Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Dziś są moje urodziny

Polecane posty

Gość Drake
Wszystkiego naj!! naj!! Spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za serdeczności, pomarańczką równiez, pomimo ze ich zyczenia zawsze sa przepełnione jadem ;)🌼🖐️ Kontrolo-----> jak to drugi raz w roku ? :o Nie miałam ich jeszcze, dopiero dziś, czekałam na ten dzień cały rok :):) Chyba musiałes mnie z kims pomylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O to dziś wieczorem założę strój Marylin Monroe by namiętnym głosem wyśpiewać ci hapi bersdej tuu juu :P :classic_cool: Wszystkiego naj z okazji 18-stych urodzin Warkoczyk 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo----> dziękuję za piosenkę :) Maniuś, tobie szczególnie dziękuję za zyczonka i oczekuję, ze w tej sukni MM staniesz w szpilkach na wentylacji ciepłowniczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek nie podejrzanie a
zajebiście :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejkowiczu czy mysłisz, ze od wczoraj az tak duzo się zmieniło ? :o Manius nie koniecznie wolne, bo lubię byc w pracy ;) A z resztą cały następny tydzien mam znów urlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego Warkocz 🌼 A penis, Maniek, siedzi sobie i zawija wszystko w te sreberka :-) NIezmiennie piszę "a h o j" Nie dość, że wstawia "c", to jeszcze gwiazdki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę ci wszystkiego najlepszego Warkoczu. Bądź zdrowa, silna i niech w twoim życiu zawsze będzie coś, co będzie czynić cię szczęśliwą. Niech cię Bóg błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envie***
wszystkiego naj ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×