Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fugazi

Kochani pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość fugazi

Blagam o rade!!!Gdy zaszlam w ciąże powiedzialam facetowi ze bedziemy mieli dziecko.ucieszyl sie,powiedzial z ewezniemy slub.za dwa dni mu sie odmienilo.zerwal z emna kontakt.urodzilam mu córke.pisalam smsy,ale on przez 9 m-cy nie odzywal sie do nas,nie odwiedzal dziecka.w koncu zaprosil nas na wigilie,poszlysmy.pogodzilismy sie.powiedzial ze jestesmy dla niego wszystkim,ze nas kocha i chce byc z nami.potem okazalo sie z ewazniejsi byli dla niego koledzy,piwko.zrobilam mu awanture i wtedy powiedzial mi z enie bedzie sie oszukiwal,ze nie chce byc ze mna.Dodal jeszcz ez eczas pokaze,ze kiedys moze bedziemy razem ale on musi sie wyszalec.zerwalam natychmiast kontakt z tym czlowiekiem.minely 2 m-ce i znowu zaczal sie odzywac,chce sie spotykac z corka.ja mu nie zabraniam.teraz ze soba rozmawiamy,spedzamy milo czas.mysle ze chce sie teraz do nas zblizyc,byc moze wrocic ale czy dac mu sznse?????????tyle nas zawiodl.czy bedzie cos z tego.pomóżcie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Straszne... jesteś na każde jego zawołanie. Powinnaś zerwać z nim wszelki kontakt już w momencie jak cie zostawił sama w ciąży. To jest niezrównoważony psychicznie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fugazi- skroj go na takie alimenty, zeby mu na piwo nie starczyło, jeso, ale bym urządziła frajera:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć... Czasem ktoś potrzebuje dużo czasu, żeby dojrzeć, czasem nie dojrzewa nigdy... Ja bym chyba na Twoim miejscu zachowała dużą ostrożność, niech Ci udowodni, że potrafi być odpowiedzialny. Trzymaj go na dystans dłuższy czas, niech sprawdzi się jako ojciec, a co do Ciebie czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugazi
pocieszając jest to co piszesz ;) ile będę czekała?czas będzie leciał a ja dalej bede tkwiła w nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugazi
moze on nigdy nie dojrzeje?nie dzwoni,nie zapyta się o córkę.duzy wplyw maja na niego koledzy.woli pic codziennie niz spotkac sie z corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze założysz
ten temat? dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×