Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaciekawaaaa

pytanie wazne mam mmm

Polecane posty

Gość Camp Nou- miałam
Camp Nou- a gumki zmieniają coś w Twoim organizmie? i wiesz... raczej nie kosztują tyle co tabletki :O poza tym... jeśli ktoś używa tabletek, to gumek już raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari-własnie,moj tak zrobił,nalegał nawet zeby isc ze mna do lekarza....dojrzaly facet po prostu sam sie zaoferuje z pomoca.w koncu przyjemnosc ma byc obustronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dojrzaly facet to chociaz sie zainteresuje co laska lyka i ile to kosztuje To prawda, ale jak moja mi powiedziala ile to kosztuje, to przez mysl mi nie przeszło, ze za nieco ponad 10 euro ona moglaby chciec ode mnie składki na to :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camp Nou- miałam
Camp Nou- a mi przez myśl neie przechodzi jak jakakolwiek "laska" może wytrzymac chociażby 2 minuty w towarzystwie kogoś z tak ograniczonymi poglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> i wiesz... raczej nie kosztują tyle co tabletki taaaak? to zacznij uprawiać seks w gumce przynajmnije raz dziennie i po misiacu zapytaj swojego faceta, ile wydał na prezerwatywy. Rezultaty moga byc dla ciebie porażające :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blask
to Polska już przeszła na euro? kiedy ? jak? i dlaczego mnnie to ominęlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camp Nou- miałam
i daruj sobie odpowiedź- spadam stąd, autorka pewno wyciągnęła już odpowiednie wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp Nou- a mi przez myśl neie przechodzi jak jakakolwiek "laska" może wytrzymac chociażby 2 minuty w towarzystwie kogoś z tak ograniczonymi poglądami A jednak :classic_cool: Ale to sa już sporty ekstremalne, nie dla was kiełbaso zwyczajna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to Polska już przeszła na euro? kiedy ? jak? i dlaczego mnnie to ominęlo? Jak wolisz - za równowartosc 0,7 literka wódki. Za 8 litrów benzyny. Mam dalej porównywac te ceny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blask
tak, bo wiesz, trudno mi sobioe wyobrazic 35 zeta, najlepiej weź narysuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blask
takiej poteżnej sumy nie miałąm dawno w rękach stąd porównuj ile wlezie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nooo, w sumie cena gumek tez mnie nie interesowala nigdy Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka halinka
Camp Nou ma rację,najtańsza paczka gumek ( 3 sztuki ) to ok 2 zł :) Powiedzmy jedna gumka dziennie,czyli 30 w miesiącu daje kwotę 20 zł.Ale podkreślam- TO SĄ NAJTAŃSZE GUMKI,jakieś badziewie którego strach używać :D Normalne prezerwatywy to ok 6 zł za paczkę,a w tym wypadku daję to już kwotę 60 zł miesięcznie. Minimum tyle ! ------>onaciekawaaaa przeżuć się na najtańsze tabsy - Diane 35 na przykład,koszt ok 15 zł :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp Nou ma rację,najtańsza paczka gumek ( 3 sztuki ) to ok 2 zł Bądźmy powazni, mówimy o normalnej antykoncepcji :o Rzeczywistosc jest taka, ze ceny normalnych gumek przy zalozeniu, ze uprawia sie seks raz dziennie w ciagu miesiaca sa duzo wyzsze niz cena tabletek. I nikt z nas nie skamla o składki czy cos w tym stylu. A i sex przez gumke jest gorszy niz bez, wiec ja sie pytam, o czym jest mowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
pan upierdliwy nie rozumie pewnych rzeczy - dla niego 40 zl to "pryszcz na dupie", a dla innych calkiem niezla sumka! i prosze mi nie mowic, ze w tym wypadku nie powinno sie uprawiac seksu! to przywilej kazdego doroslego normalnego czlowieka, a nie tylko nadzianych palantow! i jeszcze jedna sprawa - kobieta, trujac sie tabletkami, ponosi tego konsekwencje czestow pozniej przez wiele lat, przy czym facet ma to gleboko w dupie! i wlasnie dlatego chocby z tego powodu powinien placic za te pieprzone piguly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy odpowiedzialny facet...podkreslam facet a nie chłopczyk pragnacy sexu ze swoja kobieta.....sam zaproponuje kupno tabletek swojej kobiecie ewentualnie podział finansowy na owe tabletki.Pojdzie z nia do ginekologa i wspolnie obiora strategie antykoncepcji no ale to musi byc facet z jajami a nie chłopaczyna która uznaje prezerwatywy za jedyny srodek antykoncepcji....bo tak jest taniej:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój z pigułkami.
To zasrane hormony i trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnacikekawsaaaa
czylli jak nie hormony to co ?? cale zycie na gumkach?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiunia
Sorry co ty jej proponujesz Diane-35 ? najgorsze tabletki, są przepisywane na trądzik, dużo hormonów zawierają. Tabletki dobra sprawa, wychodzi taniej niż na gumkach ale można sobie zdrowie zmarnować. Zresztą na początku to trzeba przetestować kilka rodzai tabletek zanim trafi się na te najlepsze dla siebie, możesz się czuć dobrze po tych za 35, a czasami trzeba zmienić na dużo droższe np na te koło 50 zł. Ehh mogliby coś wymyślić dla tych kobiet które nie mogą brać tabletek antykoncepcyjnych a jeszcze nie rodziły i nie mogą założyć spirali. Ehh np mi tylko gumki zostają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiunia
I jeszcze jedno to zasrane gadanie że się nie tyje po pigułach to jakaś abstrakcja , że niby się tylko woda w organizmie zatrzymuje, sraty taty. Zresztą tabsy szkodzą można się nabawić nawet zakrzepu w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja akurat wyjątkowo zgadzam się z Camp Nou ;) przynajmniej w tej kwestii, że najprościej jak babka placi za tabletki a facet za gumki. Wiecie jakie gumki są drogie?? Zgroza :P Ja nie pomyślałam żeby zaproponować swojemu facetowi kasę za gumki wiec teraz jego nie prosze o kase za tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A tak w ogóle to strasznie drogie tabletki kupujecie, ja biore Microgynon, który jest refundowany i płacę 7zł miesiecznie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedzwiedz... po raz kolejny widze powod, dla ktorego Twoja laska Cie zostawila... wlazisz babom w tyłek i ciagle im przytakujesz... one beda sie z tego cieszyc, ale nie beda Cie szanowac... a co do tematu - nigdy w zyciu nie dolozylem sie i nie mam zamiaru sie dokladac do tabletek... gumek tez nie kupuje, bo sex w gumie jest beznadziejny... dzielenie sie wydatkiem, ktory wynosi 40 zl miesiecznie? :D:D Sex to zabawa dla doroslych, a jesli ktos 40 zl nie ma, to znaczy, ze jest jeszcze dzieckiem i powinien sobie sex darowac... rownie dobrze mozna powiedziec, ze kobieta powinna dokladac sie do moich maszynek do golenia i żelu, skoro chce zebym bym ogolony :D Wiele kobiet ma tak gleboko zakodowaną idee sponsoringu, ze naprawde nie widzi tego, jakie bzdury tu wypisuje... Wystarczy poczytac to forum.... Wydatki faceta za knajpy, kino, lody, drinki itp, ktore oczywiscie stawia kobiecie sa ok... ale niech tylko ona ma jakis wydatek, zaraz sie okazuje, ze powinien byc po polowie a jeszcze lepiej jakby on tez za to placił... Gdyby mi kobieta powiedziala, ze mam jej dawac na tabletki argumentujac to na dodatek tym, że ja z tego, że ona ich używa korzystam, to bym ją pogonił gdzie pieprz rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka3452
do paulusiunia . Nie ukażdego występują skutki uboczne owszem na poczatku przewaznie sa wymioty, plamienia ktore tez wstepuja przy nietrzymaniu juz cyklu. Ja np jak i wiekszosc moich kolezxanek jestesmy zadowolne i dobrze mamy dobrane tabletki. Krwawienia z odstawienia są mniej bolesne, żadnychkomplikacji a biore już tab. 3 lata z przerwami. Jeśli chodzi o tycie tak jak napisałam , że jeśli lekarz dobierze do Ciebe prawidłowe tab. czyli zrobi wszystkie badania oraz przeprowadzi tak zwany wywiad z Tobą i rodzina czy nie bylo jakiś chorob to bedzie wszystko dobrze. Tylko jedno powie ze trzeba być w pełni swiadomym po co sie idzie do lekarza bo dziewczyna ktora chce tabletki i nie martwi sie na przyszlosc to gwarantuje niepowodzenia . kobieta musi wiedzieć o co chodzi i nawet sama sie upominac o badania ktorych lekarz np nie zrobil przy wypisywaniu. Rozmowa + badania z lekarzem daje dobre rezultaty. Przykład JA i moje kolezanki tak jak pewnie jeszcxze nie jedna kobieta. Pozdrawiam serdecznie! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka3452
acha i nie przytylam, no moze 3 kg w ciagu 3 lat ale to od jedzonka latwo bylo to zgubuc ;>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×