Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caryca grozna

Nuuuuudy w pracy- kto ze mna poklika?

Polecane posty

Gość aga1982
w gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze nie lubię polskiego morza, zimna brudna woda i pogoda do bani- niepewna....a ceny porównywalne do tych za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada ranna
jak ci sie nudzi.. podrzuc trojana leszczowi i ukradnij mu jego artykuł..upublicnzij na forum znaim gow yda.. ale dostanie wytrzeszczu oczu.. ze złosci w koncu to on nad nim racował.. Moze sie chlopak nauczy ze nie robi sie tego co drugiemu niemiłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
siedze i kurcze telefony odbieram - a za oknem 30 stopni - góry pieknie widac - szlag szlag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
wyjezdzalam za granice a czemu ostatnio byłam w grecji i nasze morze nie ma oczywiscie porównania z tamtym ale jak sie nie am co sie lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kilka razy zdarzylo mi sie przekonac jaki swiat jest maly...Znalam kiedys tez age z gdanska i tez pracowala w banku. Poznalam ja za granica. No ale pewnie to nie ty(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
ja w gdansku jestem od roku takze to chyba nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat Giewont jakoś mnie nie pociągał, od wielu lat jeżdżę w Tatry, a na Giewoncie nie byłam... ale panoramka z Gąsiennicowej... albo znad Czarnego jeszcze lepiej... to są widoki, dla których warto sie spocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
ja byłam raz na giewoncie i rozwaliłam sobie kolano cos mi tam pekło także chyba jestem uczulona na góry no ale pozostają tereny nizinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi własnie bardzo sie podobała wspinaczka na giewont- niektóre odcinki były naprawde straszne:P a ja lubię adrenalinkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w robocie. podszywam sie wlasnie na kafe pod męzcyznze a tak naprawde mam 20 lat i siedze na wakacyjnych praktykach w firmie consultingowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaale
Mm nadzieję,że żaden z was nie jest dyspozytorem pogotowia ratunkowego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze mi ktos doradzi- pracuje za granica juz od kilku lat. Mam niezla prace, zarobki tez sa spoko. Ale szlag mnie juz tu trafia. Teskni mi sie za krajem tylko boje sie ze pracy nie znajde, ze bede zalowac...Nie wiem jak jest w polsce na rynku pracy- czy trudno jest znalezc cos ciekawego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z pracą to nie wiem, ja w sumie jeszcze studiowałam jak dostałam pracę i to tak znienacka, nie planowałam, ale ze okazała sie fajna dobrze płatna to tak tu zostalam do dzisiaj. wiec szczerze nie interesowałam sie rynkiem pracy i nie potrafię pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×