Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaia20

jak oceniacie moje cialo ?

Polecane posty

Gość mam pytanie czy autorka
usunęła zdjęcia, bo nie mogę ich zobaczyć? Interesuje mnie to, bo sama mam "zwisy" :D Tzn. duże, ciężkie piersi, które sama sobie rozwaliłam przez FATALNE staniki w okresie, kiedy bardzo gwałtownie mi rosły :O Mam żal do mojej mamy, że młodej dziewczynie nie powiedziała, że cyc musi mieć dobry stanik i nie pomogła poszukać. Strach, co ja wtedy nosiłam na sobie przez lata. :O Stanik ważny, ale jak już zwisło, to jest za późno i tyle ;) Trzeba zaakceptować to, co się ma. NIe wierzę w żadne, poza operacyjnymi, metody zmiany. W dobrym staniku jedynie piersi będą ładnie wyglądać. Do tej KRETYNKI, co tu inne wyzywała od idiotek, jak podawały PRAWIDŁOWE rozmiarówki staników - sama sobie oszczędź wstydu, nieuku. Bredzisz jak potłuczona. NIe ma czegoś takiego jak jednolity rozmiar miseczki, np. C. Rozmiar miski nic nie znaczy bez obwodu. Na przykład rozmiar 65 D to zupełnie średnie miski, a rozmiar 85 D to już duże. Widać, ze całe życie na bazarze kupujesz :O Ja też kupowałam zresztą, jak większość. Ale jak nie masz o czymś pojęcia, to obory sobie nie rób. Autorko, szkoda że usunęłaś zdjęcia (chyba). Chciałam zobaczyć po czym tak jadą. Pewnie bym się tylko zdołowała, bo pewnie mam gorsze. Pozdrawiam. Ale dowodów pożądanie i zachwytu też doświadczyłam, więc skakać nie zamierzam póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
natalia, ale mi chodzi o to, że niektóre brodawki zajmują pół cycka, o czymś takim mówię, że jest szpetne, przecież wiem o tym, że zmienia się ich wielkość pod wpływem zimna czy dotyku jak dla mnie najlepsze są takie, które podniecone robiąsię "męskie" czyli bardzo małe i bardzo twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz pozdro-->Ja nie pokaże, bo ostatnio coś słabo u mnie ze znoszeniem krytyki. Płaczliwa sie zrobilam (PMSa mam:o:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
ta laska ma duże i takie mi się właśnie średnio podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!Moje tzyzte wyglądaja w 90% tak jak na tym zdjeciu.Moj facet jest zachwycony.......zakochani glupieją 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z ostatniego zdjęcia
Dziewczyna z ostatniego zdjęcia ma normalne brodawki. Ludzie, jesteście naprawdę powaleni. :O Zafiksowani na jednym, obowiązującym wzorze piersi, zaprojektowani seksualnie jak roboty przez kanon urody serwowany w mediach. Pierś jest mała, nienaturalnie stercząca, z minimalną męską brodawką. Innych piersi nie ma, nie istnieją. A jak istnieją, to są wybrykiem natury i trzeba ich właścicielką zmieszać z błotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niektórzy mają prawdziwe cycki do pomacania, a inni o nich tylko marzą... Ja dziś dostałam okres. Bez kija nie podchodzić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z ostatniego zdjęcia
Czy autorka usunęła zdjęcia, czy to ja ich nie widzę, bo nie zlikwidowałam jakiejś spacji, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniekk
jakie wielkie te brodawy jejku nie widzialem wiekszych... obrzydliwie to wyglada mi sie tez nie podobaja fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z koleżanką i jej facetem oglądaliśmy ten serwis pokażcycki, czy jakoś tak.Ni i my oczywiscie - dziewczyny piałyśmy z zachwytu na widok typowego 75 B, sterczącego, krąglego z małą brodawką....a facet koleżanki był zażenowany i powiedział, że takie cycki mozna zobaczyc wszedzie - w filmach, na reklamach i ze go to nie kreci, bo to tak powszechny (oklepany) wygląda cyca, ze dla niego aż kompletnie asexualny. A potem powiedział, że dla niego najfajniejszy jest duży cyc, naturalnie lekko zwisły. Byłam w szoku.Oby wiecej takich facetó, bo niestety wiekszosc kobiet nie ma idealnych piersi jak z reklamy, o czym swiadczy chociażby ta strona pokaż cycki, gdzie co laska to inna pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
ej, sory, ale ja nie twierdzę że ma być mała i bez brodawki (lubię possać sterczące i wydatne brodaweczki) - mówię tylko, że bez dużych i rozlanych brodawek i nie programowały mnie żadne trendy i obowiązujące mody, zwyczajnie takie mi się podobają i takie też "mam" na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z ostatniego zdjęcia
beniekk - naprawdę nie widziałeś większych? To mało widziałeś, chłopcze. Poszerz swoją kolekcję jpg. i wracaj do walenia konika. Tylko żeby Cię mama nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna19 ---> zaraz Ci napiszą, że masz ogromne brodawki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
te plastik fantastik to jakieś silikonowe potwory a te drugie są bardzo fajne, naturalne, chociaż jak dla mnie do ideału brakuje im jednego - ciut za dużo "ciemnego" ;) takie moje małe zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniekk
przeciez ta jej brodawka zajmuje wiecej niz sam cyc hahah sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
vce - i o tym mówię - almost perfect!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie moje cycki. Moje otoczki, nie brodawki panowie są troszkę mniejsze i jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniekk
wolalbym taka od tylu heheh przynajmniej patrzec bym nie musial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehem ...---> myśle, że facetowi by Ci sie ciekawie lizało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
Martyna - czyli podejrzewam, że również są bliskie bycia idealnymi ;) pozdro, dzięki, gustuję jednak w damskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie duze
moim zdaniem duze brodawki są bardziej sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z ostatniego zdjęcia
pozdro600 - takich facetów jak ten Twój znajomy jest więcej. Podejrzewam, że to tkwi gdzieś na bardziej pierwotnym poziomie takiego seksualnego wzorca - ciężka, spora pierś kobieca. Na tym nadbudowany jest ten cały szajs medialny (że taki cyc nie może się podobać), w który oni sami święcie wierzą, bo już im się wszystko pomyliło i niedługo nie odróżną baby od faceta i zaczną pukać chłopców :D Niedawno ktoś tu wkleił zdjęcia naprawdę super laski. Takiego ideału kobiecości moim skromnym zdaniem. Oczywiście było jechanie po niej równo, także po jej sporym buście. Mój mąż powiedział krótko - taki facecik może nawet zapluć monitor pultając na taką kobietkę, ale zesrałby się w gacie, gdyby ktoś taki chciał z nim być. Gdyby taka laska się przed nim rozebrała, to by mu penis zęby wybił (słowa męża :D ) Ale oczywiście na forum - jechanie po niej jak po łysej kobyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
''mam pytanie czy autorka ''-jeśli chcesz mogę ci wysłac prywatnie a do was mam pytanie, jak zrobie jakas operacje to czy one nie beda wtedy wygladały jak silikony? bo dobry stanik chyba nic nie poradzi, a mam dopiero 20 lat. to ciekawe co bedzie za kolejne 20 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×