Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
wszystkie śpiewające reklamy always. brr to jeden z powodów dla których nie kupuje tych podpasek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy soku Kubuś. Bachory podniecające się tym, że ich sok jest bez dodatku cukru :D totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama Tofifi i to denerwujące "wrociłam halooo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama visolvitu, gdzie dzieci bawią się w indian, wkur****ąca piosenka i to "ukochany przez dziaciaków". K.wa! To, że się rymuje nie oznacza, że można tak pisać! Przez dzieciaKI, a nie przez dzieciaków! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama podpasek Always Sensitive i ta p***a na różowym fotelu! "to jeden z tych dni kiedy potrzebuje miękkości moich Always" No porzygać sie można! Głupszej reklamy to już chyba nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 Ja tak samo ;D nie kupuje Always, bo nie cierpię przereklamowanych produktów. A te p***y śpiewające te wieśniackie pioseneczki w stylu " kazdy dzień jest twój kiedy Always masz" albo "poczuj sie swobodnie w d***e" bardziej mnie zniechęcają do kupowania Alwaysów niż zachęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poczuj Święta razem z Play!", te 3 babki spiewajace z polskim akcentem "Driving home for Christams", ale mnie ta reklama drazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie reklamy szemranej firmy pożyczkowej LOŁN MI (specjalnie tak piszę), zwłaszcza ta ostatnia z kotkami... 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze sa reklamy z bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REKLAMA lipomal. Dziecko ma podwyższona temperaturę, na co Mama mówi " Gorączka to jest goraczka". Każdy kto z jakiegoś powodu uczył się kiedyś w kierunkach medycznych musiał czytać lub usłyszeć że jest różnica pomiędzy podwyższona temperatura a gorączka. I gdy jest tylko podwyższona nie ma potrzeby jej zbijac, ponieważ jest to Mechanizm obronny przed infekcjami. Tak cialo walczy z drobnostrojami. Wszystko, każde słowo w tej reklamie wywiera presję na rodzicach żeby kupowali syropek i podawali dzieciom, gdy tylko im się wyda że dziecko ma czoło za ciepłe. Można skrzywdzić swoje dziecko taka NADGORLIWOSCIA i dopiero doprowadzić do poważnej choroby . Nie wierzcie reklamie i poczytajcie co o niej się pisze jeżeli macie wątpliwości . WĄTPLIWOŚĆ JEST LEPSZA NIŻ PRZYZWOLENIE NA MANIPULOWANIE SOBĄ POPRZEZ REKLAMY. Świństwo tak oglupiac ludzi i narażać dzieci dla własnych korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, reklamy Loan Me to jakiś dramat. Dodatkowo są powtarzane w prawie każdym bloku reklamowym. Żeby brać pożyczkę na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Reklama gum na gardło Natursept z tym sepleniącym Jasiem wku***wia mnie wybitnie! Ta pseudo "lekarka" gada tak jakby czytała z kartki, a do tego ten bachor wielce zadowolony że dostanie jakieś kolejne ... na gardło drze się "supel" co powoduje u mnie odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 37

Reklama chipsow z lidla.... kurde jak mnie irytuje wręcz do wyrzygania!!!! Chipsy lubimy sobie pojeść....normalnie mam ochotę zak...ć tej babce z laczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Reklama syropu na kaszel Dexa Pico w której rozwydrzony bachor drze się "znikaj kaslu" powoduje we mnie szewską pasję. Naprawdę nie wiem jak oni to robią że do każdej tego typu reklamy biorą tak wkur...jące dziecko że aż się niedobrze robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezabellinda

te tępe szczoty z reklamy maggi.... "czo ty masz na palczu"...  Pisda udake że nie widzi pierścionka  a maggi.... Wszystkie reklamy maggi to g...no

bachory z reklam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Następujące reklamy:

-Providentu , jak szczęśliwa parka fałszuje, że niby mają plan, bo wezmą pożyczkę, a baba masuje się po sztucznym brzuchu, jakby miała wzdęcia, a nie była w ciąży.

-T-Mobile, gdzie jakaś histeryczka powyrywała sobie całą brew i zaczęła demolować mieszkanie, bo długo czekała na infolinii. 

-salonów Agata, w którym Socha prowadzi głupie rozmowy z klientami. Jeszcze niedawno wkurzały mnie sceny z tą pyskatą gówniarą, której rodzice chcieli kupić łóżko. Matka dziewczyny też była wkurzająca - najpierw dała do zrozumienia, że Socha już nie jest nastolatką, a później zrobiła minę, jakby dostała szczękościsku.

-Sprit'e o hejcie, gdzie niektóre wpisy wcale nie są hejtem. Nikt mi nie powie, że komentarze ,,Nadchodzi tsunami'', ,,Taka ładna, a tak się oszpeca'', czy ,,Kobiety grają dobrze tylko na nerwach'' to hejt. Ci od tej rekalmy chyba hejtu nie widzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzające

Reklama jogurtu BIO z Carrefour, gdzie jakaś natrętna baba przysiada się do matki karmiącej dziecko. Jak tylko słyszę ,,On tego nie zje'' i ,,Spróbowałby nie zjeść'' to chciałabym być na miejscu tej matki i powiedzieć ,,spieprzaj dziadówo!''. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadio

wszystkie reklamy t-mobile, ale przeszli sami siebie ...nym dziadkiem na kolejce. jak ch... nie rozrywa to granat w D... I jeszcze ta muzyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irytująca reklama

Reklama jakiegoś nowego leku gdzie ojciec leży chory a córka stoi i wydziera się na niego "Obiecałeś,obiecałeś" efekt zwrotny bierze człowieka na sam jej widok 😠😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

Wszystkie reklamy są do duopy oprócz piwa żubr, bo mają troszeczkę pierwiastka patriotycznego poprzez odniesienie do naszej przyrody... a też troszeczkę uczą, jak to miło postać przy żubrze, itp.

Najgorsze są reklamy leków, bo uczą chorować polaków i polki.

1. reklama zgagi.... znaczy jakiegoś gufna na zgagę,..., na hemoroidy, itp

2. reklamy banków.... banki wydają nasze pieniądze na reklamę samych siebie, żeby móc wydawać nasze pieniądze.... rozstrzelać to za mało.

3. reklama murzyna co jeżdzi tyłem na koniu.... pokazuje guopim kobietom, że chętni na ich rozkraczone krocze zawsze są i wszędzie, bo on w końcu podszywa się w podtekście jako kochanek... - reklama antychrześcijańska

4. reklama tik taka.... 

no wszystkie reklamy które w polsce puszczają to dla depili i dla tych, żeby zrobić z nich jeszcze większych depili.

 

gdyby nie mój tata, to oddałbym telewizor do elektrośmieci... tam jego miejsce zrucany na stertę smartfonów i ruterów

 

reklama papieru toaletowego...

__________________________________________

 BOże coś polskę przez tak liczne wieki

otaczał Blaskiem potęgi i chwały..

 

 

a najgorsze są dzieci w reklamach, bo są uczone sławy dla której będą potem zabijać i ćpać i się puszczać, bo sława dziecka..

bo eurowizja junior, którą dali nam wygrać bo polsksa szmaotka zaśpiewała po języku psów - angielskim i namawia polską młodzież do odchodzenia od wiary w Pana..... natomiast pokazuje, że trzeba się puszczać, bo sława ucieka a jest przecież przed nimi... wystarczy się puszczać i ćpać, b przecież za darmo im tego nie dadzą - dostępu do reklam i telewizji jak się nie puszczą w przyszłości.   Rodzice robią ze swoich dzieci szmatki.

 

Ale hit hiciorów OSTATNICH CZASÓW......................

END DY ŁINER IS:   

 

REKLAMA. . .

.

 

 

 

  RANIGAST SENIOR!!!!!!!!!!!!!!!!!RrrrrrrrrrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRRRRR

 

koulwa...

APETIZER SENIORRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

CZY SŁYSZELIŚCIE I WIDZIELIŚCIE COŚ BARDZIEJ ...NEGO ? ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2019 o 10:09, Gość Irytująca reklama napisał:

Reklama jakiegoś nowego leku gdzie ojciec leży chory a córka stoi i wydziera się na niego "Obiecałeś,obiecałeś" efekt zwrotny bierze człowieka na sam jej widok 😠😠😠😠

dobre tez sa reklamy lekow na watrobe jak baba wie, ze chlop nie moze zrec golonki i tlustego i nagotuje mu tego na kolacje z opcja- patrz i zazdrosc, bo nie mozesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu widziałem w tv reklamę "Merci", w której babka daje jakiemuś facetowi wspomnianą bombonierkę bo ten pozmywał naczynia. No ja ...ę, za taki heroiczny czyn jak pozmywanie naczyń to przynajmniej order Virtuti Militari mu się należy, a nie jakieś gówniane merci.Co za ... jest odpowiedzialny za tę reklamę? Nosz ... mać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że tylko reklamy tanich/średnich produktów do konsumpcji są głupie lub wkurzające, a reklamy sprzętu, samochodów itd. są zawsze z klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, brokenroar87 napisał:

Zauważyliście, że tylko reklamy tanich/średnich produktów do konsumpcji są głupie lub wkurzające, a reklamy sprzętu, samochodów itd. są zawsze z klasą?

Cóż, inne dla plebsu, inne dla elity 😉

Dla mnie najbardziej wkurzającą reklamą jest shopee.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×