Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaciekawaaaa

pytanie wazne mam mmm

Polecane posty

Gość onaciekawaaaa

kto powinien płacic za tanletki antykoncepcyjne bo moj chłopak który pracuje powiedział mi ze mam wziasc recepte ale nie kupowac jeszce....ja studiuje i jestesm na utrzymaniu rodziców mam małe stypendium czyli powinnam ja płacic?? on pracuje zarabia przeszło 1000 zł jak jest z wami dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamoja
płacimy po połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaciekawaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaciekawaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło 1000 zł :D:D:D Potentat, kótry pewnie lunche jje z Warrenem Buffetem :D Krótka piłka - za gumki płaci facet, za tableti kobieta. Nie rób z siebie dziada za te kilkadziesiąt złotych miesiecznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaciekawaaaa
no ale ja nie zarabiam nie pracuje wiec skad mam brac?? to przeciez 35 zł miesiecznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on sam nie zaproponował że będziecie płacili po połowie albo np. on kiedy Ty akurat nie masz kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdziele, aż 35 zł. Tyle co 0,7 wyborowej :D Nie przesadzaj. I tak od rodziców bierzesz forse, więc te 35 zł nie powinno stanowic problemu :o Dla mnie dziewczyna, która chcialaby by ode mnie 18 zł składki na tabletki antykoncepcyjne została by wyśmiana :D Bądźmy choć odrobine powazni :o PS A jak nie stac Cie na 35 zł miesiecznie to zrezygnuj z seksu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyan
no kupowanie wiadomo, że sama kobieta kupuje. ja zazwyczaj sama jak wracam od lekarza wstepuje do apteki, zeby kupic, bo pieniadze mamy wspolne, chociaz u nas te ja studiuje, a moj facet pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaciekawaaaa
nie musi sie znac ma sie recepte i trzeba ja wykupic watpie zeby mamusia dała mi na tabletki a ze wszytskiegio musze sie tłumaczyc i odpowiadac na pyt pt.a na co chcesz kase itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyan
powinnas pogadac o tym z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaciekawaaaa
20 lat a on sam z siebie nie zaproponował nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię nie stać na tabletki, to co dopiero, jak wpadniesz i pojawi się dziecko? Może jednak zrezygnuj z seksu, do czasu aż 30 zł/ m-c nie będzie dla Ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra b.
daj sobie spokój z tabletkami jeśli nie uprawiasz regularnie sexu. Nie katuj się hormonami.Lepiej kup sobie prezerwatywy, mniej kosztują i na pewno będziesz zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Camp Nou
Wiesz co, widać, że jesteś niedojrzały. Ja z moim partnerem jak tylko ustaliliśmy sposób zabezpieczenia - tabletki, to od od razu dał mi pieniądze na nie. Nie chciałam ich od niego brać, ale on powiedział bardzo mądre zdanie - sprawa zabezpieczenia, to sprawa nas obojga. Także uważam, że na tabletki powinno się składać po połowie, lub raz niech kupi ona, raz on. Dlaczego dziewczyna ma płacić tyle pieniędzy, a facet ma korzystać???? A gdyby wyszło dziecko, to co wtedy, tylko ona ma je utrzymywać, skoro ono by było ich obojga??? I nie porównuj cen tabletek do cen gumek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllllllllllla
ja też się zapytam po co ci tabletki? W twoim wieku to radzę gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle pieniedzy? :o:o 35 zł? :o Nie rób z siebie dziada :o Owszem, sprawa zabezpieczenia to psrawa obojga kochanków. Ale tak jak nie żądam skladki na moje gumki, tak niech ode mnie kobieta nie żąda 18 zł zkładki, czy 35 zł na całosc sfinansowania zakupu tabletek :o Dzieci, ile wy macie lat, ze takie grosze robią wam roznice? :o:o Seks jest dla dorosłych, których stac ponosic i koszty i odpowiedzialnosc za to co sie robi, czyli takze dziecko jesli zdarzy sie wpadka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tamari Jak żartuje, to żartuje, ale robić z siebie dziada za równowartość ceny za jaką kupujesz 0,7 wódki,to jest jednak poniżej godności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camp Nou- miałam
już okazję czytac Twoje "mądrości" w innym temacie... i wiesz co? daruj sobie :O dla większości normalnych ludzi oczywiste jest, że za zabezpieczenie odpowiedzialny jest zarówno facet jak i kobieta- dlatego koszty też powinni ponosic wspólnie do autorki topiku- jeśli Twój partner nie wyszedł z inicjatywą sama mu "na okrętkę" podpowiedz- możesz zasugerowac, że jak dopskonale sobie zdaje sprawę Ty nie zarabiasz i nie możesz co miesiąc wyciągac od rodziców, dlatego najlepiej gdybyście zabezpieczali się za pomocą prezerwatywy ;) albo zrozumie i powie, że dzielicie się kosztami na pół (a może zaproponuje, że sam będzie kupował?) albo niech trzyma "ptaka na uwięzi", w gumce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste...
nie chcesz płacić za tabletki, nie ma seksu i tyle. a jak sie nie podoba, to wypie*dalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blask
sugestia z innej beczki a nie myslałas zeby się troche uniezaleznic od rodziców i podłapac pracę dorywcza - można dawac korki, opiekowac sie dziecmi, ulotki, cololwiek zalezy od pomysłu, teraz są wakacje to nawet zajec nie masz, a z wlasnej kasy sie tłumaczyc nie trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dla większości normalnych ludzi oczywiste jest, że za zabezpieczenie odpowiedzialny jest zarówno facet jak i kobieta- dlatego koszty też powinni ponosic wspólnie Oddajesz swojemu facetowi połowe kasy jaką wydaje na gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×