Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...............

co mam zrobic z wlosami-farbowanie-problem!

Polecane posty

Gość xyz...............

moj naturalny kolor to slomkowy blond. pofarbowalam jakis czas temu na ciemny braz. pozniej kolor ciemny mi sie znudzil i dobijaly ciagle odrosty. chcialam troche rozjasnic wlosy. nalozylam sredni blond, ale kolor zmienily tylko odrosty, koncowki nadal sa bardzo ciemne. co ja mam teraz zrobic? nie chce juz ciemnych wlosow. jak wrocic do jasnych? obecnie wygladam tragicznie-dol ciemny, srodek rudy a gora blond. prosze o porady. moge farbowac sie tylko w domu, bo na fryzjera mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HFYRRKFUIRKFUIFKF
WYBIERZ FARBĘ BARDZO JASNY BLOND. POMOŻE. ALE PROBLEM POLEGA W TYM ŻE BĘDZIESZ MUSIAŁA FARBNĄC JE DWA RAZY, ABY JASNY BLOND UZYSKAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...............
niech ktos jeszcze sie wypowie!!! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBGGG
TYLKO FRYZJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka niunia
Powiem jedno, stosowałam juz różne zabiegi, mam podobny kolor włosów taki "mysi blond" . Na glowie juz mialam ciemny i czarny i blond, jest jeden sposob zeby zniwelowac ciemny i zrobic jasniejszy kolor, najlepiej rozjazniacz do wlosow nigdy nie Joanna bo puchnie i nie rozno rozjasnia, polecam jakikolwiek inny rozjasnij o kilka tonow [trzymac ponad 45 minut]. Nastepnie nawet tego samego dnia po zastosowaniu odrzywek takich splukujących, należaloby w twoim przypadku nalozyc jakas ladna farbe blond dla uzyskania jednolitego koloru nawet i zlocisty blond lub oplatynowy, poniewaz po rozjasniaczu wlosy beda suche, malo blyszczace i najczesciej w dziwnym kolorze jesli nie zrobi ci tego fryzjerka, wiec lepiej pokryc je ładnym kolorem farby, jesli ciemny kolor mialas farbowany Palette to kazdy fryzjer powie ci ze ciezko to usunąć i rozjasni , mialam aki przypadek, wiec wtedy mozna rozjasnic 2 razy, i napewno trzeba dluzej trzymac rozjasniacz na wlosach bo beda zółte anie blond...... sorki za błędy powodzenia z eksperymentami, ps. zbyt jasny kolor blond moze spowodowac odrosty ciemniejsze w twoim przypadku, pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka niunia
Jeszcze jedno, za jedna i druga farbe pojedynczo na krótkie wlosy dasz okolo 32zl, dlugie wlosy po podwojnie rzecz jasna, wiec nie jest tak źle bo u fryzjera nie chce nawet mowic ile bys dała za rozjasnianie a potem zafarbowanie, ps. rozjasnic musisz mimo wszystko cale wlosy bez odrostow bo jak masz jasne "szarawe czy jakos tak" tak jak pisalas to trzeba mniej wiecej doprowadzic do jednego koloru, mniej wiecej bo i tak pokryjesz farba po rozjasnieniu, ale w przypadku rozjasniacza danego na cala glowe, twoje wlosy naturalne zrobilyby sie prawie biale a te braz na dole zlote, zołtawe, taki był by kontrast pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka niunia
sorki no własnie "slomkowy blond" bron boze nie rozjasniaj juz swojego blondu tylko te pozostale farbowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×