Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seksmannnn

Seks w gumce to jak kąpiel w płaszczu

Polecane posty

Maniek i lubimy tez spocic się we wstępie reklamowym :classic_cool: Florek nie marz bo to kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
seks nie sex***!!! Ale chwila... O czym to ja?... No tak, jak przekonać laskę żeby zaczela brac tabletki? Nie chce seksu w gumie bo mnie uwiera. Bez gumy chce, to ta znowu sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym wygrał to: 1. Wynająłbym tabun dziwek dla Florka. 2. Kupiłbym kilka mieszkań dla siebie :o 3. Wspomógłbym Narodowe Odrodzenie Polski :o biedni chłopcy w butach ortopedycznych :( 4. Obraziłbym publicznie prezydenta. A co stać by mnie było :classic_cool: 5. Jaki koorva chytry jestem:o i dziwić się że nie wygrałem :o Podobno z samych odsetek to 160 000 na miesiąc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrola---> do jakiej znów śmierdzącej ?:o Ja tylko chcę willę w Monako z jachtem pełnomorskim. Jak się ma 1 mln. to od tej kwoty juz tam mozna kupić :classic_cool: Resztę dobrze ulokować - nie dam NIC i NIKOMU - sama przepultam ;):classic_cool: Taka jestem pazerna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22% VAT od marzeń to ile jest? a tak w ogóle to jakbym wygrał, to chooja bym się podzielił, kupiłbym paszport jakiegoś śmiesznego państewka i wypyerdolił do Ekwadoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
Nie no, tj szczyt! Człowiek zaklada sobie swoj wlasny temat i nawet to mu ukradną :( No nie moja wina ze dupczyc mi sie chce od rana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
No plakac ja tez nie placze, ale poped jest poped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
No puszczałem i to i to.. K*urwa zadnej nie trafilem. Też pipa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
jak nie kradnie? jak nie kradnie?! wpierniczacie mi sie w temat i przypominacie o tym cholernym totku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum brum 🖐️🌼 Noz karva...najgorze na co mozna w zyciu trafic to na faceta z wężem w kieszeni 😭 To lepiej już całe zycie na palcówce przejeżdzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robimy to, żeby odwrócić twoją uwagę od faktu, że ci panna nie daje, niewdzięczna świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron skurczybyku wiesz dlaczego nie wygrałes wczoraj obiecałes mi działe a dzis mówisz ze doatałabym fige :O i własnie dlatego masz tylko te trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
ajron, no wielkie dzieki, zawsze wiedzialem ze mozna liczyc na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SeksMannnA---. puśc se jeszcze raz bąką, przejdzie ci frustracja związana z lipą w totka i dupczeniu w prezerwatywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksMannnA
zeby to bylo takie proste warkocz. swoja droga, strasznie choojowy nik masz (od razu mi lepiej0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×