Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarTa Pos.

Okradli mnie cyganie !!!

Polecane posty

Gość MarTa Pos.

To było coś niesamowitego, a zarazem niemożliwego. Mieszkam na wsi i do sklepu mam kawałek polnej drogi. Wybrałam się dziś rano i gdy już wracałam do domu napotkałam pewną cygankę, zablokowała mi przejście i powiedziała żebym stanęła, bo to pilne. Przyznam się, że trochę się bałam i powiedziałam, że nie mam czasu i muszę iść i chciałam ją ominąć kiedy ona chyciła mnie ręką i powiedziała, że nie mam się czego bać. Powiedziała, że zabłądziła i nie wie jak trafić do domu i chce żebym jej pomogła wskazać drogę. Odpowiedziałam jej gdzie wszystko się znajduje, kiedy ona niespodziewanie zapytała mnie o imię. Przedstawiłam się. Potem poprosiła żebym powiedziała jej czy jestem szczęśliwa i w ogóle pytała mnie o takie dziwne rzeczy. Nagle powiedziała żebym otworzyła swój portfel i dała jej wszystkie pieniądze I UWAGA JA WYCIĄGAM PORTFEL I DAJE JEJ CAŁĄ KASE :o nie wiem czemu jej dałam! Ona podziękowała ja schowałam portfel spowrotem do kieszeni i poszłam w kierunku domu. Jak już byłam pod drzwiami to dopiero wtedy do mnie dotarło co zrobiłam. Dałam obcej babie około 300 zł tak po prostu. Już nie chodzi mi o tą straconą kase, tylko co ta baba ze mną wyczyniła, zahipnotyzowała mnie? czy co? Nogi mi się trzęsą jak sobie pomyśle o tym całym zajściu. Teraz już z żadną cyganką nie wdam się w dyskusję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybainna dziewwczyna
no dziwne dziwne:P hehe zeby bylo smiesznie to jak kiedys okradłam cyganke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz to słyszałam ż enajlepiej omijac zdaleka bo mają cos w soboe ze wyciągną z człowieka każdą kasę czego sama jestes przykłądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTa Pos.
była ruda , pewnie mieszała bigos głową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTa Pos.
wyżej to podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz nauczkę
kup gaz i jak cygan/ka będzie podchodzić to trzymaj gaz w pogotowiu a jak bedzie cię chciał/a złapac to od razu wal po ślepiach To dziadostwo należałoby przegnac z Polski raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
Mi cyganka kazala wyciagnac portfel, i powiedziala ze mi powrozy nie wyciagnelam portfela powiedzialam ze nie mam to zaczela jakby urok na mnie rzucac w swoim jezyku i machac rekoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadziocha
jak mnie cyganki zaczepiały to jasno mówiłam że sobie nie zycze i szlam dalej. Kiedyś jedna stara mnie zlapala za reke, bezczelna, to o maly wlos jej nie przylutowalam z plaskacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatatata
hehe ja tez kiedys wycilam a raczej to cyganka mi wyciela numer, tyle tylko ze u mnie to od drobniakow sie zaczelo a skonczylo na grubych, Mialm dwie podobne przygody za drugim razem po daniu kasy cos kolo250 opamietalam sie chwycilam cyganke za reke i wyrwalam jej kase i zwialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganie to zło
omijajcie ich z daleka, a już bron boże nic nie dawajcie Sami sie odczepią albo wyjadą na madagaskar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoooo......problem
u mnie tez tak bylo, laziły po sklepach i naciagali ludzi, najgorsze jest to ze wszyscy wiedzieli jaki maja "system"-sposob na okradanie , wszyscy czuwali zeby sie nie dac zrobic a mimo to niestety dawali.... i to nie zeby jacys naiwniacy tylko naprawde powazni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganie to zło
Bo oni sa niezłymi psychologami - znacie chyba sposoby akwizytorów na wciskanie ludziom kitu ? Najlepszy sposób - nie wdawac się w żadną dyskusję, a jak łapia za rece to walić gazem albo w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może wy na tej polance pitu pitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczeże wam wspołczuję opinii takiej o ludziach którzy tak samo jak wy byli mordowani w Oświęcimiu, i tak samo paleni w krematoriach może ta cyganka nie miała co jeść bo ich sie rodzi dużo i też muszą dbać o dzieci wstyd mi o taki naród który do pracy cygana nie zatrudni a na pewno są chętni a takie bzdury wypisuje że to nie roby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2019 o 18:54, Gość gość napisał:

Szczeże wam wspołczuję opinii takiej o ludziach którzy tak samo jak wy byli mordowani w Oświęcimiu, i tak samo paleni w krematoriach może ta cyganka nie miała co jeść bo ich sie rodzi dużo i też muszą dbać o dzieci wstyd mi o taki naród który do pracy cygana nie zatrudni a na pewno są chętni a takie bzdury wypisuje że to nie roby.

ty głupi jesteś, według ciebie jak okradają to dobrze? Prawdziwych cyganów nie ma kilka dekad temu to przynajmiej większość handlowała ciuchami w dobrej wierze a nie kradli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×