Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimeeek

__NAMIARY NA SUPER ZESPÓL___

Polecane posty

Gość anonimeeek

Moge podać namiar na super zespół, 3 osoby: klawisze/spiew gitara/śpiew wokalistka. Sa to profesjonalni muzycy z wykształceniem muzycznym. graja i spiewają super, maja świetny repertuar. Byłam na 2 weselach z ich udziałem i było super. Są z województwa kujawsko- pomorskiego, ale wiem, ze śpiewali np. w warszawie w Sheratonie, więc myślę, że dojeżdżają sporo km. Nie wiem dokłądnie, ile biorą, ale na pewno ponizej 2 tys. jak ktoś jest zainteresowany, to pisac na maila Madzia84@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
boze tylko nie wokalistka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niby wolkalistka tragedia? Ja będe miała na swoim weselu super zespól własnie z wokalistka i tylko taki chciałam, bo kobiecy głos dużo daje w zespole. O co Ci chodzi z ta wokalistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
Ludzie jakies dziwne uprzedzenia mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancelaria
Ja bym chciala, bo akurat jestem z tego województwa. A napiszesz coś więcej o tej wokalistce? Ona tez ma wykształcenie muzyczne i oparowy głos? Czy normalny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimeeek
Nie no dziewczyna spiewa całkiem normalnie, nie operowym głosem. Ona nie skończyła studiów muzycznych, tylko chyba szkołe i jest laureatką jakichs festiwali. Nprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×