Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lamia 2

na basen

Polecane posty

Gość dziewczyno ty naprawde
nie masz wiekszych problemow? .............zastanawia mnie kondycja intelektualna spoleczenstwa. Wnioski nie sa wesole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaga zabija powoli to po pierwsze, a po drugie co w tym zlego, ze zapytam przed zakupem. Chodzi mi o kostium do pływania, a ten nie wyglada mi jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim kostiumie - kąpiel w morzu czy przez moment w jeziorze - jak najbardziej... I tak na plaży przede wszystkim się opalasz albo grasz w siatkę... Ale na basenie - moim zdaniem raczej się nie sprawdzi. :( Kiedyś, ze dwa lata temu, byłam dwa, trzy razy na basenie w kostiumie dwuczęsciowym, cały czas miałam wrażenie, ze zaraz mi biust \"wypadnie\" i w końcu faktycznie wyleciał :D kupiłam jednoczęsciowy i mam spokój:) Nie wiem, może inne dziewczyny mają lepsze doświadczenia z dwuczęsciowymi na basenie, ale wg mnie - lepiej go sobie odpuść... ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka_11 dziekuje Ci za odpowioedz. Nie sprecyzowalam pytania , bo głównie chodzi mi o nie tyle czy jest dwu czy jedno częściowy, ja mam w sumie taki biust, ze nie ma co wypaść niestety 70 b, tylko, czy w tych szortach mozna wchodzic do wody, czy to jest typ stroju do przechadzania sie na plaży naprzyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie chłopców czy moga sie kapac w szortach na basenie :O mozesz się kąpac nawet w koszulce jak chcesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze możesz w nim pływać, nie ma przecież jakiegoś kodeksu, który mówi, że w szortach się nie pływa;) tylko to może być po prostu niewygodne:) Strój jednoczęsciowy daje Ci gwarancję, że nic ci się nie zsunie, nie rozwiąże... Nie wiem, jakie jest ryzyko, ze ci te szorty spadną;) pewnie małe, ale zawsze jakieś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×