Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paulineczka1990

Sposoby na suche,szorstkie,sianowate włosy!

Polecane posty

Gość Lorne777
Zobacz szampony Floslek, fajnie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecic kurację kolagenowa Firmy SOUVRE - ja miałam podobny problem ale po trwałej. Poleciła mi ja pani w moim ulubionym sklepie zielarskim - i miała racje, włosy sa ślniące i wyglądają dużo lepiej. Chyba nie ma ich na stronie, ale można zamówić telefonicznie czy tam mailowo na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem, ale na szczęście kuracja kolagenowa Souvre w mgnieniu oka odmienia włosy! Dzięki niej stają się gładkie, mocna i lśniące już po pierwszym zabiegu. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraTyk
Na mega suche włosy dobrze robi maska nawilżająca z organicznewlosy.pl - nakładam na połowę włosów ok pół godziny przed myciem i włosy bardzo szybko wracają do świetnego stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agreement1
Mi najlepiej pomógł szampon Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamirka
jak dla mnie to trzeba połączyć dwa elementy - odpowiednią dietę i pielęgnację włosów. Dlatego stosuję szampon i odżywkę Biotebal, gdyż mają świetny skład, dzięki czemu wzmacniają włosy, odżywiają i nawilżają. 6 tygodni stosowania i mogę spokojnie nosić rozpuszczone włosy, bo wyglądają o wiele zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinkaja
żadne olaplexy, ten z joanny to tylko strata czasu. ja wolę uywać mleczka hmilk no stress z organicznewlosy.pl :) jest cudowne, używam po każdym myciu i włosy są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka30
U mnie najlepiej się sprawdzają dobry szampon i odżywka, więc używam kosmetyków Biotebal. Już po dwóch miesiącach ich stosowania włosów wypadało o wiele mniej, a teraz (po kolejnym miesiącu) są mocniejsze, nie łamią się i są dobrze nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie może to być problem twardej wody, warto by było zrobić badanie i w przypadku twardej wody kupić zmiękczacz. Sprawdź tutaj http://zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Warto spróbować Pilomaxów. Gwarantują pełną regenerację włosów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kwietnia stosuję szampon i odżywkę na bazie aloesu. Mam problematyczne włosy, przetłuszczające się z tendencja do łupieżu. Wypróbowałam chyba już wszystkie specyfiki z drogerii czy aptek, efekty były krótkotrwałe. Od kwietnia używam szamponu i odżywki z aloesem. Łupieżem nie muszę się już przejmować, mam zdrowsze włosy. Nie mam już rozdwajających się końcówek, choć nie podcinałam włosów. Problem z plątaniem się też się skończył,  choć mam długie włosy. Wszystkim mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że włosy są w kiepskiej kondycji nie dlatego że używamy niewłaściwych kosmetyków a dlatego że używamy ich za dużo. Próbowałam różnych rzeczy i zawsze efekt był średni. Najlepsze to jest dobre cięcie fryzjerskie a potem delikatne myciue nieduża ilością szamponu. Mi najlepiej włosy sie układają po szamponie Schauma. kupuję na horex.pl bo tam mają duży wybór zapachowy tych szamponów. A Schauma pachnie wybitnie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×