Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny-.-

Kobiety powinny tracić dziewictwo minimum w wieku 21-22 lat

Polecane posty

Gość prawiczek i kropka
no dlatego takie pary o ktorych pisalem, ze facet byl prawiczkiem, a kobieta nie byla dziewica zawsze beda ryzykowne. a ja szukam milosci na cale zycie, dlatego lepiej jak znajde sobie dziewice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz go po prostu
drogi prawiczku, miłości nie można zaprogramować. Serce nie sługa 🖐️ Nawet jak się zakochasz, znajdziesz swoją dziewice, i będziecie uprawiać seks, nie możesz być pewny że bedzie to na zawsze. Serce swoje, życie swoje... Nie ma co się nad tym zastanawiać . Lepiej zacznij szukać swojej drugiej połówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
szczerze mowiac to tak sie boje, ze zakocham sie w dziewczynie, ktora nie jest dziewica i potem bede z tego powodu cierpial, ze w ogole odechcialo mi sie na razie umawiac z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko24
Czytalam kiedys,ze faceci wola dziewice, poniewaz chca byc tymi pierwszymi, nie chca zeby kobiety, dziewczyny mialy jakiekolwiek porownanie. Jak dla nie to nie ma sensu, jestem wymagajaca i moj partner tez. Nie dla mnie sex ze zgaszonym swiatlem...albo z prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett____
A ja mam 18 lat i jestem pewna ze znalazłam miłość swojego życia:) Kocham go ogromnie i jestemy ze soba 1,5 roku. Obydwoje chcielibysmy bardzo byc razem w przyszlosci ale niewiadomo co nas jeszcze w zyciu spotka. Dlatego cieszymy sie tym co teraz jest, naszym szczesciem. Mam zamiar wlasnie z nim stracic dziewictwo. Niewiem kiedy to bedzie, w najblizszych dniach, miesiacach czy latach? nieważne, byle z nim. I wcale niechce byc z jakimkolwiek innym facetem, chce tylko jego do końca życia. Jestem przeciwna temu by zmieniać facetów jak rękawiczki, trzeba znaleźć tego jedynego z którym chce sie stracić dziewictwo. Czy to bedzie w wieku 18 czy 25 lat, ważne że z NIM:) I oczywiscie nie trzeba sie śpieszyć, nieplanować tego pierwszego razu. Najlepiej zrobić to z tym jedynym pod wplywem chwili, wtedy bedzie napewno obojgu przyjemnie i niebedzie to jakies sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka*
ja miałam 14 lat jak to zrobiłam i nie załuje robie to teraz przynajmiej 4 razy w ięsiącu mama 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinnnn
Zaraz szmata, jest to kwestia podejścia jedni traktują te sprawy bardziej poważnie inni jako zabawę, ja np. żałuję że tyle zwlekałem (pomyśleć ile miałem okazji wcześniej - same się pchały człowiek był młody i głupi co najgorsze nie zmądrzał :) ). Ale Ewa to już przesadzała za połówkę fety, a ja ją tak kochałem, naprawdę, a ta głupia cipa kurwiła się po całym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAN_B
Dziewczyna powinna miec jakies tam doswiadczenie przed mezem tak wiec jaesli maz bedzie np 3 to jest naprawde optimum.Wyszalejcie sie dziewczyny a bedziecie naprawde fajnymi zonami.Jan b_paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim wy świecie żyjecie? Jakieś chore myślenie wg mnie. Wiecie co znaczy słowo puszczalska w ogóle? Bo chyba nie. Dziewczyna, która co tydzień ma nowego gościa albo daje na dyskotekach to w takim razie wg was kto? Puszczalska gorszego gatunku? Seks jest dla ludzi, a główny problem naszego społeczeństwa to nie tyle co nastoletnie mamy, tylko problem z edukacją seksualną. Rodzice powinni uświadamiać swoje dzieci z czym wiąże się rozpoczęcie inicjacji seksualnej, i szkoła powinna robić tak samo, a nie pieprzyć o przyjaźni i rodzinie. A tak na marginesie to nie jedna 17 latka jest o wiele dojrzalsza od 22 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kims te kobiety traca te dziewictwa:classic_cool: same sie nie rozdziewiczjaa nie mam zamiaryu rezygnowac z przyjemnego seksu tylko dlatego zeby potem byc odpowiednia kandydatka dla jakiegos huja:o jeszczez mysłow nie postradałam to zycie jest moje a nie jakiegos faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaa)
nie prawda jest ze kobieta powina stracic dziewictwo po 20 . Jezeli ma chlopaka to z nim to robi dla wlasnej przyjemnosci . Jezeli sa odpowiedzialni to sie zabezpieczaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszmenka6754
Ja straciłam dziewictwo niecały miesiąc po 21 urodzinach, z moim pierwszym chłopakiem, zrobiłam z nim to 9 miesięcy od naszego poznania się, poznaliśmy się w maju minionego roku, a od listopada przyjeżdżał do mnie raz w miesiącu czasem 2 w odwiedziny do akademika (poza tym widywaliśmy się w moim rodzinnym mieście), on do niczego nie nakłaniał, chciał, ale gdybym bardzo chciała poczekać, nie mam wątpliwości, że uszanowałby moją decyzję. Czy żałowałam? Trochę tak, na początku, bo jednak jakby nie patrzeć jestem katoliczką i wypadałoby zachować czystość do ślubu, ale z drugiej strony z moim chłopakiem planujemy wspólne zycie małżeńskie, on prawdopodobnie niedługo mi się oświadczy, pierwszy raz bolał, krwi nie było, ale on zdawał sobie z tego sprawę, że krwi być nie musi , cieszył się, że jest dla mnie pierwszym, bardzo mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×