Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość ten cały R naprawde taki
kobieto jestes niespełna rozumu, infantylna, masz urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatku ale to walka jak walka o obsrane kalesony...szukac dowartosciowania na forum to jakies chore z deczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
_Kwiatek - tutaj bym się kłociła ... czasami inteligencja niektóre metody skreśla .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, zreszta... dobrz eide popracowac. wrzucccie jeszcze jakis bluzgi, to jest lepsze niz telenowela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna ...
_Kwiatek- właśnie takie nieszczęśliwe miłości uczą miłości ... Więc jak to możliwe, że Ona się cofa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kiedys spotykalem krotko z takimi dwoma kobietami podobnymi do niej.. jedna to max. byla, pytania jakim autem jezdzisz albo foch ze w wieku 27 lat nie dorobilem sie mieszkania... mi to pachnie podobnie tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie sprowokujesz to bede.. ja wszystko napisalem dlaczego tak zrobilem. rzygam juz twoimi herezjami. 25 letnia wampirzyco, posiadajaca wlasna firme i 6tys. na reke :D ze sie nie pogubisz w tych swoich klamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh czego faceci nienawidzą w kobietach? wulgaryzmu flirtowania ze wszystkimi głupoty i nie może pierwszej proponować seks robie tak na forum by nikt mnie nie zaczepił Bo ja naprawdę NIKOGO NIE SZUKAM heheheeh pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wyżywaj sie za nieudany związek z mężem na facetach tutaj, jak ci to ulży to mozemy byc twoja psychoterapią... ale nie przeginaj z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra to zrobila nasza wspolna fotke w jakims programie. polaczyla dwa zdjecia moje i jej(a raczej jej kuzynki). to juz mi wtedy pachnialo lekkim skrzywieniem mozgu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
do cholery!!! Ktos z Was bedzie mial klase i zakonczy to wywalanie brudow? Oboje siebie warci jestescie :/ Dorosli a jak dzieci w piaskownicy bijace sie o lopatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatek A Ty nie podkrecaj atmosferki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mnie sie nie podobaja jej poglady. i jak pisalem - za poglady - zjade do zera. juz raz nosa jej utarlem tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatek poogladaj sobie wenezuelskie telenowele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubiłam się kompletnie w tym wszystkim R, może się przedstaw, bo Cię nie kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie podkreca oprocz niej samej. dla mnie przestala istniec dawno, ale ile mozna patrzec na to co ona tu wyprawia? the end koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHOOOO - przeciez tu jest lepiej :D za darmo mam i sam moge sie zaangazowac. to jest piękne ;) mam nowy argument czemu zycie jest piekne - bo jest kafeteria :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten cały R naprawde taki
R Ty tez sie w niej zakochales przez neta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra złośliwko, ja cie tez przytule mocno i poglaszcze po główce. w koncu nikogo nie mozna odrzucac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×