Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny-.-

Kobiety powinny tracić dziewictwo minimum w wieku 21-22 lat

Polecane posty

Gość prawiczek i kropka
nic sie nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Wiesz, są dziewice w tym wieku. Ale niewiele, to fakt. Osobiście znałam tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
A co byś zrobił gdybyś się zakochał w nie-dziewicy? Myślałeś kiedyś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
czasami mysle zeby isc do agencji, albo puscic sie z pierwsza lepsza :o bardzo bym chcial poczekac na dziewczyne, ktora pokocham, ale ona pewnie nie bedzie dziewica i co z tego czekania bede mial? :( tylko bedzie mnie jej przeszlosc bolec. a jakbym sam mial wlasa to by mi juz nie przeszkadzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Moim zdaniem stracenie dziewictwa (prawictwa) z prostytutką czy pierwszą lepszą to nie jest dobry pomysł. Ale ja jestem babą, więc myślę inaczej :D Dla mnie musi być pięknie. Żeby było pięknie musi być zaufanie i uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja sie boje strasznie, ze zakocham sie w dziewczynie co nie jest dziewica, a potem wezme z nia slub, i bede sie czul jak jakis frajer, co spal tylko z zona, ale jednoczesnie dla niej pierwszym nie byl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Nie każda miłość kończy się ślubem. Możliwe, że ożenisz się mając już "przeszłość". Kochałam chłopaka, z którym straciłam dziewictwo. Za mąż wyszłam za innego. Sam więc widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24lata
stracilam dzewictwo wlasnie w tym wieku i bardzo sie z tego ciesze- ze nie zrobilam tego wczesniej z jakims chcacym sie wyszalec szczeniakiem... jedak w zyciu nie chcialabym zeby moj pierwszy facet byl prawiczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
jak znam siebie, to jak mi jakis zwiazek wyjdzie, to pewnie slubem sie skonczy. poza tym ogolnie boje sie dziewczyn, bo jak widze jakas fajna dziewczyne, to czesto mi wydaje, ze sporo juz mogla przejsc, ze mogla juz miec troche tych partnerow, miec przygode, wczesnie stracic dziewictwo, miec seks bez milosci, seks na pierwszej randce, uprawiac anal itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidżi
no ja ma 21 lat i nadal jestem dziewicą... ani mi to wisi ani lata... jak będę z tym z którym będę chciała to zrobic to zrobię... niesądzę, żeby jakakolwiek przeszłośc czy przyszłośc mialy znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dodam, ze spotykalem sie z dziewczynami, ktore nie byly dziewicami (bo o tym juz czesto nawet wczesniej wiedzialem, bo je znalem dluzej), jakos specjalnie moze az tak bardzo mi to nie przeszkadzalo, ale czasem zdarzalo mi sie o tym rozmyslac i nie czulem sie wtedy komfortowo. obecnie nie spotykam sie z nikim, wiec moze zyje tylko teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
Prawiczku, życzę powodzenia w miłości. Mam nadzieję, że ta w której się zakochasz będzie dziewicą :) Jak zauważyłeś na tym topiku wpisały się dziewczyny, które dziewictwo straciły później niż w wieku 21 lat. Wierzę, że w realu też się z takimi spotkasz:) Pozdrawiam i spadam, bo mi dziecko dom demoluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dziekuje ddcc. mozliwe, ze milosc mojego zycia nie bedzie moja pierwsza, ani ja dla niej pierwszym nie bede i wtedy bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dodam, ze zwiazek typu, ze facet byl prawiczkiem, a kobieta nie byla dziewica to moim zdaniem najgorsza z mozliwych konfiguracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica pasiasta
a dlaczego niby tylko kobiety ?? co kobieta dziewica a facet moze sobie bzykac na lewo i prawo juz w gimnazjum ?? jesli juz tak bardzo chcemy sie cofnac do czasow naszych babc i gdzie nie bylo do pomyslenia zeby narzeczeni sypiali przed slubem to niech to dotyczy obojga partnerow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no ale taki facet na pewno przy takiej kobiecie bedzie sie czul zakompleksiony, bedzie strasznie go bolec przeszlosc, nie bedzie sie czul prawdziwym facetem. mimo wszystko uwazam, ze faceci, ktorzy nie sa prawiczkami, a wymagaja od kobiety dziewictwa sa zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica pasiasta
no tak tylko, ze kobieta bedaca dziewica tez sie moze czuc zle przy faceci ktory sypial z kilkoma, przeszlosc moze tak samo bolec, a jeszcze jest cos takiego jak ciekawosc jak to byloby z innym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie kwestionuje tego przeciez. a sam w zwiazku tego typu bym sie okropnie czul pewnie, dlatego, jak tylko sobie pomysle, ze moglbym sie w takim znalezc, to odechciewa mi sie poznawac dalej dziewczyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica pasiasta
wydaje mi sie ze jestes przewrazliwiony na tym punkcie, przeciez nie kazda dziewczyna ktora straci dziewictwo nawet w mlodym wieku musi byc jakas dziwka :O jesli nawet taka spodkasz i pokochasz i ona cie pokocha to zostawisz ja tylko dlatego ze nie jest dziewica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
mysle, ze taki zwiazek by sie rozpadl predzej czy pozniej. poza tym jak dziewczyna nie jest dziewica to raczej prawiczka by odrzucila, dlatego zadnej dziewczynie nigdy sie do tego przyznalem, a kolezankom pewnie sie nawet nie domyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
poza tym uwazam, ze dziewczyna, ktora ma zbyt bujna przeszlosc albo stracila wczesnie dziewictwo na pewno do mnie nie pasuje, nie wiem, czy w ogole dziewczyna, ktora nie jest dziewica moglaby ze mna znalezc wspolny jezyk czy wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica pasiasta
a co to za myslenie ze nie dziewica nie bedzie chciala prawiczka ? zreszta co za roznica przeciez ludzie wiaza sie z osobami a nie z ich doswiadczeniem seksualnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm*
ja dziewictwo straciłam mając 26 lat - późno prawda Teraz mam 30 lat od roku jestem z mężczyzną, z którym w pażdzierniku biorę ślub - jest mom 4 partnerem seksualnym, a więc przed mężem miałam 3 - to co szmata jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dziewczyna, ktora nie jest dziewica pewnie bedzie prawiczka uwazac za frajera albo jakas ciote. poza tym ja uwazam, ze jaka mamy przeszlosc tez swiadczy o tym czy pasujemy do siebie czy nie. nie chce zaszkodzic ani sobie i przede wszystkim jakiejs dziewczynie, gdyz nie jestem egoista i szowinista i licze sie z kobietaami, nie traktuje ich przedmiotowo i nie chcialbym jakiejs skrzywdzic, dlatego lepiej bedzie poki jestem prawiczkiem zebym nie wiazal sie z nie dziewica. dla jej dobra i mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja nie uwazam, ze kobieta, ktora miala przede mezem kilku partnerow jest szmata. dla mnie facet, ktory sam swoje sie napieprzyl, a o kobietach tak sie wyraza to cham i prostak. nie mniej jednak jesli by kobieta miala 3 partnerow przed mezem, a jej maz spal by tylko z nia to by bylo bardzo zle :o i nie chcialbym sie w takim malzenstwie znalezc za zadne skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARANCHA
a co jeśli spotkasz dziewice? ożenisz się z nią? czy tylko rozdziewiczysz i adieu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
oczywiscie, ze beda z nia planowal wspolna przyszlosc. napisze jeszcze, ze jak slysze, ze dziewczyny nabijaja sie z prawiczkow to mi sie bardzo przykro robi, chociaz nigdy im prawdy nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARANCHA
ale jak faceci nabijają sie z dziewic to jest fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×