Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość żenła
Moim zdaniem do najbardziej żenujących można zaliczyć reklamy typu "ubezpiecz życie od 3 zł dziennie", które mają taką wymowę, jakby płacenie składki gwarantowało nieśmiertelność. Dla mnie to mega głupota jest. Poza tym denerwują mnie wszelkie reklamy proszków do prania, płynów do płukania, zmywania naczyń itp., w których bohaterki piorące/zmywające wyglądają i zachowują się tak, jakby czyszczenie stanowiło kwintesencję ich życia. No i zadziwiające jest obsadzanie w różnych reklamach jednej modelki/aktorki, ładna dziewczyna z niej, owszem, ale nie wiem, czego ona NIE reklamowała. Bo to jej miś ukradł laptop na Gubałówce, reklamowała piwo Redd's, ostatnio chyba doradzała koledze Reni czy inny środek na zgagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozejść się
jakiś colgate czy inny chuj, facet pyta: co czujesz?, a baba odpowiada: dużo szybciej niż inne pasty! :o ja tam czegoś nie słyszę czy ten tekst jest po prostu tak bezsensowny dla zasady? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgsdjytjhfdj
mnie najbardziej denerwuje ta reklama lodów princessa w której przybylska robi tak sztuczne miny jedząc tego loda, że wygląda co najmniej jak by orgazmu dostawała od jedzenia lodów. Kolejna głupia reklama to 7days taki szybki spot reklamowy o kolesiu który podróżuje, ona jest taka głupia, bez sensu i co ona ma w ogóle wspólnego z rogalikiem? No i głupie są jeszcze reklamy w których kobieta jest w kinie czy gdzieś tam na mieście i nagle wyciąga z torby płyn do prania, żeby go komuś polecić, ku** kto chodzi do kina z płynem do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisetka
NIENAWIDZĘ reklamy crunchips ( i nigdy tego goowna nie kupię bo to syf) z trzema belferkami i trzema czarnymi ku...mi potrząsającymi doopami. Kuźwa udusiłabym je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wymysł 36i6 czyli jakieś siostry bez endu czy inny ch*j. Nosz kuźwa, jak to widzę to mi się cofa! Ale za to reklama Plusa z tymi wypudrowanymi debilami w jakiejś karecie czy czymś mnie rozwala... -To może ja ci włosów do uszu napcham. -Eustachy... -A... pukli. -Pukli tak. I reklama Sprite czy takiego czegoś... Rozwala mnie mina tego gościa w samych gaciach ze starymi babkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy środków czystości - baba dostaje orgazmu bo ma czyste zasłony, umyła 15 talerzy jedną kroplą Srura czy innego gówna albo wylała kobicie olej na bluzkę :O A NAJBARDZIEJ wkurwiające są reklamy "rodzinne", czyli super rodzinka zasiada do obiadu - obowiązkowe są małe, sepleniące (co to za moda tym niewyraźnym mówieniem???) bachory, cieszący się jak głupi do sera tatuś i jeszcze bardziej zacieszająca mamunia - oczywiście w domu czysto jakby im ten obiad catering przywiózł, a po obiadku idą się gonić po domu haha :O W ogóle nie mogę patrzeć na rolę kobiety w takich reklamach - podaje rodzince pyszny obiadek, wygląda pięknie, uśmiechnięta a mężuś tylko na gotowe zasiada wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Playa gdzie facet i jakaś baba mówią do siebie nie po imieniu, tylko po numerze telefonu :/ Nie dość, że ta baba wygląda okropnie, to na końcu gada coś " a z tą rudą trzysta..." i to jest kuźwa tak niezrozumiałe, że się wkurzam za każdym razem jak to gówno widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka xD
mnie wkurwia reklama ptasiego mleczka od wedla jak takie pingwiny fruwaja w samolocie no szlag mnie trafia co do czego co ma tam jakiś pingwin do czekoladek żaluuu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka xD
a zajebista jest reklama ikea chyba jak okropna baba mówi otych meblach ehh zajebiste hehhe na wystrój ujrzawszy i sie nie zachwyciwszy upiła łyk z filizanki ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamę ujrzawszy i się wk**wiwszy, wypierdzieliła telewizor przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoei
A mnie wku*wia reklama play gdzie dwuch zdupczonych dziadków chwali sie tym ze mają ku*wa telefon w play. No ja je*ie w pi*du je*ana ku*wa mać zaraz sie po chu*kach lizać będą. I jeszcze reklama gdie babka robi matrixa jak myje kibel. No ..... wszystkie reklamy środkuw czystości są popieprzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Aa... pukli? -Pukli tak. Harfa z brukwi. K**wa nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALANOWSK...
A CZY KAŻDY Z WAS TEŻ NOSI PRZY SOBIE BUTELKĘ PŁYNU ZMIĘKCZAJĄCEGO...DEBILNA REKLAMA...NO ALBO TA KARKÓWKA Z WORECZKA...OD KIEDY BDZIECI JEDZĄ ŻYLASTĄ KARKÓWĘ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALANOWSK...
niezła jest reklama Ikei...SIĘ WKURWIWSZY I TELEWIZOR WYŁĄCZYWSZY...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr4r43434343
-reklama jakiegoś rogala, z tym chłopakiem "włóczykijem" :o :o - może jakiś magnez?? nie kurwa nie jakiś tylko nafaszerowany jakimś super chujstwem - reklama z ta aktorką z wielką kwadratową głową Herman(?) i pierdolenie o szopnie przy gołbkach bez zawijania, ooo ja pierdole ale bym jej ta czerwona szmine zmyla z mordy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka ,,,,,,
reklama pasty do zebow(wrazliwych zebow, ktore bola w kontakcie z czyms zimnym) i kolo zaczepia ludzi bodajze w jakims centrum handlowym i kaze im wcierac te paste w zeby i ci ludzie niemytymi lapskami wcieraja palcem te paste blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUAndrie
siostry pezetu albo zad upe . bo ja tak słysze w tej poytworej reklamie !! byłam pewna że to reklama PZU !! głupie 36 i 6 i jego dział reklamy i marketingu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostry bez endu kręcące tyłkami -masakra reklama nie wiem czego ale zaczyna się tak-nie martwię się już o pupcie Majki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Reklama Playa gdzie facet i jakaś baba mówią do siebie nie po imieniu, tylko po numerze telefonu :/ Nie dość, że ta baba wygląda okropnie, to na końcu gada coś " a z tą rudą trzysta..." i to jest kuźwa tak niezrozumiałe, że się wkurzam za każdym razem jak to gówno widzę :/" Też nigdy nie mogę tego zrozumieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llama de amor
Żadna reklama mnie tak ostatnio nie doprowadza do szału jak Sensodyne Kto dopuścił do emisji te ciamkające baby?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Do Yorkie i raymana : On tam mówi " z trzysta piętnastunią" - zdrobniale od nru tel który zawiera liczbę 315 a ona w myślach " a, z tą rudą trzysta piętnachą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuś 1987
dzis w radiu leciala reklama laktacydu ale nie żanet kalyta tylko jakas katarzyna polecala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
mam pomysl na reklame facet z babka chca sie bzykac facet w samych gaciach a baba ,,jakie masz piekne majty???nowe -nie wyprane w perwolu i wyciaga butle z pod koldry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odkryłam sensacje!!! ta, położna co poleca Laktacyt to ona nie nazywa się Żanetka Leta tylko Żanet Kaleta!!!!!!!!! REWELACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama gołąbków z tą babą aktorką z kwadratową mordą ;/ Nie rozumiem, czemu ona pod koniec mówi "MÓJ SPOSÓB..." na cośtam, skoro to ten facet te głupie gołąbki kupił, przyniósł i w ogóle. A nie wiecie, czego jest ta reklama w której gościu gra na ulicy na gitarze, a jakiś drugi się drze "chcemy więcej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynabcm1991
- Winiary, knorr amina i inne zupy w proszku w torbie papierku czy co tam jeszcze : głupia polska rodzina , żona z IQ poniżej przeciętnej z zębami na wierzchu , mąż kretyn, sepleniące bachory,które drą paszcze przez pół reklamy :D i to wszystko w czystej kuchni , k***a restauracja im to przywiozła ?:D - Plus,play,orange i era - jedno wielkie g*wno ,żal się wypowiadać ;) - Reklamy leków ! ---ibum ibum :/ facet z prostatą nie może sie odlać :D , espumisan na wzdęcia ,mogli by od razu bąki puszczać:D , a to kogoś dupa boli ,inną głowa inna ma miesiączkę, Alli - taaak zawsze byłam gruba nażarłam się tabletek, schudłam i jestem happy :D - wszystkie reklamy z dubbingiem jak ta McDoland's - nie wiem w ogóle o co w niej chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze głupia reklama jest jakiegoś gówna z torebki jak tan bachor drze jape ze jest z marsa, a mata na początku: coś tam kino kobiece kino męskie...bez ładu i składu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
moja kolezanka z biura myslala ze ta baba mowi ,,żanetka lyta,, He He a kiedys w radiu leciała wersja ze kobiety skarza się ze po ruchańsku odczuwaja szczypanie w cipsku(sorry ze tak wulgarnie ale szlag trafia gdy obcy facet siedzi w biurze a tu takie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×