Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny-.-

Kobiety powinny tracić dziewictwo minimum w wieku 21-22 lat

Polecane posty

Gość prawiczek i kropka
ja sie nie nabijam, wrecz przeciwnie :D innej bym nie chcial :P oczywiscie, poki jestem prawiczkiem, bo jak juz nie bede, to nie bede mial miec juz moralnego prawa do takich pogladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARANCHA
to ja nie wiem chłopie w jakim towarzystwie ty się obracasz bo np 3 moje najlepsze koleżanki na 4 są dziewicami(ni licząc mnie, Też jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja to czasem mam wrazenie, ze jestem ostatnim prawiczkiem :o chyba wszyscy kumple maja to za soba, glupio mi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARANCHA
Też tak myślałam póki nie zrobiłam małego wywiadu środowiskowego na damskiej nasiadówie i się okazało że to jednak kit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
kumple sie ciagle chwala podbojami, a mi az glupio, ze oni opowiadaja, a ja nic. poza tym balbym sie, ze jakas dziewczyna by mnie wysmiala jakby sie dowiedziala, ze jestem prawiczkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY TEMAT
Za szybko to wszystko teraz się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztafeta
przeciez to Wy nas rozdziewiczacie! naciskacie zmuszacie gwalcice!! sukinsyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieg z przeszkodami
przeciez to wy nas rozdziewiczacie! naciskacie zmuszacie gwalcicie szantazujecie! sukinkoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja zadnej nie rozdziewiczylem i sie boje, ze nigdy dziewicy nie bede mial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
czesc, witam cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
w sumie bylas dla mnie mila i pisalas bardzo sensownie w tamtym topicu o pierwszym facecie jako przyszlym mezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
Jest mi bardzo przykro po przeczytaniu topicu. Mam 20 lat i 4 miesiace temu stracilam dziewictwo,z chlopakiem,ktory spal juz z 5 innymi kobietami,wsrod nich byly dwie prostytutki. Nie mialam jeszcze orgazmu. Nie to jest dla mnie najwazniejsze,ale gdy glebiej o tym pomysle to boli mnie to baaaardzo..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
To bylo moje najwieksze marzenie,by przezyc swoj pierwszyraz z prawiczkiem. Wielka szkoda,z calego serca zycze Ci,bys na taka kobieta natrafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Prawiczku , mam nadzieje ze pozwolily Ci moje wypowiedzi choc troszke spojrzec na te sprawe z innej perspektywy:) Podstawa zwiazku nie jest ilosc ex partnerow!!!!Ani nawet jego waznym elementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a dla mnie tak. przestanie miec znaczenie, jak sam sie zbrukam i niezle sie wyszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
po co mialbym sie meczyc z dziewczyna, ktorej przeszlosc by mnie bolala i nie pozwalaby mi byc szczesliwym? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
w pelni Ciebie rozumiem. Wogole czasem wydaje mi sie,ze moj chlopak kocha mnie za to,ze wlasnie mu sie oddalam. t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
moze widzi w tobie wartosciowa dziewczyne, niezaleznie od tego czy byla dziewica czy nie. skoro sam mial przeszlosc, to juz na pewno nie patrzyl tak na sprawe dziewictwa jak jakis prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
Wydaje mi sie,ze szukal wlasnie dziewicy. Czasem,gdy jestem zla,bo poklocimy sie o cos,mam ochote mu to wypomniec,mimo iz temat kotni wcale tego nie dtyczyl.To niebezbiecznie.Poza tym,reprezentuje poglad,ze kazdy mezczyzna chcialby ,zeby jego zona stracila z nim cnote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
NApisałeś, że kobieta doświadczona z pewnością uważałaby prawiczka za frajera. Bzdura. Dla mnie osobiście chyba nie do przeskoczenia byłby fakt, że facet sypiał z prostytutkami. Ale nie prawictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
i tak uwazam, ze do prawiczka najlepiej pasuje dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddccc
No to szukaj chłopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
Oczywiscie,ze dla doswiadczonej kobiety spotkanie na plaszczyznie seksualnej byloby wyzwaniem,a nigdy dziwactwem czy czyms podobnym. Przeskoczylam ten fakt,gdyz dowiedzialam sie o tym,gdy juz stracilam dziewictwo.Nigdy nie zapomne uczuc,ktore w sobie nosilam. Plakalam.Potem plakal on,ze to nic dla niego nie znaczy itd. Wzruszylo mnie to,bo te lzy byly szczere i wzruszylam sie,bo widzialam,ze zaluje. i tak uraz mi zostal gdzies tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla dziewica
Musze powiedziec,ze wzruszylam sie tym,ze na tym swiecie sa jeszcze 21-letni prawiczkowie. W dodatku pragniesz wyjatkowych okolicznosci,by przezyc swoj pierwszy raz,a nie jednorazowego wybryku. To cudowne.Mam nadzieje,ze sie spelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desiree9
a ja stracilam wczesniej:) ale pomimo tego ze jestem mlodsza to nie jeste z tym zle bo to byl nalepszy wybór w moim zyciu:) bo to jest ten jeden jedyny:) no i czeka mnie za niedlugo zmiana nazwiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22letnia dziewica
prawiczku, nie puszczaj sie zbyle kim czy prostytutka, Twoja przyszła kobieta na pewno doceni Twoje poglądy! jabym się bardzi cieszyłam jakbym swoj pierwszy raz przeżyła z praiwczkim i bylby to ktos kobo bym kochała. nadal czekam na niego... i myślę, że nie jestem jedyna. głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczku wyluzuj troche
Ja straciłam dziewictwo jak miałam niecałe 20 lat, z moim obecnych chłopakiem, z którym jestem już 5 lat (teraz mam 24). I chyba normalnym jest, że ze sobą sypiamy, a przecież istnieje taka obawa, ze może kiedyś się rozstaniemy i co wtedy? Już będe gorsza, bo nie dziewica? Głupota :O Trzeba odróżnić odpowiedzialny seks dwojga partnerów ;) od bzykania się na lewo i prawo. Mój facet miał 1 dziewczynę przede mną i kiedyś mnie to bardzo bolało, ale już minęło. Nie bolało mnie to,ze miał inną, lecz to że zrobił to byle z kim, byle gdzie, bo ciążyło mu już jego 21-letnie prawictwo. Teraz to juz nie ma dla mnie znaczenia, ale faktem jest, że czasem rozmyślam jak jest z innym (wada posiadania tylko jednego partnera) to tez weź pod uwagę. Ja osobiście znam jedną parę, gdzie dziewczyna nie była dziewicą, a facet tak. Ona to zrobiła tylko raz z jakimś kolesiem, który ja wybzykał i się potem nie odezwał :O No niestety za to wycierpiał potem jej chłopak (teraz już mąż), choć podobno sa udanym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczku wyluzuj troche
i dziewice są jeszcze na świecie - sama mam dwie koleżanki 25letnie dziewice, a co więcej mój 25-letni przyjaciel jest prawiczkiem i chyba jestem jedyną osobą, której to powiedział, bo bardzo sie tego wstydzi. A jest przystojny, inteligentny i troskliwy - także wy dziewice szukające swojego prawiczka też macie jeszcze szansę :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×