Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaia20

jak oceniacie moje cialo ?

Polecane posty

Gość a moje przy okazji ocenicie
:) moment to wkleje, mysle, ze nie jestem w odpwiednim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
panna anna może je pokażesz bo sobie jakoś nie wyobrażam? zawsze zostaje operacja plastyczna:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swenson
panna anna hhihihi udowodnij że masz łądniejsze :P pisać każdy potrafi nawet ja moge napisać że mam ładniejsze cycki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna anna hhihihi
a spierdalajcie nie jestem tania dziwka zeby sie obnazac publicznie. trzeba byc naprawde zakompleksiona dziewczynka bez zaintereowan zeby robic cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj...jak czytam Wasze komenty, to stwierdzam że jesteście bandą matołów. Natura wyposaża laski w rozne cyce - male, wieksze...sterczące, zwisające, z malymi, wielkimi brodawkami etc...etc.I debilem jest ten, kto mysli, ze cwiczeniami, kremami i stanikami zmieni kształt biustu. Może go skorygować, ale na ten przykład autorka nigdy nie bedzie miala sterczących balonów....taka jej uroda.Ja np. przy moim polskim rozmiarze 75 C nigdy nie mialam sterczącego na bacznosc cyca. Już jak mi zaczeły wyrastac cycki i nosiłam pierwsze staniki zerówki były szeroko rozstawione i \'patrzyły\' na boki. Teraz mam 27 lat i mi nadal nie sterczą jak 2 zderzaki i na bank byscie powiedzieli---ooo, pozdro ma 2 zwisy. Aż szkoda tu jakiś fot zamieszczać. Pokażcie Wasze jedrne, sterczące miski D, skoro takie macie to sie posmiejemy. Pewnie jedna na 10 takie ma, taka prawda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to koorva taka sama prawda jak to, że 99% kolesi tu piszących ma chooje po 25 cm minimum :O banda yebanych mitomanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
masz ładne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz piękne piersi
Ludzie co wy pierniczycie Ona ma naprawdę ładne , duze , pełne piersi. Oczywiście ze lecą w dół, ale wynika to z rozmiaru a nie z tego ze sa brzydkie. Wygladaja na duże C albo i D według mnie rewelacyjne piersi. A te głosy krytycze pochodzą od lasek które mają A albo B i się puszą że mają ładniejsze Co do stanika to rzeczywiście jest źle dobrany bo zmiasta podnosić i eksponować biust to tylko go spłaszcza. Tak czy inaczej miałem kilka kobiet i naprawde mam porównanie. Twoje piersi sa duże i kobiece. nie słuchj tych dech które nie wiedzą jak wyglądają porzxadne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje przy okazji ocenicie
Ajron Men dzieki za ocene, tylko jeszcze dopowiem, ze mam 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje przy okazji ocenicie
;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja jest
autorko masz fajne piersi,gdybys zobaczyla moje zwątpilabys,ja to mam koszmar duza asymetrie,obwisle bo wynikiem szybkiego schudniecia,chce podjac sie operacji ale jeszcze nie moge bo nie mam kasy ,dlatego ze mam taki biust jestem samotna zaden facet mnie nie chce a mowi sie ze gorzej jest nie miec rąk ,nóg a oni znajduja sobie partnerow zyciowych a ja nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje przy okazji ocenicie
papaja nie mysl tak, to nie ma tak naprawde nic wspolnego z cialem, ja np. od zawsze jestem samotna, a cialo mam jak widac wcale nie takie najgorsze. Pewnie niedlugo na Twojej drodze stanie ktos odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pozdro600 Kochana, ty naprawdę nie wiesz o czym mówisz! I nie nazywaj nikogo matołem, bo niedługo może okazać się, że to ty nim jesteś ;P. Do kai20 Dopasowany biustonosz to podstawa, dzięki niemu możesz czuć się wygodnie i komfortowo. A przede wszystkim dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda! I jeszcze: kiedy masz nieodpowiedni biustonosz możesz nawet odczuwać pewne dolegliwości, jak: bóle ramion, pleców czy szyi. To od biustonosza, zależy jak będą na Tobie leżeć bluzki, swetry i sukienki. Zatem przede wszystkim prawidłowo dopasowany biustonosz. Bo jego zadaniem jest podtrzymywanie i ładne eksponowanie biustu. Nie uwierzysz, jaką różnice zobaczysz! No i oczywiście możesz wykonywać różne ćwiczenia, które nie wątpliwie poprawią wygląd Twoich piersi. Aha i na koniec jeszcze dodam, że te twoje piersi nie są znowu takie okropne, jak to wypisywali niektórzy tutaj ;p (do tych wszystkich: chyba nie widzieliście naprawdę brzydkich piersi.). Pozdrawiam wszystkie krejzolki i krejzolów. Jakby który miał zapytania jakie albo co tam tylko to nie krępujcie się i piszcie, bo naprawde warto. I wszystko będzie dobrze. Także trzymcie się. PA :):)):):)):):):)) Aha moj adres email: aten@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja jest
a moje przy okazji ocenicie miło że tak mnie pocieszasz ale uwierz mi że nie jest dobrze żyć z kompleksami ktore utrudniają życie ,ja jednak wierze że w koncu uda mi się doprowadzic do operacji ,teraz można nawet na raty zrobić ...i ciągle jeszcze wierze że na mojej drodze pojawi się ktoś ,ktoregiś pięknego dnia co mnie zaakceptuje taką jaką jestem ..na razie żyje ww poczuciu pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego wyżej: Weź sie pajacu odpierdol, albo jak ci sie nie podoba to wypierdalaj. Hello^^ Zresztą po co zaczynasz jakąs inny temat, na temacie o piersiach. Jak ty sie zachowujesz w ogole, robalu obleśny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą co tu sie dziwic magistratowi rolnictwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdsfgdd
ładne masz piersi tylko jednego nie rozumiem: JAK TRZEBA BYć GłUPIą, ZEBY DAC FOTE SWOICH CYCKOW (CZYLI NAJBARDZIEJ INTYMNEJ CZESCI CIALA, POMIJAJąC CIPKE) W NECIE????? CYCKI MASZ OK, ALE STRASZNIE GLUPIA JESTES I TO JEST PRZYKRE. I NAD SWOIM MALYM ROZUMKIEM LEPIEJ POPRACUJ A NIE NAD CYCKAMI, ktorych niejedna ci tu pewnie zazdrosci, tylko wstydzi sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyku, jak mi sie zechce, to może stąd odejdę, ale na pewno nie dlatego, że ty tak powiesz. Hello^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdsfgdd
a moje przy okazji ocenicie -> ty masz gorsze cycki od autorki watku. jakies takie male. poza tym stara baba 40 lat i daje swoje nagie foty w necie... gratuluję glupoty. i kto powiedzial, ze madrosci przybywa z wiekiem? u niektorych jak widac jej ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje przy okazji ocenicie
dziekuje fsdsfgdd to z frustracji, bo jak napisalam wyzej, jestem cale zycie sama i pewnie taka pozostane. Zadaje sobie rozne pytania, wiec jestem tez niedowartosciowana i zauwaz, ze nawet dajac te fotki tutaj, to kto mnie rozpozna jesli sa bez twarzy?? A i biust faktycznie mam maly 70 b. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aten: "Kochana, ty naprawdę nie wiesz o czym mówisz! I nie nazywaj nikogo matołem, bo niedługo może okazać się, że to ty nim jesteś ;P."Matoł, matoł, matoł :classic_cool:Dla mnie matoł to taki człowiek, który bezmyślnie krytykuje wszytko, co nie jest w 100% idealne.Gdyby to były moje fotki, to ja po waszych komentach z 1 i 2 strony bym ryczała chyba z 2 doby. spoko...można rzec - po grzyba laska tzytze pokazuje, przecież wiadome, że spadnie na nią krytyka...ale kurde można skrytykować konstruktywnie, albo dowalić tak, że nic tylko sie zachlastać.To drugie robią właśnie bezduszne matoły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
nigdy nie bedzie tak ze wszystkie komentarze beda pozytywne. CZesc jest pozytywna czesc negatywna. to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×