Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Modliszka22

wymiana paszportu w związku ze zmianą nazwiska

Polecane posty

Czy ktos sie orientuje, ile wynosi oplata paszportowa w przypadku wymiany paszportu w zwiazku ze zmiana nazwiska???? Bo jest mniejsza niz normalnie, a dzwonie od wczoraj do urzedu i panie cos odbierac tel nie chca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wymieniałam, opłata jest faktycznie mniejsza, ale niewiele, to było dosłownie kilka złotych, nie chcę skłamać, nie pamiętam dokładnie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki a powiedz mi jeszcze czy placilas w urzedzie w kasie czy mozna zrobic przelew przez internet i pokazac dowod wplaty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat płaciłam na miejscu - właśnie dlatego, że nie wiedziałam ile dokładnie będzie wynosić ta opłata, i jeszcze jedno - kobieta sprawdzała do kiedy miałabym ważny stary paszport i na tej podstawie ustaliła ile mam zapłacić, ja miałabym ważny do 2010 i mniej było o kilka zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci bardzo 🌻 ja mam wazny do 2015 wiec pewnie obliczaja to jakos stosunkowo ile jeszcze lat jest wazny stary paszport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co;) a gdybyś przypadkiem miała legitymację studencką (pomyślałam to sobie, gdy zobaczyłam liczbę w Twoim nicku) to opłata wynosi 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to wkurzylam sie bo dzwonie do urzedu wojewodzkiego i nikt nie odbiera, a ja jutro jade specjalnie z wnioskiem ponad 70 km i chcialam sie czegos dowiedziec. Ale widze, ze kafeteria jest niezastapiona w zdobywaniu cennych informacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×