Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

idealnie.

Jak uwieść chłopaka

Polecane posty

Gość facepalm02
a on? zakochał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfnm
ZOBACZ NA stronie WWW.FERMOS.CBA.PL tam się do wiesz jak uwodzić łatwo i prosto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem.....
Nie ubierajcie dekoltow dlugie fajne swetry.Cos w skejtowskim stylu.np buty Zadna solara.Sam czesto mam problem z dziewczynami ktore cala np.msze sie na mnie patrza.Po prostu czasami spojrz.Ja wymiekam jak mam dziewczyne nie milosc obok sb.Staraj sie podejsc go wzrokiem.Jesli sie speszy to tak.Sam jestem chlopakiem ktory ma problem z chlopakami i seksem.Chodze do takiej szkoly ze poznanie kogos z.kim mozna sie zaprzyjaznic to.cud.w zimie swetry latem fajne kolorowe koszulkiNo dobra jakas.nowa.tam cos sie steasznie zakochala i...... A nie.mowcie.ze go kochacie jakies elo podryw jak beda buzki albo zarty nie riposty to rozwin otul bo.mozesz mu spier....olic czas!Badz wyluzowana sejciarom.Wiem cos.o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdbfg
ja pieprzę dziewczyna ma spojrzeć w oczy, uśmiechnąć się, i powiedzieć cześć mogę się dosiąść i od chłopaków reszta zależy i nie zakładaj żadnych swetrów, ani miniówek zwykłe jeansy i bluzka z kurtką mnie zawsze ciekawi biały tshirt i skórzana kurtka ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia123433
Niedawno przeczytałam książkę pt. Jak zdobyć osobę, którą kochasz, albo której jeszcze nie znasz - i naprawdę zrobiła na mnie wrażenie. Dużo praktycznych porad, takich z życia wziętych. Można ją sobie zamówić choćby ze strony www.jakzdobywac.pl. Tu są też inne publikacje, filmy na temat związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ogólnie dużo pozytywnych opinii z tych ekspertów od uwodzenia to zbiera Rafał Żuber. Facet jest w branży od lat, praktycznie od początku. Ma swoją stronę- www.uwodzenieipodryw.pl tutaj jest sporo materiałów dostępnych za free. Można się też zapisać na szkolenie. Jak coś to są też opinie osób, które ukończyły kurs u niego na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z chłopakiem 3 lata byl to moj pierwszy partner jak chodzi o te sprawy... tak naprawde po pierwszym razie mówil ze jeste boska mam piekne ciało i juz nigdy niechce dodykac innej ... przysiegal ze nigdy mnie nie zdradzi... ze bardzo mnie kocha i wogóle... wieżyłam mu... jednak kiedys przyłapałam go na tym jak sie całuje z inna dziewczyna(była to jego była dziewczyna)z która byl pol roku... wybaczylam poniewasz obiecal ze to juz nigdy sie nie powturzy zee byl to pierwszy i ostatni raz...po jakims czasi znów go przyłapałam na tym samym lecz było to na imprezie…nie wiedziałam co zrobić żeby go przy sobie zatrzymać….pomógł mi urok miłosny u rytualisty perun72@interia.pl , on w końcu pokochał mnie calym sercem, a ja znow czuje się jak w 7 niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×