Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przybywam z daleka

Kto jest na forum? Mamani princpolo julli ??? Mam pytanie

Polecane posty

ike ja niestety mam jesczze nieprzecietą pepowine z maniulą :D:D:D ( o kornelu nie wspominam) :D nie moge jej zostawic na dluzej niz 3-4 godzinki... ale zaczynamy od wrzesnia terapie... maniula idzie do złobka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani ja długo przeżywałam rozstanie z zuzką ale juz przy dominiku nauczyłam się przecinać pępowinę a takie wyjazdy dużo dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike co ty... ja mam taki charakter ze bym ten wyjazd traktowala jako kare... juz sie stresuje jak mania zniesie te 3 dni u babci jak ja bede w szpitalu... z wląsnej woli bym jej nie zostawila napewno :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jade z moim małym księciem. Ja szybko przecięłam pępowine dla dobra Miszki, bo nie chciałam właśnie by mój mały nie radził sobie bezemnie. I tak w jego życiu jestem najukochańszą osobą, ale z moim to było chyba od zawsze jak z cygańskim dzieckiem- z wszystkimi mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julli to tak jak Mania... ona z kazdym pojdzie a z babciami to juz na koniec swiata i nie placze i nie teskni... ale ja nie potrafie ... to ja jestem ciapa a nie Maniula :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydź sie!!! (heheh) Ale tak na serio to jest dla dobra dzieci, potem będzie jeszcze trudniej-to źle jak sie nie pozwoli dziecku na saqmodzielność. Odpocznij gdzieć- zrób to dla Mani!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×