Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiwwwooo

Słodki posmak w ustach

Polecane posty

Gość iiiiwwwooo

Witam wszystkich .Moze znacie odp na nurtujacy mnie problem.Od jakiegos czasu mam słodki posmak w ustach i nie wiem czy powinno mnie to martwic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że można taki posmak odczuwać przy ciąży. ewentualnie może coś z zębami albo żołądkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość font vella
odswieze temta , bo mam ten sam problem , zaciekawilo mnie to bo staramy sie z moim o dziecko i .. czy to faktycznie moze byc objaw tego ze jestem w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam w normie. badania wszystkie miałam ostatnio robione z 2 miesiące temu i wszystko książkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka*
Maluda to nie mam innej koncepcji. Może swojego lekarza zagadnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę musiała jednak. Ale dzięki za podpowiedź. raczej innych objawów żebym miała coś z cukrem to nie mam, nie suszy mnie ani nic. ale ogólnie dziwne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga10
To jest od cukru bo walą tam mnustwo słodzików. Wiem bo ja jestem szczególnie uczulona na słodziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia229
ja tak miałam w pierwszym trymestrze ciąży ...:) nawet woda mineralna wydawała sie byc słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaz
Ja jestem w tej chwili w ciąży zaczyna mi się drugi trymestr, i też cały czas czuje słodki posmak w ustach, woda mineralna i częste mycie zębów nie pomagają, i faktycznie wszystko co jem wydaje mi się bardzo słodkie, dlatego jem dużo kwaśnego bo słodkie rzeczy mi nie smakują. Nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem, ale wyniki mam książkowe więc nie wiem czemu tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×