Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubusiovva

3 pytania do WAS kochane co jest mitem a co prawdą?

Polecane posty

Gość kubusiovva

1/ Czy jeśli jest się w ciąży to temperatura ciała zawsze przekracza 37 stopni? Czy zdarza się że będąc "przy nadziei" temp ciała ma np 36,5 stopni? Jakie są standardy a jakie ustępstwa od tego? 2/ Czy w ostatni dzień kiedy wystepuje płodny śluz z domieszką białawego, kiedy odczuwa się już, że to dzień suchy - jest jakies prawdopodobieństwo zajścia w ciażę? czy jajeczkowanie jest zazwyczaj wtedy kiedy odczuwamy, że jest nam najbardziej mokro? 3/ CO z tą ciażą bez sexu? Jeśli plemniki znajdą się w okolicach pochwy w dni płodne np przy ocieraniu to jest ryzyko ciąży?( w ilu procentach) Czytałam że teoretycznie jest jakieś ryzyko, ale czy ktoś wie jak praktycznie to wygląda? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi na te pytania. Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie musi przekraczać 37... powinna byc podwyższona w stosunku do Twojej temperatury z początku cyklu... u mnie na początku cyklu jest przeważnie ok. 36,4 , a na początku ciąży najcześciej było 36,8-36,9 2. ostatni dzień występowania śluzu o cechach śluzu płodnego powinien być dniem owulacji 3. teoretycznie być może jest to mozliwe... ale nie znam nikogo kto w ten sposób zaszedł w ciążę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
uuu , naprawde tak jest że ostatni dzień kiedy występuje śluz płodny, a mimo tego że upływy są najmniejsze i już nie odczuwamy wilgoci, właśnie wytedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
no włąsnie, że na biologi nie ma omawianych takich szczegółów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
tzn co robie o czym nie mam pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
no włąsnie nie bzykam się, czy gdzieś tu tak napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO tej wyżej
zadaj to pytanie wszystkim nastolatkom i większości dorosłych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciążę równie dobrze może zajść jak współżyjesz kilka dni przed owulacją... plemniki są w stanie przeżyć trochę w drogach rodnych kobiety... więc niekoniecznie w owulację jest największe prawdopodobieństwo... jak współżyjesz dzień po owulacji też możesz zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO tej wyżej
to było oczywiście do campini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
jeśli to takie ważne to mnie dotyczy raczej 3cie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli tylko w okolicach pochwy czyli nie w środku to raczej nie masz się czym martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
trcohe znam swój organizm, ale przecież wszyskiego nie da się przewidzieć, a tak w ogóle to nikt nie nza tak dobrze swojego organizmu bo naukowcy nadal mają wiele zagadek na które jeszcze nie znają odpowiedzi, a po za tym zawsze istnieją wyjątki i ustepstwa od reguły, a ja poprostu jestem ciekawa i wolę zapytać niż żyć w nieświadomości. Poprostu mam nadzieję że jeszcze istnieja ludzie, którzy chcą innym pomóc i uświadomić tych mniej "dośwwiadczonych" czy to aż takie złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
dziekuję baderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pyta nie błądzi... ;) ale jak sama piszesz, czasem zdarzaja się wypadki przy pracy i niespodzianki... także niczego na 100% nie można być pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale plemniki to raczej delikatne stworzonka i by przeżyć potrzebują odpowiednich warunków m.in. śluzu płodnego kobiety... więc muszą się znaleźć wewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
mam nadzięje .. martwię sie bo spóźnia mi się okres już ok 10 dni (ostatnio spóźnił się 9 także u mnie to dośc powszechne) ale temp ciała nie mam podwyższonej więc mam nadzieję że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bzykasz ise i martwisz się o ciązę?? w poniedziałek był fajny tekst w wyborczej na ten temat. jezeli jestes chociaż trochę ambitna to poczytaj sobie, bo to co soba reprezentujesz to śmiech na sali. coś o zajsciu w ciaze przez zołądek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może zrób test dla pewności? nie będę pytać ile masz lat, ale jak ja miałam ok. 18-20 i zaczynałam współżycie to miewałam bardzo nieregularne @... czasem nawet co dwa miesiące... czasem tak jest, potrzeba czasu, by wszystko się uregulowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva
no ja się własnie znajduje też w tym przedziale wiekowym .. a dlategosię martwie bo naczytałam się że prawdopodobieństwo jakies tam istnieje.. ale jak to jest w praktyce to nikt nie iwe .. w kazdym razie serdecznie dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×