Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetka111

DIETA NORWESKA 2 TYGODNIE NA WYMARZONA SYLWETKE ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Smerfetka111

Od jutra postanowiłam zastosować diete norweską słyszałam wiele pozytywnych opinii o niej ;] jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć to serdecznie zapraszam. Podaje jadłospis tej diety na tydzień. Jadłospis diety norweskiej: śniadania: 1-2 jaja, herbata ( z wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane) 1 dzień II śniadanie - 3 jaja, grejpfrut, herbata nisłodzona lub słaba kawa; obiad - 3 jaja i surówka wrzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba 2 dzień II śniadanie - 1-2 jaja, grjpfrut, herbata lub kawa; obiad - mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata. 3 dzień: II śniadanie - 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu; obiad - 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciną, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa; 4 dzień: II śniadanie - surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata obiad - 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba. 5 dzień: II śniadanie - jaja, szpinak, kawa lub herbata obiad - ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata 6 dzień: II śniadanie - sałatka z owoców, herbata lub kawa obiad - wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata 7 dzień: II śniadanie - zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut obiad - zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata. I nastepny tydzien tak samo i oczywiscie pijemy duzo wody niegazowanej jak na kazdej diecie :D. Aha i to moja decyzja o diecie norweskiej nie zmienie tej decyzji, wiec mozecie darowac sobie niemile 'uwagi' na jej temat Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwijjka
a ja zaczelam dzisiaj:)moge sie przylaczyc???:)ile wazysz i jaki masz wzrost???ile chcesz schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
Ja bym dzisiaj zaczela, ale nie mam odpowiednich rzeczy :D JA nie mam nadwagi poprostu źle sie czuje ze swoja sylwetka. Mam 168cm i waże 60/61kg i chciałabym schudnąć z 6kg, ale nawet najmniejsza utrata wagi cieszy :D Jasne, ze mozesz sie przylaczyc zapraszam :) zawsze razniej :D a Ty ile masz wzrostu ile chcialabys schudnac?? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo...bardzo chętnie i od jutra :) właśnie wybieram sie na zakupy bo grejpfrutów nie mam... mam nadzieje że zostanę przygarnięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
Przygarniemy Cie z checia :D dixi czy mi sie tylko wydaje czy masz juz jakies doswiadczeine z ta dieta?? :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwijjka
ja waze 60kilo i mam 162 cm wzrostu:Owiec mam z czego schudnac,chce zrzucic 5kilo:)fajnie,ze jest nas wiecej,i super,ze zalozylas ten topik:) ta dieta jest podobno rewelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
też tak słyszałam :) Lubie jajka, ale troche ich za duzo na tej diecie, ale coz moze jakos damy rade :D ale u Ceibie nie jest wcale az tak zle niektórzy przy Twoim wzroscie waza duzo duzo wiecej :) Niestety niektorzy krytykuja ta diete ze choresterol, jojo.. ale przekonamy sie i zobaczymy :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
Dobra dziewczyny,od jutra start,a dzisiaj jedziemy do pełna!!! ja własie zamówiłam dużą pizze na grubym spodzie z podwójnym serem,boczkiem i szynką:classic_cool: a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwijjka
ale slyszallam,ze to jest bledne ocenianie z tym cholesterolem,wiele osob robilo badania po tej diecie i wychodzily dobre:)dziewczyny a bedziecie cwiczyly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwijjka
podobno strasznie się pierdzi po tych jajkach i to srodliwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
hehe :D moja mama mnie ostrzega, ze po takiej ilosci jajek wyrosna mi wasy i broda i bede owlosiona :P bo duzo jajek zawiera jakies hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwijjka
ale beznadziejne podszywy:Odziewczyny nie przejmujcie sie podszywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy z tymi gazami to prawda
smród was będzie w oczy szczypał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
ja tam po jajkach raczej nie mam gazow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy z tymi gazami to prawda
jak jesz jedno czy dwa jajka z dwa razy w tyg. to nie kojarzysz gazów z jajkami,ale przy takiej ilości jaj to sie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
miałam taka diete, że przez 5 dni codziennie jadłam 1 jajko i nic sie takiego niepokojacego nie dzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
na zakupy czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka111
Hej dziewczyny ;) Chciałam zapytać o których godzinach będziecie jadły śniadanie i obiad? Bo ja wlasnie tak sie zastanawiam :D Juz mam kupione grejfruty i jajka, ale tylko na dziś, więc dzisiaj znowu na zakupki :D Trzymajcie sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) no to startujemy... ja zaraz spadam jajka gotować i jak poćwiczę to zjem :) Smerfetka111->nie no z ta dietą styczności nie miałam jeszcze hehe... byłam na kopenhaskiej pozbyłam sie 6 kg... ale że od kilku dni po jej zakończeniu jem w miarę normalnie (czyli niestety cukry w różnej postaci też) to 1 kg powrócił ;( czyli ja zaczynam od 70 kg :( mój cel to 60... 10kg do zwalczenia...mam 173 cm wzrostu także przy 65 też już lepiej wyglądam, ale mam nadzieję, że jeżeli restrykcyjnie będę sie jej trzymała cel osiągnę... no i wiadomo ćwiczonka bo bez tego ciężko będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
no tak.. ale jak zjesz śniadanie np. o 9 to obiad by musial byc 2-3 godziny pozniej, bo takie powinny byc odstepy miedzy posilkami i potem caly dzien bez jedzenia?? Ja myslalam nad tym zeby zjesc 'lunch' o 14-15 i potem obiad o 17-18, ale wlasnie nie wiem.. Pytam, bo tez nei mialam jeszcze stycznosci z ta dietaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja przeważnie jadam 9-13-17, żeby się przed 18 zmieścić ze wszystkimi posiłkami:) a później tylko herbata czerwona i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
Ja chyba bede jadla 11-14-17 ;) chyba dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jadlospis jest taki sam
wpierw masz wymienione śniadanie które ma to samo w każdym dniu, a potem na poszczególne dni jest wymienione II śniadanie i obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smmerfetka11
I po sniadaniu, ale sie najadlam :) Dobrze, ze jutro juz nie bedzie az tylu jajek :D a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdyle
przypominam drogie panie ze po 2 tygodniach NIE CHUDNIECIE tylko odwadniacie organizm wiec jak zaczniecie jesc normalnie przytyjecie wiecej. A taka dieta na dluzszy czas nie zda egzaminu. Zreszta organizm jest tak inteligentny ze jak bedziecie jesc byle co to zacznie w tluszcze zamieniac wszystko - nawet owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraha
przylaczam sie od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka111
Ja postanowiłam jeść pół grejfruta, bo jak zjadam całego i te 3 jajka to normalnie mi sie rzygac chce :/ taka napchana jestem;/ a gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteeeeem :) ja dziś na każde danie tylko po 2 jajka bo więcej bym i tak nie wepchała... a teraz siedzę popijając herbatkę czerwoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×