Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem na maksa wkurzona

Fuck no!!

Polecane posty

Gość jestem na maksa wkurzona

spóźnia mi się okres już tydzień a zawsze miałam regularny, więc to mnie strasznie niepokoi. Do apteki po test boję się iść, bo obawiam się najgorszego "że jestem w ciąży", co za debilka ze mnie! Jak się okaże, że jestem w ciąży, to całkowicie się załamię. Nie chcę! Nie mogę! Nie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
wiem!!! ale się boję!!! przeczuwam najgorsze, właściwie bez testu wiem, że prawdopodobnie jestem w ciąży, bo nigdy mi się miesiączka nie spóźniała aż tyle. Co za nieodpowiedzialna debilka ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... jeśli wolisz żyć w stresie jeszcze nie wiadomo ile, to nie kupuj testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdfdfd
uwierz mi ze ciaza to nie jest to najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźże po ten cholerny test
problem nie zniknie, jak go będziesz odkładać ;) a im wcześniej wiesz, tym więcej będziesz miała czasu na różne decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
a ile masz lat?jestes z tym chlopakiem z ktorym zaszlas?uczysz sie czy pracujesz? na forum byla 17letnia dziewczyna ktora zaszla i wszystko dobrze sie potoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
nie jestem 17 - letnią dziewczynką, mam 24 lata, jestem z nim, ale spotykam się dopiero od 2 miesięcy i właściwie sama nie wiem co ja do niego czuję. Rodzina to ostatnia rzecz , o której myślę teraz, w tym wieku. No wiem, że ciąża nie jest najgorsza, ale ja nie jestem jeszcze gotowa, nie teraz. a tego testu cholernie się boję, ale wiem, ze wyjścia nie mam, bo takie odkładanie jest bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_22
idź po test!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfb
Jeśli masz podstawy obawiać się ciąży i jej "nie chcesz", "nie możesz", to lepiej żebyś wiedziała wcześniej niż później. Będziesz miała więcej możliwości działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
Mam ten cholerny test!! idę robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9876543
PISZ CO TAM WYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_22
no i co wyszło???będziesz mamą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
i jak ci wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
miałam nadzieję, że test jednak nie wskaże dwóch kresek. nie wiem sama co mam teraz zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
moglas po tamtym stosunku wziac postinor jak sie nie zabezpieczyliscie a nie chcailas dziecka teraz to juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
mam nadzieje ze nie myslisz o usunieciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
zastanawiam się, ale jestem za słaba żeby to zrobić... nie chcę tego dziecka, nie chcę być w ciąży, co za koszmar i nieodpowiedzialność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
wejdź na forum gdzie kobiety chcą ale nie moga zajść w ciąże i oddaj do adopcji , ja nie mam nic przeciwko aborcji ale nie masz już 16 lat bo sie zdarzyło , w tym wieku lepiej wybrać inną możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
no chyba sobie ze mnie żartujesz? łatwiej byłoby mi usunąć nic w przyszłości oddać... ja po prostu nie wyobrażam sobie bycia matką, bycia w ciąży i tyle. I co z tego, że nie mam 16 lat? blędy popełnia się całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
jak zabijesz to sie nie pozbierasz potem no i mozesz juz nigdy nie miec dziecka jak cos pojdzie nie tak urodzisz albo oddaj do adopcji jesli nie chcesz go albo pogadaj z chlopakiem rodzicami moze stworzycie rodzine i bedzie dobrze dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na maksa wkurzona
Nie dochodzi do was, że ja nie chcę! żadna opcja nie jest dobra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
no fakt ale wszytsko zalezy od twojej psychiki czy jesteś silna czy dasz rade po aborcji , jakby nie patrzec trzeba z tym życ całe życie , jasne każdy ma wolny wybór wszystko zależy co się stanie po dokonaniu tego wyboru , czy bedziesz np.obwiniac chłopaka, że np. nie kazał zatrzymać dziecka czy wręcz przeciwnie że cie namawiał , kurewsko trudno decyzja, a z ta 16 chodziło o to że nastolatki w ogóle nie myśla że seks +ciąża i dla większosci z nich aborcja znaczy koniec kłopotów , w naszym wieku , ja mam 26 lat chyba każda się zasatnawia jak to będzie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
kolejna rzecza jest to ze jak zaszlas w ciaze to nie znaczy ze urodzisz dziecko najlatwiej jest zajsc ciezej z donoszeniem 3 pierwsze miesiace sa decydujace czy ciaza sie utrzyma czy nie ,jesli dziecko ma wady samo sie usunie zgodnie z prawami natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
przewaznie tak jest ze kobieta ktoa bardzoo pragnie dziecka poroni a taka co nie chce urodzi zdrowiutkie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
co nie chcesz?? juz jest za pozno !!!! wbij sobie to do glowy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sie nie chce dziecka to i sie zazwyczaj nie chce ciąży a także nie chce sie by ktokolwiek sie dowiedział o tym. Rozumiem cie autorko choć nigdy nie miałam takiego dylematu. To będzie tylko twoja decyzja co z tym zrobisz. Rozważ wszystko i wybierz co najbardziej złagodzi twoją sytuację. Trudna decyzja ale zależna tylko od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×