Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

mam dylemat, pomozcie, doradzcie

Polecane posty

biore antybiotyki do srody na szczescie ale juz tydzien jestem bez alko nie daje rady, heh;) moge pic alko ? w jakich ilosciach jesli juz dodam ze tylko o pivko mi chodzi, mocniejsze trunki odpadaja bo sie boje dodam tez ze to nie sa antybiotyki na serce pluca i te powazne sprawy tylko na stan zapalny ust pomozcie....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90
to sie napij kurwa mac a nie biadolisz jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mlodsza ode mnie o rok wie gowno wiesz tak jk i ja, to sie nie odzywaj;/ ja chce powaznej porady ludzi doroslych doswiadczonych;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramburak
kazdy dorosły doswiadczony ci powie, ze jestes gowniarz i jak nie mozesz wytrzymac jednego weekendu bez chlania, to moze powinnienes cyc matce ssac. zwykła gówanzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa wiedzialam ze tak beda pisac raz ze to nie jest ylko weekend ale 3tyg dwa ze non stop natrafiaja sie imprezy na ktore musze isc trzy jestem dziewczyna a najwazniewjsze pytam !!!!!!!! i chce tylko odpowiedzi a nie pierdolena jaka jestem bo jaka jestem to wiem do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 chyba może byc
o jejku jak sie jednego piwa napijesz to się nic nie stanie, moja znajoma czasem z 1 wypiła po antybiotyku tylko że sie nim spiła;) hehe to jak chcesz miec szybka faze to bedzie to zależy od organizmu no ale tak więcej to bym jednak nie polecała, ja bym jeszcze te kilka dni wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Na mój gust to Ty jesteś alkoholiczką, skoro nie możesz wytrzymac bez alkoholu. Tatuś powinien Ci dupę przetrzepac i zaprowadzic na odwyk. Jednak jak znam życie nie masz tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nie powinno sie pic ani ,,uzywac\'\', ale tylko pytam czy jest tu ktos kto pil biorac antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama czuje ze mam faze po jednym pivku taka jaka ma zwykle po trzecim, ale ile moge wypic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×