocześnie ostrzegam - nie rób głupstw - ja jedno palnąłem 4 miesiące temu i jeszcze nie mogę dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka połka
ciekawi mnie jedno? czy wy koorva tacy modele ze takie wymagania macie niczym szukanie kandydatki na modelke? bo zaloze sie ze za wysoko mierzycie bo wasza prezencja pozostawia wiele do zyczenia,a takie kobiety mimo wszystko,zreszta jak kazdy rowniez patrza na walory zewnetrzne u facetow takie jak wyglad:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
purpurowa?? pod nickiem Darek?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka połka
taa podobny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz umrę ze śmiechu...
najlepiej żeby była mężatka z dobrze zarabiającym mężem, który nie będzie skąpił na elegancką i drogą bielizną. jakież to ekscyttujace rozbierać kobietę z fajnych koronek za które nie trzeba płacić. najlepiej żeby była mężatką bo wtedy nie będzie miała w weekendu czasu i mozliwości pisać smsów i pytać kiedy się spotkamy. najlepiej żeby była mężatką bo w święta i urlopy - jak wyżej :) kwiatów nie trzeba kupować ani prezentów bo mąż może się domyślić więc jaka oszczędność !!! przede wszystkim nie może przeszkadzać w zarabianiu pieniędzy więc musi się dostosować !!! faceci przede wszystkim myślą o pieniadzach dopiero potem o seksie. gdyby było inaczej szanowny autor skorzystałby z licznych warszawskich burdeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka połka
nic dodac nic ujac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
macie male dośwaidzczenie w kochankowaniu albo malą wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaptysia
ja miałam kochanka a to dlatego ze mój mąz jest alkoholikiem potrzebowałam bliskosci i nie jestem bogata jakbym była z warszawy pokusiłabym sie na OnDlaNiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka połka
to zostaw alkoholika i zacznij zyc na nowo,masakra co ci ludzie z soba robia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×