Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

nocowanie u chłopaka! Doradźcie i pomóżcie.Może mieliście taką sytuację?

Polecane posty

Rodzice mojego faceta wyjeżdżają na wakacje.W związku z tym jest okazja żebym u niego nocowała.Już się na to napaliłam i musi to wypalić.Ale chodzi o moich rodziców.Byliśmy razem na czterech samodzielnych wyjazdach, nie było z nimi problemów bo jestem pełnoletnia,ale spanie u faceta jest takie .. bardziej jednoznaczne.Jego rodzice się o tym nie dowiedzą, ale trochę boję się spytać matki ( ojcu byśmy coś mogły ściemnić). Zastanawiam się czy nie wymyśleć jakiejś imprezy, nawet choćby u niego w domu w zwazku z tym że jego rodziców nie ma.Albo wymyśleć że jedziemy do jakiejś knajpy .. No nie wiem! Przecież z knajpy wróciłabym ok. 4.00 rano a nie w okolicach 10.00 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagawowywacz
pomoge, jak wpadniesz do mnie i sie ze mna przespisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, zawsze mozesz powiedziec że robicie imprezę u niego lub gdzies tam indziej i tam nocujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze walnij z grubej rury - "rodzice (tu imie chlopaka) wyjechali, wiec nie czekajcie na mnie - spie dzis u niego" :) czy cos w ten desen. myslisz, ze Twoi rodzice urodzili sie wczoraj, nigdy nie byli mlodzi i nie uprawiali seksu? jak jestes pelnoletnia, to nie zachowuj sie jak dziecko, przeciez nie popelniacie zadnego przestepstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfsjgldhgdhgs
jestes peloletia wiec ro co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzacy- ty zazdrosniku jeden! ja na twoim miejscu leciaaaaaaaaalabym na skrzydlach- zapowiada sie dobry sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje twoja frustracje haha! sam bys polecial(a) jakby cie ktos zaprosil na sex do chaty! i niby co po slubie...? wstrzemiezliwosc jest taka super? wszyscy wiedza ze ok 70% zwiazku opiera sie na sexie. I co mozesz zrobic jesli po slubie okazuje sie ze sex z ta osoba to zupelnie nie to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
jak was puscili samych na wycieczki to nie powinni mieć nic przeciwko nocowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba ściemnię że impra się szykuje ;) A Ty Wierzący w Boga jakiś dziwny jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementia- zaszalej radze ci! poki mloda jestes i atrakcyjna jestes! tylko wczesniej pomysl o zabezpieczeniu(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to dla mnie dziecinne... no ale jesli tak bardzo ci zalezy to powiedz ze u niego jest impreza i tam zostaniesz na noc.. to pozniej nie bedziesz miala problemow zeby u niego nocowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habibi21- o to się nie martw ;) Wydaje mi się że lepiej ściemnić bo wtedy mnie puszczą a na noc do niego już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeelliii
ile masz lat? Ja mowilam ze nocuje u chlopaka gdy mialm niecale 18 a wcale sexu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×