Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

mnie ostatnio wkurza reklama Actimela o tym że babka ma problem zeby zmieścic tydzień w 1 dzień. "7.50 znowu biegiem do pracy" - kurde, mogła wcześniej wstac to by nie biegła, no i wiekszosc ludzi chodzi na 7.00 i nie narzeka. "12.50 lunch z przyjaciółmi" - wynika z tego ze pracuje nie całe 5 godzin a potem idzie na żarcie.nast spotkanie ma o 14.07 wiec ponad godzine odpoczywa. spotkanie kończy sie zapewne max o 16.00 i ma baba czas zeby sie przygotować na kolacje z jakimś Tomkiem, o 21.00 (chyba), i potem do domu. i co to za nawał obowiązków???? tez bym chciała miec tak dzień ułożony, a ona sie jeszcze cieszy ze jak buteleczke actimela wypije to wszystko bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamierzam oszczedzac
mnie tez draznia antyperspiranty co trzymaja aromat 3 dni i potem chodza brudasy i sie nie myja:O kolejna reklama to lipton ice tea gdzie ludzie tancza do muzyki rodem z dzungli (okrzyki malp) nie znosze reklam z malym glodem przeciez jak widze ta zapyziala morde to mam ochote wywalic telewizor za okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama sowów knor
z tymi wkurwiającymi bliźniaczkami, te cholerne małe pizdy wydaja z siebie ohydne odgłosy,piszczą że normalny człowiek dostaje wstrząsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermanowa w reklamie sosu do salatek Knorr :o "mój sposób na porozumienie międzyplanetarne" :o i ten sepleniący dzieciak" jestem z MaLsa, jestem z MaLsa". Seksistowska, wkurwiająca reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ktoś o niej już pisał :D a i jeszcze"paroooole, parooole, paroooole" :o w reklamie "cisiowianki". Potem cały dzień mi chodzi po głowie ta piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilna reklama plusa czy coś
gdzie obleśne babsko kwiczy "gdy przyjdzie che-e-e-e-ć, to osób pięć" itp. Noż kurna, co to ma być w ogóle?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty7t67u567
77777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa23...
kurwa!!!!! parole parole parole!!!!parole parole parole!!!!parole parole parole!!!!parole parole parole!!!!parole parole parole!!!! masakra!!!!! reklama jakioejs wody do picia zygac mi sie chce niewiem co tam oni spiewaja ale ja slysze parole perole!!!!!! denna reklama masakryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa23...
o i widze ze kogos tez wkurwia ta reklama cisowianki:) ktos powyzej wpisal slynne PAROLEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa23...
reklama papau tez dno. gosciu przeprasza ze byl nie mily bo leb go bolal kurfa no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLAY Jak leżą w łóżku i charatają jak świnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina171819
bezendu,bezendu bezendu bezendu.....kurwa mać ,już mam nerwy na sama myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c vbhcfhdfyhrtuytutycfgdxvgxc
najgłupsza reklama to ta PLAY w której leżą i chrapią,koorwa szlag może trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagodova
e tam,najlepszy jest tekst gosciowy z reklamy Tena Lady-" na pewno nie zwroci uwagi na moje lekkie nietrzymanie moczu" :D o zesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtgdifv
kurwa mać reklama apapu z tym fagasem co przeprasza że był niemiły bo go łeb napierdalał , jak to widzę to rzygać mi się chce.I reklama PLUSA z tym kwiczącym babskiem w peruce < gdy przyjdzie chęć to osób pięć> no pojebane jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjukyu
ou8iolguk,ghmjfghdfhdjfgjgfj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wkurzające to są te reklamy dla kobiet. Te podpaski, tampony, jakieś środki do higieny intymnej, jakieś środki na nietrzymanie moczu... no rzesz kurwa co to ma być!? Niektórzy ludzie lubią np jeść śniadanie przed telewizorem, a tu walą takie reklamy przy jedzeniu, że aż się paw sam ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominajcie ze przecież co 5 kobieta nie trzyma moczu;) ŻENADA PONADCZASOWA a swoja drogą w jakiejś ostatniej reklamie tych jebanych pieluch dla kobiet pada określenie "podpaska"...ciekawa jestem co o kobeitach miesiączce etc. pomyśli sobie jakiś młody gówniarz płci męskiej po obejrzeniu tej reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Może to nadinterpretacja, ale czy ten facet w reklamie "zimnego lecha" na końcu przypruszony szronem to jakaś analogia do L. Kaczyńskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłupsze i najbardziej
zjebane reklamy to : * reklama cisowianki i te cholerne parole * reklama z gościem co przeprasza za to że byl nie miły bo łeb go bolał , * reklama proszku z jakąś zjebaną rodzinką , gruba matką , ojcem i dwoma bachorami * reklama PLUS z obleśnym babskiem w peruce które śpiewa " gdy przyjdzie chęć to osób pięć" * I najbardziej wkurwiająca " Jestem z marsa , jestem z marsa " czyli reklama sosu do sałatek KN(Ó)R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie reklama
apapu i ten facet przepraszający za to że łeb go napiertalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza ta sosu do sałatek knorra gdzie mamusia ma dwie córeczki bliźniaczki a one mają taki fan ze zrobią sałatke :O " mamusia- który wybieramy? dziewczynki - zlóbmy ten, zlóbmy teeeennn yhyhyhyhyhy" :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Kasienieczkaaa - a daj linka, to obczaimy, bo znalazłam jakąś, ale tam nie ma nikogo siwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Oszronionego a nie siwego oczywiście :D Jakoś mi się samo skojarzyło, że 'przyprószony szronem'' to siwy od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
A mnie generalnie denerwują reklamy wszystkiego, co pierze i żarcia, szczególnie te z babami, co nie radzą sobie, a potem mąż je docenia. Dla mnie masakra. Natomiast w większości lubię reklamy aut, ale u nas ich mało. Ostatnio rozbawiła mnie reklama Touarega, który niby wszystko może;) Guzik może, widziałam jakiegoś maniaka na transalpinie własnie VW, wesoło było:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahha
Monte, Petitki i inne takie dla dzieci, które mieszają matkom i dzieciom w głowach, że cukier jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkjkhiuyhjkl;
u[pupyupyuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia2507
te PAROLE PAROLE... dno totalne a moje dziecko jak slyszy ta reklame to spiewa BALONEM BALONEM BALONEM :D haahahahaha wkurzaja mnie tez reklamy czupa czupsow z tym pluszowym "gosciem" i reklamy z Hajzerem... najlepsza reklama byla pare lat temu HEYAH z czerwonym kapturkiem jak w sidla wpadl:)) zobaczcie tez sobie na YOUT... nieocenzurowane reklamy malego Gloda.. hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalor
Reklama Woolite... Muzyka: Hey, beautiful girl, you make a world... "Czemu jesteś smutna, wyglądasz swietnie!" "Juz widze jak moja sukienka szarzeje w praniu" Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×