Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milenica

zawieszona dzialanosc-prosze niech ktos da mi rade!!

Polecane posty

Gość milenica

Blagam czy ktos moglby mi odpowiedziec na nurtujace mnie pytania!!! bo sama nie wiem co mam robic :/ 2,5 roku temu zawiesilam dzialanosc gospodarcza o czym powiadomilam zus i us; podobno po 24 miesiacach jezeli nie wznowie dzialalnosci to zus wysyla zawiadomienie, ze jezeli przez 30 dni nie wznowie dzialanosci to firma zostanie zlikwidowana- takiego pisma nie otrzymalam; co mam teraz zrobic aby ta firme do konca zlikwidowac- czy zostala juz ona po takim czasie zlikwidowana?czy sama musze jeszcze isc do UM?tylko jaki podac termin likwidacj Dzialanosci Gospodarczej skoro zawieszona byla 2,5 roku temu? w ogole nie wiem co robic:( dodam, ze dzialanosc mialam otwarta tylko trzy miesiace- a pozniej zawiesilam, po roku znalazlam prace i ze wszystkim rozlicza mnie moj pracodawca, a ta dzialanosc dopiero mi niedawno sie przypomniala!! blagam!niech ktos mi odpisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnie
A tobie zalezy by ta dzialalnosc byla kontynuowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaj w US i ZUSie
zadzwoń, nie pogryzą cię a otrzymasz właściwą odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenica
nie- ja juz nie chce prowadzic dzialanosci, pracuje u swojego pracodawcy i jest mi dobrze tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnie
Kobieto...........fakt , zawieszenie dzialalnosci trwa tylko 30dni i w tym czasie nie placisz skladek. Jednakze przepisy zmieniaja sie z godziny na godzine, jesli sama nie wznowilas dzialalnosci to nie powinni ci nic zrobic. Potrzebne sa do tego odpowiednie dokumenty Idz do ZUS i powiedz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje ci line ...
żartuje :) nizej masz linka to stronki o zawieszeniu działalnosci tam powinnas znalezć odpowiedzi na nurtujące cie pytania ... powodzenia hej cha ;) http://mojafirma.interia.pl/abc/zawieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×