Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Jestem mistrzynią flirtu:classic_cool: ale boje sie ze mnie ktos pokocha,bo jak mnie ktos pokocha to sie zmienie a jak sie zmienie to sie znudze jak sie znudze to sie rozstaniemy jak sie rozstaniemy to wróce na foru i znowu zaczne flirtowac:O help😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia to ilez będzie mi sie bliźnić????? bo juz sie te rany ciagle jączą i jączą...ile jeszcze bede czekac... do usranej smierci... az na łozu ...kiedy bede konac...i bedzie mnie spowiadal ksiadz... wowczas poczuje iskierke.... i sie zakocham....oczywiscie w tym ksiedzu :P ah...zaczynam fantazjowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa, faktycznie dobra jestes :) rade wam dam dobra - nie zblizajcie do facetow, to sie wam zdrowiej bedzie zylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwa cholercia ty sie uspokoj... bo ja tez panna z dzieckiem :P ale ty przynajmiej potrafisz faceta sprowokowac aby sie Toba zainteresowal... a ja to juz padaka,nawet na randeczke niewinna boje sie wyjsc :P a co do tych dzieci...hmmm... jak juz wiecie...ja chce bezplodnego pana bo ja juz ich niechce a chcialabys miec wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek....ja bym sie z Toba posprzeczala czy tak zdrowiej nam z daleka od panow ;-) tzn jesli chodzi o zdrowie psychiczne to napewno bo nikt cie nie wk*rwia ale inne zdrowie tez sie liczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, ty nie mówisz poważnie z tym, że Cię mąż tak pobił, że dzieci mieć nie możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dlatego stosuje prostą sztuczkę psychologiczną krzycze---jestem pusta łatwa by nikt sie nie dobierał do mojej duszy,a w razie czego jak facet sie czepia to Mu mówie prosto w oczy przecież uprzedzałam jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio stwierdzielm ze chce teraz w łóżku Miss Sporty :classic_cool: zakochalem sie jak zobaczylem taka fajna bruneteczke na rynku ubrana na sportowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz sumienie czyste...bo uprzedzalas.... ja tez tam mowie komus jesli chce sie ze mna umowic.... "jestem skrzywiona"psychicznie... i jak cos to...tez mowie...."a nie mowilam ze jestem" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×