Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mixtureczka

używane ciuchy

Polecane posty

hey dziewczynki :) mam pytanko :) czy wiecie moze gdzie w Warszawie mozna sprzedac uzywane ubrania? mam ich sporo. oddalam juz 6 toreb (wiele nawet nie uzywanych,z metkami jeszcze) no i zostalo mi jeszcze troszke,a ze musze do polowy sierpnia uzbierac troche kasy wiec postanowilam ze je posprzedaje. Nie spodziewam sie kokosow ale pare groszy do kieszeni zawsze wpadnie :) czy moze orientujecie sie gdzie jest jakis skup? a moze wy gdzies w necie sprzedajecie (pomijajac allegro)? z gory dziekuje wam pieknie za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę swoich rzeczy powystawiałam na naszaszafa.pl - coraz bardziej popularny jest ten serwis :) możesz tam spróbować. w odróżnieniu od allegro wystawienie czegokolwiek jest bezpłatne, możesz dodać po 3 zdjęcia no i ciuszków mniej niż na allegro, wiec większe prawdopodobieństwo, że Twój ktoś znajdzie :) a kto wie, może i ja coś dla siebie wypatrzę u Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :) juz sie zarejestrowalam ;) szczerze mowiac nie wiedzialam o tej stronce,wiec jeszcze raz bardzo dziekuje :) moze tu tez rozwinie sie jakis temat ;) kto co chcialby kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, to dobrze, że się udzieliłam. podaj na siebie namiary :) szczerze mówiąc sama tak dopiero raczkuję - ale udało mi się już sprzedać spódniczkę i kupić dwie perełki - sweterek - bolerko bershki i sukienkę h&m wszystko za niecałe 40 zł :) naprawdę, można znaleźć niezłe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big-Brands.pl
Markowe ubrania w niskich cenach tylko u nas www.Big-Brands.pl zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZIE JESIEN
Gość bnggnhngng

×