Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goli7

jaka sukienka na wesele??

Polecane posty

Gość goli7

kupiłam na wesele czarną suknię-jest długa.Czy mogę w niej pójść na ślub chrześniaczki?Przed zakupem nie wiedziałam,że w tym kolorze nie idzie się na wesela.Dokupiłam dodatki czerwone,nie wiem co z tym fantem zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
no wiesz- na wesele i to jeszcze latem nie bardzo... bardziej na stype sie nadaje....no ale to twój wybór latem na wesela nosi sie przewiewne sukienki, mogą byc kolorowe, pastelowe, no ale nie taka czerń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne są opinie i dlatego pytam Was dziewczyny:))Na wesele idę pod koniec września,jest jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad gustem się nie dyskutuje oczywiście.Sukienki są bardzo ładne ale nie dla mnie.Mam 41 lat i dopiero wyglądałabym w nich głupio prawda? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak, wlasnie mialam zapytac o wiek, mysle, ze z tym szalem to fajny pomysl, rozjasni troche ta ponura czern, w koncu to wesele ;] Chociaz przyznam sie, ze tez kiedys na weselu bylam w czarnej sukience z tym, ze ona miala takie srebrne nitki, wiec troche sie swiecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc.Myślę,że jakoś to będzie.Większość piszę,że na wesele nie idzie się w czarnej sukni.Jednak ja nadal nie wiem czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za dużo lat by pokazać się w takiej sukience.Mam 41 lat i chyba wyglądałabym głupio:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mlekiem
Sukienka ładna ja na jak bylam na weselu to kilka osób miało czarne sukienki i ładnie wyglądały, nie jest powiedziane ze w w czarnym tylko na pogrzeb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że będzie jeszcze kilka pań w kreacji koloru czarnego.Sama się przekonam.Kilka kobietek nastraszyło mnie,ze w czarnym nie należy iść na wesele.Wtedy to zgłupiałam.Nie mam doświadczenia w takich imprezach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogog
A JAKI MASZ ROZMIAR ???Ja mam piękną sukienkę z cekiami >>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbowana-lisica
ja też byłam na kilku weselach ,gdzie były kobiety i dziewczyny w czarnym,ale ja osobiście nie poszłabym....no ale decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicejskaP.
ja sama chodziłam kilkukrotnie na wesela w czarnych sukienkach. Nie uważam, żeby był to jakiś nietakt. Przecież czarny to kolor taki, jak wszystkie inne. To, że nasza kultura wybrała sobie go jako kolor żałobny, nie czyni z niego złego znaku zwiastującego nieszczęście... przynajmniej takie jest moje odczucie, ale wiem, że różne są opinie na ten temat. Dla mnie czarny to przede wszystkim elegancja, dlatego czasem chodzę w takich sukienkach na wesela. ostatnio moja koleżanka kupiła sobie na wesele też czarną sukienkę, koktajlową, prostą - taką jak ta: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=224 uważam, że taka kreacja jest idealna na wesele, chociaż ona spotkała się w swojej rodzinie z różnymi reakcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka42
Nie słuchaj głupot. Nie chodzi się w bieli, bo to kolor panny młodej, czarna z dodatkami w innym kolorze jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
nie idzie sie na wesele w czerni ? Bardzo ladna sukienka , dokup np srebne dodatki , sandalki torebka jakis naszyjnik i znakomity wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka jest ladna elegancka wiec nie widze zadnych przeciwskazan zeby nie wybrac sie w niej na wesele.i co najwazniejsze czy Ty sie w niej dobrze czujesz? Napisz jaki masz kolor wlosow i karnacje a postaram Ci sie pomoc.co do tego bordowego poncza to bylabym na nie.nie rozjasnisz nim czerni,wiec proponowalabym smietnkowy ,lub kremowy szal .elegancki i raczej nie przezroczysty.moze tez sluzyc jako bolerko:) lub inne dodatki np czerwony lub zielony ale ogniste .mozesz tez wymieszac te kolory tzn czerwony z kremowym lub zielony z kremowym.bedzie zywo elegancko i pieknie.pozdrowionk i zycze udanej zabawy na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to jeszcze troche a powstanie jeszcze milion zasad dotyczacych wesela a wlasciwie tega jak sie powinno na nie ubrac.ja wyznaje 2 zasady dotyczace wesela: 1.elegancja 2.bialy kolor zarezerwowany jest dla panny mlodej .bo ktora z nas chcialaby miec na swoim slubie ,kobiete ubrana w dluga biala skukienke?? reszta kochane zalezy od Was pozdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie na kazdym weselu jest ktos ubrany na czarno. Mysle, ze spokojnie mozesz isc w tej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Jeśli chodzi o porady związane z wyborem sukni to ja akurat zdałam się na blog ślubny ze strony - https://slubi.pl/blog . Ciężko było się zdecydować na coś, bo faktycznie jest z czego wybierać. Nawet mi chodziła po głowie czerwona suknia przez moment, na szczęście mi przeszło ;-) Postawiłam na suknię dość odważną z odkrytymi plecami i do tego dość krótką. Mnie się podobała, mężowi też...może dziadkom trochę mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz wyjątkowej sukienki w której olśnisz wszystkich gości? Najmodniejsze kolory, różne rozmiary, fasony i długości znajdziesz na stronie naszego sklepu: aliexpress24.pl Oprócz ubrań polecamy buty, dodatki, biżuterię srebrną i złotą w niskich cenach a także kosmetyki i sprzęt elektroniczny. Wszystko najlepszej jakości w konkurencyjnej cenie. Zajrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka98
Kupiłam właśnie sukienkę z kolekcji http://sugarfree.pl/. Trafiłam na wyprzedaż i zapłaciłam 440% taniec. Przesyłka też darmowa więc mam fajna kieckę za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
To widziałam tutaj http://www.jupka.pl/pl/c/Sukienki/69 kilka bardzo fajnych propozycji. Moim zdaniem idealnie nadają sie na wesele. Co prawda ja widziałam bym w nich bardziej mamę Panny Młodej ale i tak mają w sobie cos wyjątkowego co sprawia że chce się je nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunkaa
Zobacz w Quiosque - mają tam piękne sukienki, bardzo eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×