Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimberleyyyyyy

irytujące słowa w ustach facetów

Polecane posty

Gość krzyżaczyca
nie znoszę jak zdrabniają... "pojedziemy autobkiem?" albo "wezmę kąpiułkę" albo to zajebiste "niom".... bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu sie czepiacie ciagle. A co byscie powiedzialy gdyby facet nie mowil nic a Was bil? Lepiej by bylo? Zastanowcie sie i zobaczcie http://urlhawk.com/2qk Macie cos do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka123
przecież my nie nażekamy, że facet nas nie bije? tylko śmiejemy się z ich powiedzonek, boże, zawsze ktoś problemowy się znajdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajace gadki
''bez sensu'' ''kobietooo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzajace gadki
aha i jak na damska marynarke badz zakiet mowi ''garsonka'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak mój typ na ten tydzień: "dlaczego nie odbierasz, jak do Ciebie dzwonię?" 💤 ....bo lubie melodii dzwonka sobie posłuchać do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi: " jak zwykle moja wina..." "dobra weż" - jak sie klocimy nie lubie kiedy mowi do mnie : "bejbeee"!!!!! 😡 nienawidze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcośtam
podnosz i dodaję - "jak ci się nie podoba to sobie zmień..." ( w przypadku kiedy zwracam mu uwagę, ze coś źle zrobił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odswieżam
" fajna dupeczka z Ciebie"- tego komplementu nie lubie!!! Jestem z facetem 2 lata, a on nadal mi to mowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fajna dupeczka z ciebie
bo jak to, to średnio brzmiący ale jednak komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuuppuupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie kuźwa
jakby nie mógł przekląć normalnie... to takie żenujące i niemęskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
-nie denerwiuj mnie kobieto -nie przesadzaj:O -odbieraj telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzycówka
ooo "jak zwykle moja wina" - w tym momencie ręce opadają albo przez pół godziny tłumaczyc mu czemu jestes zła a on chwile pozniej "o co ci chodzi? " "okres masz" tez jest dobre... a najbardziej wkurza mnie jak próbuje o czyms dotyczącym nas z nim porozmawiac i w tym momencie on jakby spadł na nizszy poziom intelektualny i zapomnial jak się mówi i słucha...i w ogole sie nie odzywa a jak się go pytam czemu nic nie mówi, przecięz to w jego interesie tez powinno byc to mówi ze...słucha...i tyle...pogadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszy_czka
"zdaje Ci sie" odp na kazde moje stwierdzenie, typu: glowa mnie boli, zimno mi czy chce mi sie pic... ehhh... czasem mam dosc tego "zdaje ci sie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongola
pójdę do domku, zjem śniadanko - czyli wszelkiego rodzaju totalnie niepotrzebne zdrobnienienia -> tego nie toleruje u ludzi objga płci powyżej szóstego roku życia ogólnie u facetów : marne podrywy typu : "dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im anioł, ale nie martw się, nie powiem im gdzie jestes" lub "- bardzo bolało? -ale co? -jak spadałas z nieba " a u swojego chłopa to oczywiście stałe i niezmienne : "nie rozumiem o co Ci teraz chodzi" oraz coś, czego za cholerę nie mogę go oduczyć czyli bolesne CHCEM oraz bledy ortograficzne podczas rozmów na gadu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×