Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

zdjecie widoczne w profilu.....tfu..mail w profilu a propo widzialem wlasnie jadac kolo bloku byłą jak szla za reke z moim dawnym kolega.. oj zabolało jak cholera ;( kurwa nie uwolnie sie od tego juz nigdy , chyba ze soba skoncze i tyle bedzie.. bo inaczej sie zamecze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwolnisz się szybciej niż myślisz ;) poznasz dziewczynę przy boku której nawet nie zauważysz kiedy twoja była stanie ci sie (może nie obojętna) ale neutralna jak każda inna znajoma.. trzeba czasu.. po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana2121
wyslalam Ci zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
ja napisalam do Ciebie maila i nadal nic... odpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Eh!Moja była choć byliśmy razem tylko 3 miesiące przez 3 lata się do mnie odzywa.A ja szukam innej,szukam prawdziwej kobiety.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek23letnifacet
co się tak śpieszysz ? Ja mam 23 i wcale nie myślę o znalezieniu dziewczyny... tzn. chciałbym się czasem do kogoś przytulić bo nawet nie mam Rodziny, ani Przyjaciół... ale... przez te 23 lata samotności jakoś przywykłem do tego stanu rzeczy.... i wcale nie nie jestem smutny... jest wiele ciekawych rozrywek poza seksem... poza tym jestem pewny, że osiągnąłbym tego co mam będąc z kimś w związku... gdy miałem 20 lat byłem z dziewczyną 3 miesiące... i cóż.. muszę przyznać, że ten okres bardzo mnie unieszczęśliwił... ciągle musiałem myśleć nad sprawy zgoła nie istotnymi... to powodowało, że żadne praca, nauka, kontakty z innymi ludźmi schodziły na dalszy plan... więc ogólnie.. samotność też ma wiele plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Zobaczymy spróbowałem dziś portali randkowych.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denn z całym szacunkiem ale z takim wyglądem powinieneś mieć w czym przebierać :D w ogóle ile ty masz lat kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denn z całym szacunkiem ale z takim wyglądem powinieneś mieć w czym przebierać :D w ogóle ile ty masz lat kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Jedyne 20,ale w głowie więcej:)) Kafeteria to okropna sprawa,właśnie się dowiedziałem,że jestem dupkiem,bo takie są koziorożce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szukasz dziewczyny na portalach randkowych? skoro masz o czym rozmawiać z dziewczynami to nie wydaje mi się żeby to było konieczne..:P Bo w moim przekonaniu to już ostateczność.. a 20 nie dużo fakt ale na pewno wielu podpasuje :):):) skoro taki z Ciebie dupek to ze mnie chyba też niezła zołza (-ja też koziorożec:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
To się dobraliśmy.haha Masz racje z tym portalem to kiepski pomysł.Tylko się pogrążam.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. z tego co widziałam to nie jest z tobą tak źle;) a nawet powiedziałabym że jest bardzo dobrze :D:P więc zamiast w piątkowy wieczór siedzieć w domu szykuj sie na jakiś wypad=podryw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Słucham muzyki.Jestem trochę zmęczony.Chcesz posłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie chętnie :D a tak poważnie to czego ty szukasz w kobiecie, że jeszcze jej nie znalazłeś? jakieś specjalne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Czy ja wiem,raczej nie.Jak możesz to podaj mi swojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Albo nie,odezwij się do mnie 10470289

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa... żadnych oczu nie zobaczyłam... :( A tak obiecywaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietką jestem
To na forach są ładni ludzie ? :P Czy tylko ja jedna spośród takich ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dalej... a wogole teraz wszedlem na archiwum GG bo mi sie wylaczylo.. ..i natrafilem na wszysciutkie smsy do bylej jakie jej slalem.. z 3 miesiecy.... i wiecie co.. jestem w 100 % pewien ze tak jak jej zadnej nie pokocham.. to jest fatalne uczucie.. ze najsilniejsza milosc juz za czlowiekiem.. chyba pojde po piwo do lodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialem sie jeszcze ze jakaś babka jej koleżanki ja manierowala ciagle aby mnie zostawila. chore układy. ale sobie zorałem psychike tym,. lekarz rozłożył bezradnie rece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w jakim kierunku teraz podróżujesz ?? a co do twojej bylej.. może nie zakładaj od razu że nigdy nie pokochasz tak mocno bo przez to wmawianie sobie takich rzeczy tak stać sie naprawde może:O a tego nikt kto ci dobrze zyczy nie chce ;) i w ogóle.. skoro z nia bylo tak mocne uczucie to dlaczego się rozstaliście? jesli mozna wiedziec oczywiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona chyba nie kochała tak mocno jak ja :/ zreszta nie wiem nie umiała mi tego logicznie wutlumaczyc.. powiedziala tylko, że chyba jej sie ,,wydawało'' ze mnie kcoha.. wydawalo prez 8 miesiecy heh..... ja juz mam wizje....bede tak jezdzil do usranej smierci po tych nocach, kazda noc w trasie.. w sumie to i lepiej, na takie dolowanie sie nie ma czasu wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie ze w moim zyciu uczuciowym nastapił zastoj na amen, spotykalem sie przez ten rok z 3 dziewczynami. ale jakos nic wiecej nie wychodzilo. nie bylo chemii i kropka. czuje sie jak stary dziad co swoje już przeżył :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. :( smutne to co piszesz, jestes młody chłopak i powinieneś miec przed oczami swoją świetlaną przyszłość u boku ukochanej a nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×