Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunny Day

piękno w prostocie - szukam takiej sukienki!!!

Polecane posty

Dziewczyny jestem podłamana tym co oferują nasze sklepy. Dostaję białej gorączki jak widzę co drugą osobę ubraną w hit mody... i tym samym zmuszone jesteśmy do tendencyjności w modzie. .. Ale nie miałam tu narzekać i labidzić... Poszukuję kiecki w takim stylu jak ma Madonna na sobie - http://www.egoisci.pl/3416/nowa_twarz_madonny/ Piękna, prosta w fasonie, bez zbędnych ozdobników ... Czy ktoś wie jakiego projektanta ta sukienka jest? A może macie jakąś sprawdzoną młodą, kreatywną krawcową, która mogłaby odtworzyć idealnie ten fason??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
"...podłamana tym co oferują nasze sklepy. Dostaję białej gorączki jak widzę co drugą osobę ubraną w hit mody... i tym samym zmuszone jesteśmy do tendencyjności w modzie. .." Też tak twierdzę i pewnie nie tylko ja :) Nie znam krawcowej która mogłaby wykonać takie cudo. Osobiście podoba mi się ta sukienka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgoghg
faktycznie kiecka jest sliczna :) niestety nei podpowiem Ci gdzie taką znaleźć, ale... myslę że może coś podobnego, w tym stylu znalzałabyś gdzies w naszych sklepach (wiadomo nie tak dobrej jakości i wysokiej klasy), szukaj jednak nei w najbardziej znanych sieciówkach, ale w jakis małych sklepikach... nie wiem gdzie mieszkasz ale w moim mieście coraz częściej mozna znaleźć sklepy ze swietnymi ciuachami i to nie za duże pieniądze Zwykle jest w nich obsługa która doradzi dobrze, brak tłumu i fajny klimat takich sklepów. Jak gdzieś taką upolujesz to pochwal się Nam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o rany! Już się martwiłam, że ja tylko jestem taka \"nie na topie \" :P gjgoghg - też zauważam coraz więcej kiedyś tak modnych i potem wymarłych butików. Bardzo dobrze, ze wróciły do łask, ale myślę, ze to jeszcze nie to - jakość pozostawia jeszcze sporo do życzenia. Mamy tylu młodych, zdolnych ludzi dlaczego nie otwierają swoich pracowni połączonych z butikami. Zapewne cieszyłyby się sporym powodzeniem, bo pewnie takich jak my outsiderek mało tendencyjnych jest więcej ;) Obiecuję, ze jak odkryję coś innego , wartego polecenia dam znać i oczywiście vice wersa :) Jestem z Zagłębia :) pracuję na Śląsku:) , bywam w Stolicy ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam jeszcze jeden problem co do tendencyjności - ubrania szyte są na wzrost góra 172 cm - a ja mam 176 cm i jak się można domyślić wszystko jak po młodszej siostrze ...A przecież młodsze pokolenia są coraz wyższe, więc nie rozumiem tego szablonu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleladne
cos oryginalnego poszukaj np na aukcjach zagranicznych, np na stronach koreanskich, sliczne nietuzinkowe kroje w razie czego sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleladne
rozejrzyj sie na aukcjach koreanskich, mozna tam znalezc naprawde sliczne i nietuzinkowe kroje, w razie problemow z odszukaniem sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ta sukienka nie podoba, wygalda jakby byla rzucona na kogos i nie zszyta ale to moje zdanie ;) kazdy nosi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia79
mi się ta sukienka bardzo podoba :) pasek podkreśla talię, sprawia wrażenie wrzuconej od niechcenia, ale ma w sobie to "coś". ja mogę polecić kilka stron internetowych, gdzie są bardzo fajne i inne niż w sklepach sukienki: www.gendai.pl http://www.ever-pretty.com/ http://shop.nordstrom.com/c/2382051/0~2376776~2374327~6002273~2382051?origin=petite_shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..... ja tez uwazam ze w polskich sklepach nie ma nic ciekawego i oryginalnego ale ta sukienka akurat mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie otworzylam linka a domyslilam sie, ze to ta :) bardzo ladna sukienka, niestety nie widzialam nic w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia 79 - dziekuję za podane linki, ale jakoś nie mam odwagi kupowac przez net - musze zobaczyć, pomacać i przymierzyć ;) Obskoczyłam sporo sklepów i kicha...nic..zero..nul... A sukienkę potrzebuje na za miesiąc - konkretnie na przyjecie weselne. Takie typowe kreacje mnie nie interesują , bo to zupełnie nie w moim stylu. Nie cierpię żadnych udziwnień i udoskonaleń. Długość - albo mega długa taka przed kostki, albo tuż za kolano, najlepiej materiał bez wzorów kolor stalowy albo czarny... ... No i ...cholera za dużo wymagam :( Generalnie problem w tym, ze na codzień i na rózne inne okazje chodze w spodniach, ale chciałabym to zmienić - stąd moje poszukiwania kiecki :) W każdym razie nie poddaje się i szukam dalej ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×