Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaia20

jak oceniacie moje cialo ?

Polecane posty

Gość ehem ...
vce - tej ostatniej daję mocną dziesiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te są super:) Ale każdy ma co ma. W naturze takie zjawiska to rzadkość. A twarz trolla nawet pięknym cyckom nie pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne aby dziewczę łykało aż po same :classic_cool:e z piersiami jak z penisem, raczej nie ma się na to wpływu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaia20---< dziewczyno daj spokoj!Masz ładne piersi, po prostu o nie dbaj. Mnostwo facetów by dostało natychmiastowej erekcji, gdyby Cie zobaczyło nago. Nie bierz sę do serca, co tu wypisuja poniektorzy. Tak zawsze było na kafeterii, że sie krytykuje tu wszystko - czyładne czy brzydkie.Twoje cycków szkoda pod nóż. Tylko kup sobie dobry brytyjski stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniekk
troche obwisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vce - zdjęcie z profilu 9/10 to drugie 6/10 rada chodz bokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaia20--> i popatrz na te linki wklejane. Czy tym laskom z wiekszym biustem az tak cyce sterczą? Krytycznie na nie spójrz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jedną:) Ale nie będę może pokazywać cycków, bo później moje fotki będą na kafe do końca życia:P Kafe oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 544456
i tak nikt Cię nie rozpozna po cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mui
Znalazłam jedną Ale nie będę może pokazywać cycków, bo później moje fotki będą na kafe do końca życia znikniesz w tlumie i tak o tobie zapomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 544456
Fajne Naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
martyna - 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznawać mnie nie musi. Moje foty już część osób tutaj zna. A ja na przykład wiem jak wygląda Pozdro. Swoją drogą fajna laska🖐️. Chodzi o to, że nie chce potem tematów: Martyna19 ma małe zwisy:D Oczywiście zakładane z miłości do mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie proszę o ocenę. Jak widzicie laski, mało kto ma idealny biust:D A autorka ma całkiem fajny jakby o niego zadbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawicki paw
te cycyki nosisz pod pachami jakies takie rozlazle na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że zezują. Jestem wysoka i mam szeroko rozstawiony biust. Ale nie mam ich pod pachami, jeszcze nie:D To my oko nacieszyli moimi piersiami. Swoją drogą czasem potrafią fajnie wyglądać:). Ale nie o mnie temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdążyłam oblukać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
pozdro - jak mam dbac niby? obwisły, to nic się już nie da zrobic ehh wyglądają jak u 40-letniej kobiety z 3 dzieci. chociaż w dobrym staniku wyglądają świetnie [tj jak u Pameli Anderson: /] to jak go zdejme już jest gorzej:| Martyna19 chciałabym miec takie jak ty jesteś szczęściarą, takie są właśnie idealne ani za małe ani za duże zdjęc innych cycków nie oglądam tu wklejanych bo nie mam czasu/nie lubię/nie chcę się dołowac: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
kaia 20 - 8/10 martyna 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale częściowo wygląd piersi to też wina złego stanika. Kiedyś nosiłam 75 b, teraz 65 dd :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty gadasz. Autorko, masz nawet wyższą notę niż ja:D Pozdro, może to i dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia20
aha gdybym była bardzo gruba to by one jeszcze znikły w tłumie ale jestem dośc szczupła.nie żebym miała kompleksy ale dziwnie zostałam obdarzona, niesprawiedliwie przez to nie mogę założyc żadnej fajnej bluzki, bo normalne kobiety wyglądają w nich sexy a ja wyglądam wyuzdanie wyzywająco i obleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaia20--> dbac ssensie wsadz w dobry stanik, a nie jakieś 85 B, czy inne dziwy, w kotrych mialaś cycki na tamtej focie.a dziale Moda i Ubior jest temat o dobieraniu stanika i jedna dziewczyna (chyba ma nick Bragga) pomaga dobrac i kupic odpowiedni stanik (nawet przez internet).Sluchaj....operacje sobie zrobisz jak juz tę 3 dzieci urodzisz i zobaczysz, że Ci sie zbiustem naprawde pogorszyło, bo poki co nie jest tak zle jak myslisz i Ci tu ludzie wmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
rzeczywiscie twoje piersi w staniku nie wygladaja dobrze , ale bez prezentuja sie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry stanik wlasnie sprawia, że duży cyc w bluzce sie ladnie prezentuje i wygląda normalnie, a nie w tych pushupach, czy innych stanikach z bazaru za 30 zł, gdzie laska z dużym biustem wyglada jak jaka klempa łosia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×