Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwonooka stokrotka

fotografia - studia Kraków

Polecane posty

Gość czerwonooka stokrotka

Jak sie nazywa kierunek fotografii w Krakowie? Wydział telewizji i fotogrtafii?? Czy moze znacie jakies inne? I czy trudno sie na niego dostac, czy ciekawe są zajęcia, i - jak myślicie - ten zawód sie opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonooka stokrotka
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
na ASP na wydziale grafiki jest specjalizacja i jeszcze w Krakowie jest mnóstwo szkol artystycznych jak się tym interesowałaś to może słyszałaś cos o takiej szkole jak Forma? bo interesuje mnie tam witrażownictwo, ale ze szkołami dwuletnimi mam kiepskie doświadczenia i nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonooka stokrotka
może to głupie, ale wydaje mi sie że do takich szkół artystycznych potrzebne są zdolności plastyczne, których ja nie posiadam:D interesuje sie fotografią, ale boje sie ze będą też inne zajęcia właśnie z takich rzeczy... nie znam takiej szkoły, ale dwuletnie nie są wcale złe. Moja siostra do takiej chodziła (tylko zupełnie inny kierunek bo kosmetologia) i była bardzo zadowolona. Albo jesli nie jesteś przekonana możesz pójść na dwa kierunki (tak jak to zrobiła moja sisotra), jeden - do AE a drugi własnie do tej dwuletniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
wiesz ja juz studiuje właśnie taki rozsadniejszy kierunek- zarzadzanie kadrami, ale ciagnie mnie do sztuki, bo nie ukrywam ze nawet jezeli kierunek calkiem ciekawy i podobno przyszlosciowy to nie wyobrazam sobie siebie jako "pani menager", a zdolnosciami sie nie przejmuj wszystko jest do wycwiczenia bo naprawde do pewnego stopnia kazda sztuka wizualna to przede wszystkim ciezka praca(codzienna!), i nie ma co sie patrzec na innych, ja od wrzesnia zaczynam warsztaty fotograficzne mimo ze sa prowadzone przez inna uczelnie, prawie sami faceci tam przychodza(to akurat nie jest problem :P ) i nigdy nawet nie byłam w studio ani laboratorium fotograficznym, ale do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
a ze szkoły policealnej, w której wytrzymałam ponad pół roku to najlepiej wspominam życie towarzyskie, bo tak zintegrowanej klasy( grupy ) nie miałam nigdy. ale edukacyjnie to niestety kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gssdgrt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoas
fajne studium fotografii prowadzi Krakowska Szkoła Filmowa. Dobrzy wkładowcy i mnóstwo "pstrykania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×