Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość hejmalenka
Heheh Pffff ja tu weszłam, żeby się tylko wyżalić :P a poznać ? chyba tylko wirtualnie, inaczej nie ma szans, no i nie koniecznie tylko wujka, ale wszystkich tu piszących :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffff nawet nie chce mi sie tego komentować w jakikolwiek sposób.. bo można napisać chyba tylko \"pffff\" :O to, że wypowiadam sie akurat w tym topiku i rozmawiamy akurat z wujkiem który wpisał taki a nie inny temat czy to ma świadczyć o mojej godności; wartości..? Może ktoś tu temat źle interpretuje, a może trzeba poczytać wszystko od początku do końca, a nie ostatnich kilka linijek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam nadal szukasz wujku? ;D bo jeśli tak to jestem chętna. A i jestem puszysta hehe co widać w stopce... masz jakieś foto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/620acbd1bf0f5b75.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2752c2cd38a1f4d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a042ebe31842b235.html CHciałbym sobie chodzić po takich ogrodach z ukochaną za reke a takto... laze ale z aparatem :/ bo dziewczyny z osiedla wola pic piwo na murku i pieprzyć glupoty na lawce albo leżec cale dnie na kanapie przy slicznej pogodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tym dziewczynom z osiedla jeszcze żaden nie zaproponował spaceru po tych ogrodach więc siedzą i piją (jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma - coś w tym stylu) Na pewno miło by było jeśli którejś z nich zaproponowałbyś takie wyjście.. Bo widoki są naprawde urocze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracy7
wujek byłeś w moich stronach, ładna ta kozłówka, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna.. napewno wpadne tam jeszcze w tym roku.. byłem też we włodawie, rykach, kazimierzu wieczorkiem ale znow milosci nie znalazlem.. ach chciałbym dziewczyne z lubelskiego, z wawy, z kuj-pomorskiego albo z lodzkiego... ale lubelszczyzna strasznie mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sPotykalem sie tam z jedna.. nie wyszlo... w sumie ja mieszkam 35 km od środka polski wiec wszedzie w miare blisko jest ;D byle nie szczecin albo suwałki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw śliczny piseke na zdjeciu co to za rasa , mm ;D chyba sobie takiego kupie bo ile możan fure przytulac na dobranoc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh, spacerek po kozlówce.. potem po kzimierzu wieczorkiem, pozniej romantyczna kolacyjka w jakiej knajpce w kazimierzu, np w ,, grillowym ogrodzie'' , lampa wina.. spacerek nad wisla, przytulanie... a na zwienczenie dnia namietny seks kilka razy w nocy w hotelu ,, krol kazimierz'' albo dwa ksiezyce.. tak wyglada moj idealny dzien na lubelsczynie.. potem cudowny poranek razem, rano sniadanko spacerek.. i znow seks i tak w kolko ;D moglbym tak non stop ale nie ma z kim :( a jak sie ma takie marzenia to ciezko nawet na dziwki pojsc... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wujku ;) Najzwyklejszy ze zwykłych kundelków jamnikowatych, uratowałam go przed śmiercią w schronisku i sobie mieszkamy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
Mamy do siebie tak blisko... ale nawet nie wiem co powinnam zrobic... zeby Ciebie lepiej poznac. jak narazie oddaje sie tylko czytaniu tego co dzieje sie na forum. :) Wujku to co w takim razie robisz skoro masz tyle wolnego czasu na jezdzenie po Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me Quite Pass
Morska Bryzo, niemożliwe, żebyś przy swoim wzroście tyle ważyła. Gdybyś tyle ważyła, to byłabys szczupła, a jak widać na zdjęciu, nie jesteś. Dam sobie rękę uciąć, że ważysz przynajmniej 70 kilogramów. Dodam, że jesteś bardzo ładna, masz cudowne oczy i świetnie je podkreślasz, ale takie głupie oszukiwanie w necie mnie irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a studiuje jeszcze :D łodzainka.. w tej naszej łodzi nawet parku porzadnego nie ma, aby pojsc na spacer.. że o takim palacu nie wspomne. trzeba by uciekac na lubelszczyzne a nie kazda dziewczyna wytrzyma 200 km drogi ;D taki ze mnie ,,nastrojowy chłopak\'\'.. jak mialbym sie np dziewczynie oswiadczac to nie w jakiejs tam restauracyjce tylko np na jakims gorskim szczycie, albo o zachodzie slonca w hiszpanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze
90 kg i wszyscy mi mowia ze jak szerzej otworze oczy to dopiero widac jak dobrze mi z oczu paczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze
chrum.amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj nie liczy sie waga !!!! al;e serce i dobre cieple spojrzenie !!!!! waga sie liczy dla tych pedałow ze starych golfow albo klubowych lansiarzy, kocham ucierac takim nosa na drodze jak jada ze swoim anorektycznym pudłem hitler-wagenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
chyba nie znalazles jeszcze fajnych miejsc w Lodzi... a powiem Ci ze znajda sie takowe... czemu 200km mialabym nie wytrzymac przy Twoim boku? :) no bez przesady... napewno taki zly nie jestes... chyba ze to Ty mialbys nie wytrzymac :P Wujku a posiadasz gadu gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×