Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicola76-

wspomnienia lat 80tych

Polecane posty

Do czasu, kiedy dało się z niej jeszcze cos wyrwać, można było zaspokajać ciekawość świata i sprawdzać co jest w środku :D Można też było potem improwizować po obejrzeniu Czterech Pancernych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella34
A pamiętacie panie sklepowe w brudnych fartuchach i ich odzywki do klienta?. Wędliny były wtedy na kartki,ale jaki miały smak-do dzis pamiętam smak szynki z ta biała otoczka tłuszczu,która jadłam tylko na swieta.A swoje w kolejce trzeba było odstac nawet od 18.00 dnia poprzedniego-albo zapisy kolejkowe,bez którego nie było szans na dostanie czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionnaa
A ja pamietam ,jak czekałam za listonoszem ,chłopak we wojsku to listy pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi___
a spódniczki szyte z pieluszek tetrowych, a potem ich farbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celice
Zespół A-ha -kocham ich do dzisiaj, Limahl, Michael Jackson, Samantha Fox-miała prawdziwy biust, wtedy jeszcze nie było sztucznych Magnetofony kasetowe i nagrywanie piosenek z radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
Pamietam jak nieznosilam sobotniego poranka. Mama wysylala mnie w kolejke do warzywniaka, dwie godziny murowane ;( wszystkie owoce i warzywa za szklana scianka, nic nie mozna bylo samemu wybrac. Tylko ziemniaki byly na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach to byly czasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterman
Były obowiązki ,było życie w innym tempie ,cieszyły małe rzeczy . Teraz ,czasem zostawiam komórkę ,auto i biorę tylko zegarek na rękę i jadę autobusem "na miasto". Tak po 10 minutach przestaje mi brakować komórki ,nie spieszę się ,bo jestem uzależniony od rozkładu autobusów ,więc inaczej sobie planuję zakupy itd . I wiecie co ? Jest namiastka tego co było kiedyś i czuję się ....wolny ,mimo że podobno teraz jest ta wolność ,dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czasami zostawiam auto i jade autobusem do miasta, jest fajnie. Tylko czasami smrod od ludzi mi przeszkadza i ich nie kulturalne, aroganckie zachowanie. Na codzien nie mam kontaktu z takimi osobami i to razi w oczy. Smutne to troche :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straszliwie tęsknie za latami 80-tymi. Wszystko co opisujecie te gadżety dla dzieci typowe dla PRLu, moda, filmy, klimat, to znam więc nie bedę powtarzać tego co zostało napisane. Często marzę aby cofnąć się w czasie do tamtego okresu i przeżyć życie jeszcze raz ale z tym rozumem co mam dziś. Tylko czy mając ten rozum co dziś, umysł dorosłego, potrafiłabym się tym tak samo cieszyć jak wtedy gdy byłam dzieckiem i posiadałam dziecięcy umysł gdy wszystko było dla mnie nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czekolada Wedla smakowała tak samo jak dzisiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedtem to był świat dla szarego kowalskiego, może nie było luksusów ale ten świat był inny wtedy, bardziej ludzki, szczególnie dla dzieci. Teraz jest świat niewolnictwa i wyzysku, liczy się tylko kasa, i ten nieustanny brak wolnego czasu, przykre. Gdzie ta wolność o którą walczyła Solidarność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mundurki w szołach? niebieskie z białym kołnieżykiem.... każdy wyglądał tak samo, a dziewczyny nie świeciły doopami i cyckami, było więcej szacunku dla starszych, ustępowanie siedzienie w autobusach, mówienie dzień dobry, to był kompletnie inny świat.... teraz już zniszczony przez zachód nieodwracalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A studniówki w białej bluzce i czarnej spódniczce. Albo w latach 90 tych wszystkie dziewczyny w czarnych sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×