Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetka111

DIETA NORWESKA 2 TYGODNIE NA WYMARZONA SYLWETKE ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość smerfetka111
jeju ja od południa bez przerwy poprykuje,a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
ktos sie podszyl wyzej. Ja co chwile latam do łazienki, bo herbata cały czas i woda :) hehe widocznie jestesmy tylko we 2, ale damy rade :D mi sie wogole nie chce jesc jak narazie mam nadzieje ze jeszcze dlugo tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś 2 dzień, za bardzo nie mam ochoty na ćwiczenia bo po basenie jestem ale może jakoś sie zmuszę na coś więcej niż A6W;) wczorajszy dzień minął bez wpadek :) a wieczorkiem na dyskotece byłam i wytańczyłam się na maxa a w trakcie tylko woda :) a reszcie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
Dzisiaj 3 dzien.. czuje sie strasznie slaba nie wiem czemu.. ale o 11 sniadanie moze mi przejdzie :P ja tez bez zadnyc h wpadek jak narazei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguleeek
Witam ;D Coś ucichło ;P Pozwólcie, że odświeżę , zaczęłam od dzisiaj, jest może ktoś stosujący tę dietę aktualnie? :D Pytanie mam ;D napisane jest 1-2 jajka.. i nie wiem.. lepiej zjeść 1 czy 2 , chodzi mi o efekt, 1 mi w zupełności wystarczy, ale jeśli mogłabym więcej schudnąć jedząc 2 to na pewno też wepcham ;D więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate.d
czy ktoś już jest po tej diecie ?? może w trakcie lub pod koniec ... Jeśli ktoś tu taki jest to bardzo prosiłabym o to aby powiedzial mi czy warto czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Rush
Hej :D Chciała bym sie przyłączyc do tej diety ;p Zalezy mi zeby sporo schudnąc do wrzesnia. I mam na dzieje ze na tej dietce tak się stanie :) Pozdrawiam. Ile dziewczyny stosowalyscie tą diete.? I Sa jakies efekty..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-egg-mara
puk, puk... czy ktos jeszcze odwiedza te forum... siedze i czytam wszystko co dotyczy tej diety... waham sie, bo faktycznie jest baaardzo niskokaloryczna i monotonna... ale chcialabym zrzucic kilka niezlych kilogramkow... tzn. ok.15..... czy ktos ma ochote na ta dietke...? jak to mowia: w kupie razniej:) czekam na Was:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam rok temu
Stosowałam tą dietę rok temu i mogę o niej powiedzieć co nieco. Zauważyłam spadek kilogramów nie tylko na wadze, ale nawet po dłoniach. Zapewne utraciłam dużo wody, ale codziennie wypijałam ok. 2 litrów wody niegazowanej niskosodowej, więc na pewno się nie odwodniłam. Oczywiście prawie nie używałam też soli. Polecam tą dietę zwłaszcza osobom "spuchniętym". Posiłki dzieliłam na śniadanie, lunch i obiad (przy czym obiad był najpóźniej o godzinie 17:00). W całej diecie najbardziej cieszyła mnie zupa jarzynowa i sałatka owocowa. Pieczywa nie jadłam niemal w ogóle, za wyjątkiem jednej kromki przewidzianej w jadłospisie. Po tej diecie nie smakowały mi słodycze, potrawy solone i pieczywo. Jest to więc dieta doskonale przygotowująca do zmiany nawyków żywieniowych. Do dziś nie słodzę już herbaty! Najbardziej nietrafiony był seler naciowy - paskudztwo! Zamierzam powtórzyć dietę, ale bez tego selera. Ewentualnie będę go łykać jak tabletkę, a nie psuć nim smak sałatki. Obalę mit: po jajkach nie ma gazów, przynajmniej nie było ich u mnie. Efektu jojo też nie było - teraz, po roku od stosowania diety przytyłam 1 kg, choć wcześniej dzięki niej schudłam 6 kg. Za minus uważam natomiast osłabienie - faktycznie momentami myślałam że zemdleję. Dlatego nie można diety często powtarzać, gdyż okropnie wycieńcza organizm. Co do grejpfrutów - najlepiej jeść je z tymi białymi częściami, które są pomiędzy miąższem a skórką. To one przechodząc przez jelita oczyszczają je. Poza tym gdzieś wyczytałam, że kwasy z grejpfruta utrudniają trawienie białka zawartego w jajkach, dlatego na tej diecie nie chodzi się bardzo głodnym. O tej diecie i moich obserwacjach mogłabym pisać eseje. Nie każdy lubi czytać tak długie posty, więc nie będę się rozpisywać. Mam nadzieję, że zawarłam choć część informacji, które mogą się Wam przydać. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam rok temu
Zdecydowanie czas na powtórkę. Prawdopodobnie zacznę od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revel
czy ktos tu jeszcze zaglada w ogole?? znalazlam te forum i zastanawia mnie jak dalyscie rade ja od 9 mies probuje wrocic do wagi sprzed ciazy i nie moge... chcialabym zrzucic ok 20kg.. ktos ma moze jakies 'zlote rady'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja chyba sprobuje ta diete poniewaz jest masakra waze105kg mam 170zm, chche schudnac 30kg nie wiem co robic pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyncia
hej dziewczyny ja też chyba od poniedziałku zacznę tą dietę :)ogólnie to bez jadania kolacji schudłam 13 kg a teraz chciałabym schudnąć jeszcze 13 kg wiec może ta dieta mi pomoże tylko w jakich proporcjach jeść ten szpinak i surówki jest jakiś ogranicznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaski 2
witajcie.zaczynamy z waga 75.5 przy 153cm i mezus brzuchacz przy wzroscie 184 cm.96kg od poniedzialku licze na szybki spadek wagi a potem to juz z gorki moze naucze sie nie dojadac za wszystkich trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duduska8
witam was też chce sie do was dolaczyć ale mimo tego ze czytalam bardzo duzo na temat tej diety to nadal mam kilka pytan jak bedziecie w stanie mi odpowiedziec to bym byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duduska8
Konkretnie chodzi mi o to czy można pić kawę z mlekiem 0.5%? Na jakimś forum czytałam że nie można śmietanki no ok a co z tym mlekiem. Bo cukru nie można a slodzik tak. Pomóżcie bo od poniedziałku zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaahaa_90
Ja stosuje już tydz tą diete i jestem bardzo zadowolona :) schudłam niewiele, bo może z 3 kg, ale czuje się świetnie! :) PŁASKI BRZUSZEK :D:D hmm z tego co mi wiadomo, nie wolno słodzić ( nawet słodzikiem) :) co do melka to raczej też nie! sól?? ja dodaje szczyptę wegety i jest pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1806
Jurro zaczynam:-) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1806
Nie wiem ile waze, ale mysle ze gdzies 57 lub terez 59. Widze ze po boczkach ze mi prze przybralo, ktos chetny jest ze mna. W wzostu mam 167.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja zaczelam ta diete w poniedzialek jestem ciekawa czy mozna herbate zielona lub kawe slodzic miodem Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do tej diety sa jakies przeciwskazania? ze ktos nie moze stosowac? prosze o odp i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka83
Chialam sie podzielic z wami pewnym spostrzezeniem W "polskim internecie" bardzo latwo jest odnalezc informacje na temat tej diety. ( dieta-norweska.pl ) o wiele podobnych natomiast w internecie "nie polskim" nie ma wogole wzmianki o czyms takim jak "norwegian diet" hmnnnn ?? W komentarzach zarowno tutaj jak i tam ludzie pisza ze dziala (no chyba ze komentarze pisza roboty). Moze jednak warto sprobowac ? Mam jednak male watpliwosc i postaram sie cos poszukac... (nie jedna "diete cud" mam juz za sobą ;/) Czy ktos spotkal sie z negatywnymi skutkami po tej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy80
Witam, Dzis zaczynam walczyc... dwa tygodnie szybciutko zleca i mam nadzieje kilogramy tez :) Czy jest ktos kto obecnie stosuje diete norweska? Mam pytanie... czy w przerwach miedzy posilkami mozna pic tylko wode czy np zielona herbate tez? Ja bardzo czesto pije swiezo wycisniety sok z grepfrutow. Czy teraz musze przestac i strosowac sie tylko do tego co jest w diecie czy extra porcja soku nie zaszkodzi? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×