Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caryca grozna

Nuuuuudy w pracy- kto ze mna poklika?

Polecane posty

Dzieki lona...Tylko sama nie weim co myslec bo wszyscy w polsce narzekaja ale jak sie okazuje to w rzeczywistosci nie jest zle- za kazdym razem jak jestem znajomi nie sa tacy biedni...A tylko siedza i narzekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka jest polska mentalność- nie znosze tego!!!! Nie potrafia prowadzić rozmowy bez wzmianki o pieniądzach i wiecznie tylko narzekają, ile by nie zarobili to ciągle mało. a tak naprawde to większość siedzi i pierdzi w stolek ale narzekać do potrafi..... ciągle tylko kasa kasa kasa, a tak naprawde to Polakom wcale nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy popatrzec na ulice, nie ma jak sie ruszyć, bo masy samochodów przewalają sie dzień i noc - i to wcale nie takich najtańszych za granicę na wakację też duzo ludzi jeździ, bo ceny się wyrównały, trzeba tylko dodać koszty transportu ale nasi jak zwykle... ciągle im mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktos znowu jest! ja mialam przerwe- wiec poszlam nad jezioro. Goroco jak w afryce! i wracam do opieprzania sie czyli do mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest taki pochrzaniony system. Zaczynasz ogolnie o 8h ale masz obowiazkowe 2 godz przerwy na obiad ktore nie sa platne i musisz gdzies isc zjesc. Jak mieszkasz daleko do domu to jest przerabane. Ja zaczynam akurat o 9h z obowiazkowa przerwa 1 godz i koncze o 18h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×