Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boni666

jakiej firmy pralki sa najlepsze?

Polecane posty

ja mam Candy i nie narzekam nie kupuj pralki Amica - ponoć rdzewieją i się sypią strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka...
Bosch...poonad 10 lat, ale juz zdycha powoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
a polara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
zdecydowanie bosh-nie do zarypania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka...
polar to whirlpool, nie wiem, nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung
ja mam samsunga i jestem bardzo zadowolona, chodzi już 3 lata bez zakłoceń najmniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma bosha i jest zadowolona, pralka ma z 8 lat ale nie widać tego po niej zupełnie ja mam candy, zawsze sobie powtarzałam nigdy candy- bo kuzynka miała z nią sporo kłopotów, kupiliśmy mieszkanie i pralka została po poprzednich włascicielach i oczywiście candy :) i jest rewelacyjna naprawdę, świetnie dopiera, niegniecie ubrań i ma fajne programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
czyli candy albo bosh, moze ktos jeszcze cos powie o polarze albo o elektroluxie. obecnie mama pralke polara ma juz jakies 18 lat i szwankuje troche ale bylismy z niej bardzo zadowolenie, problem taki ze nie wiadomo jakiej jakosci sa teraz te pralki... z koleji elektoluxa mamy lodówke i nie narzekamy wiec tez sie nad tą marka zastanawiam... prosze jeszcze o opinie czy pralki wkłądane od góry bardziej niszczą ubrania niż te zwykłe? przymierzam sie do zakupu z normalnym wejsciem od przodu ale te od gory niby miniej miejsca zajmują wiec może, ach trudny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam polara
chodzi juz z ładne 5-6 lat i nic sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wkładaną od góry i nic nie niszczy mam porównanie z bosche wkładanym normalnie mojej mamy i moja candy ciszej chodzi i lepiej odwirowuje pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Bosha i jest super. Zwykły model, bez żadnych bajerów z których i tak pewnie bym nie korzystała, więc w zasadzie nie ma się co w niej zepsuć;) Wcześniej miałam 30 letniego Polara, chodziła jak kombajn, ale prała nieźle:) Muszę kupić nową lodówkę, co polecacie? Podobno Bosh są niezłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cooooo
A co myslicie o Indesit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lodówkę whirpool i nie jestem zadowolona, nie pasuje mi, jak dla mnie słabo chłodzi moja mama ma indesit i tamta mi się bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariston
ariston 6 letnia bez uszczerbku na zdrowiu :) pierze wszystko, swetry, firanki, przezyła nawet mały dywan. Generalnie dobra, choć czasem wydłuża czas prania- tzn zatrzymuje się na chwilę i "myśli"- czas na wyświetlaczu płynie, po czym pralka rusza i znowu dodaje te 5 minut kiedy się "zastanawiała", ale to chyba jedyna wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch i siemens
poczytaj opinie na ceneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorąca
ja mam whirpool po 10 latach zdycha ale była dobra tylko że koleżanka miała podobny model i jej długo nie pochodziła więc jest kwestia tego na jaki rzut traficie jakieś wady produkcyjne i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×