Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama gimnazjalistyki

gdzie w necie najtańsze podręczniki

Polecane posty

Gość mama gimnazjalistyki

do gimnazjum znajdę? Komplet do 1 klasy wycenili w sklepie na 540 pln :-O czy znajdę taniej ? a moze macie namiary na jakąś internetową giełdę używanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gimnazjalistyki
mama GIMNAZJALISTKI w sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gimnazjalistyki
Nie znam nikogo a nie chciałabym szukac bo -jakby to napisac hym jestem tam troche osoba publiczną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnazjalistka___3
na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnazjalistka___3
sa jeszcze ksiegarnie w necie ktore sprzedaja uzywane ksiazki a tak btw twoja corka nei ma zadnych starszych kolezanek od ktorych moglaby odkupic ksiazki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gimnazjalistyki
Moze ale ja bym chciała taniej.Mnóstwo pojedyńczych ofert.Róznia sie niuansami-brakiem płyt CD wydaniem -trochę sie boje ze sama źle by wybrała.Nie wierzę ze rodzice nie zjamują sie podręczniami swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gimnazjalistyki
na tym www-e podrecznik np nie ma ani jednaj ksiązki której szukaM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnazjalistka___3
na tych plytach CD nic nie ma ciekawego:P na allegro jest duzo ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimnazjalistka^^
Księgarnia RedMoon.pl podręczniki najtańsze na internecie ,przykład: "Między nami " Język polski -23,50 w księgarni, 19,50 w RedMoon.pl Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madek
Ja też polecam księgarnię REDMOON :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadan
A ja polecam EMPIK sprzedaż wysyłkowa taniej niż w innych księgarniach jeśli zamówienie przekroczy 100 zł dostawa gratis +10% znizki, mozna też samemu odbierać w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podstawówka
Ja polecam e-Lbbro.pl. Znaczna różnica cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podstawówka
Ja polecam e- Libro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fb
najlepiej kupic w internecie jest najtaniej tylko musi to byc sprawdzony sklep. bo wiadomo co sie dzieje czasami ;/ ja kupuje podreczniki na pouczyc.pl swoim dzieciakom bo jet tanio, czasem tez kupujemy uzywane od starszych kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki1975
Ja ze swej strony polecam www.TaniaKsiazka.pl - w zeszlym roku zamowilismy dla naszych dzieci tam podreczniki i bylismy bardzo zadowoleni z cen i szybkosci. W tym roku tez tam kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decceec
ale biadolicie. masz w miescie pelno miejsc, gdzie mozesz kupic uzywane podreczniki, czesto w ksiegarniach w centrum miasta, nazywa sie to ANTYKWARIAT. poszukaj sobie na google w swoim miescie. i co z tego, ze bez plyty? ja ANI RAZU plyty nie otworzylam przez 12 lat nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fb
w necie jest łatwiej, otwierasz stronę klikasz i zamawiasz, ceny są naprawdę bardzo niskie ja juz niegdy nie przekonam sie do normalnych zakupow w ksiegrni miejskiej. Kazdy kto ceni sobie wygode sprobuje raz i zawsze bedzie tu wracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę odkopię temat jako że zakup podręczników znów jest tematem jak najbardziej aktualnym :) ale ze swojej strony zgadzam się z Luki1975 bo też kupuję na http://taniaksiazka.pl i też jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria88
Bardzo tanio podręczniki kupuję w edugaleria.pl Mają dla szkół podstawowych jak i wyższych. Szeroki zakres językowych. Specjalizują się w sprzedawaniu podręczników, bo głównie to jest u nich na stronie :) Ja dzieciakom swoim kupuję tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleśka
inbook.pl ma mega tanie podręczniki, w tamtym roku tam kupowałam i w tym też zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felisiaq
też teraz na inbook kupowałam - zdecydowanie najtaniej, przynajmniej z tych sklepów, które przeglądałam, wysyłka 4 zł, więc prawie nic - dla mnie bomba, jak ktoś kupuje nowe podręczniki, czy to chce, czy musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupowałam w tym roku na inbook - taniej nigdzie tych naszych nie znalazłam, niestety, jak się ma kilkoro dzieci, to sporo znika z portfela, tu przynajmniej taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję przez portal planetplus.pl :) kupując za ich pośrednictwem ma się 6% Cashback (tzn. 6% wartości zakupów wraca na konto) w TaniaKsiazka.pl - można sporo zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to na pewno jestem z tych ludzi, którzy książki czytają. Zawyżam statystyki w Polsce dość mocno. I też muszę przyznać, że sporo pieniędzy mi na książki idzie miesięcznie. Nie jest to tak drogie hobby jak choćby – ubrania czy buty, ale też kosztuje. Najtaniej mi na ten moment wychodzi kupowanie na portalu www.edyp.pl Raz, że książek jest dużo, dwa że wysyłkę robią tanio i też nie trzeba na dostawę czekać wieków, jak to bywa w innych firmach nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia Livro. Bywa że ten sam tytuł stacjonarnie, na mieście, kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych więcej - poważnie. Najlepiej zamów wszystko za jednym razem to nie zapłacisz za przesyłkę. Nie pamiętam dokładnie od jakiej kwoty, ale mieli te dostawy całkowicie darmowe. Raczej nigdzie taniej tych książek nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livro. Na niektórych książkach nawet po kilkanaście złotych różnicy - to bardzo dużo. W sumie to byliśmy w ciężkim szoku, bo na necie spotykaliśmy używane książki w podobnej cenie. A ogólnie - szukacie poza netem już docelowo przestało mieć sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×