Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Gość czarna blond ruda
oj tak... od samego rana narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooopa jak nic, zimno się zrobiło....jak wychodziłam z domu to było słońce....ja zawsze musze się ubrac nieodpowiednio do pogody...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również w ten jakże choojowy dzien. Tak sie dzisiaj zle czuje, ze zaraz sie porzygam :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna blond ruda
a mnie dół dopadł od samego rana. po chooj mi to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic sama ze sobą bede chooojować.... a moze jej włóczki zabrakło..... jezu niedobrze mi feel w radiu leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo.....tydzień temu grali w małym miasteczku nad morzem, to na kilka godzin ruch był z kazdej strony zablokowany, kolejki kilku kilometrowe, gorzej jak na Tinę Turner.........oj dawno temu, wtedy z juraty do władysławowa to ok. 20 km, jechałam 5 godzin..... a tłumy szaleja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :D i bujać się w rytm........pomysl podobne do chinki albo przyjaciela.......normalnie można poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
Hmm dla mnie też ten dzień .. heh nie mogę sobie ułożyć tego jakoś ... Kolejne doniesienia o wielkim żalu pewnego pana do mnie .. Historia sprzed pewnie 14 lat ... Teraz nasze drogi się lekko przecięły ... i okazuje się, że ma wielki żal do mnie ... A ja nic nie pamiętam ... Wiem, że był jednym z moich adoratorów i tyle ... A tu takie buum ... w dodatku z naszej znajomości spowiada się swoim podwładnym ... a ja się tego od nich dowiaduje ... I chyba ma świadomość, że to do mnie dotrze ... Dziwne ... jakoś ... Trudno mi z tymi niewiadomymi ,,, i nie wiem, do czego zmierza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×