Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaaba

do mam 3-latkowi nie tylko

Polecane posty

czy wasze pociechy spia jeszcze w pampersie??? a jak nie to jak oduczylyscie tego? moja coercia ma 3 i pol lat i nadal sie moczy w nocy, dlago zajkladam jej pieluche. W dzien normalnie korzysta z kibelka.Czy to miescie sie jeszcze w granicach normalnosci??? jak ja tego oduczyc? co moze byc przyczyna??? bardzo prosze o porady, podzielcie sie swoimi doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 2 lata i 5 miesięcy i juz dawno nie sika w nocy. Amoj sposób był taki że wysikam goprzed samym snem i jak tylko sie zbudzi to prowadź go na sedes. Dzieci zazwyczaj sikają po lekkim wybudzeniu . Trzymaj go w nocy bez pieluszki tojak sie kilka razy zmoczy i poczuje mokro , poczuje potrzebe budzenia sie na siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój za mieisąc skończy 3 lata i na noc zakładany jest pampers. Próbowałam nie zakładać ale wszystko było posiusiane,więc nie ma to sensu.Dodam że tuż przed snem korzysta z wc ,w nocy jego nie budzę spe4cialnie na siku bo uważam że to jest bez sensu rozbudzać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 12
jestem mamą trójki bobasów 8, 7 lat i 10 m-cy ja oduczałam dzieci w wieku 3 lat jak zdażały się cuche pampersy w nocy przedewszystkim przed spaniem siku i ostatnie picie nie późźniej niż godz przed położeniem dziecka no i nie więcej niż kubek. Ceratka pod prześcieradełko jak będzie się moczyło to niestety trzeba go w nocy przebudzać do sikania koło 1 bo nie u wszystkich dzieci mocz się zagęszcza gdy to nie pomaga to zrobić badania moczu czy wszystko ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabaa
no ale chodzi o to ze mala pije niecaly kubek ok 18, potem juz nic a nic, i przed samym spaniem robi jeszcze siku do kibelka a chodzi spac o 19:30. Ale i to nie pomaga. Przez miesiac probowalam ja oduczyc, nie zakladam pieluch ale kazdego ranka bylo wszystko mokre. Jak ja budzilam w nocy na nocnik to plakala na spiaco wiec to nawet nie mialo sensu ją zmuszac. czasem co prawda sie budzie z sucha pielucha, ale to rzadkosc, niewiem czym to sie ma. A czasem pielucha jest az ciezka. Wiec myslicie ze samo to minie? i ze w tym wieku to jeszcze normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka miała 2 lata jak spała bez pampersa mały ma 3 i śpi jeszcze w pampersie, chociaż jak się wysika wieczorem, to rano budzi się suchy w nocy wyopija buterkę albo i 2 picia to raczej moje lenistwo, bo jakbym go rano zerwala, to by się wysikał na nocnik, ale poo cholerę... ja wstaję o 6 a on o 8 eksperymentować na razie nie bedę, bo śpi z nami i nie mam zamiaru plywać w nocy :D jak mu zaproponowałam, że jak się mu w nocy chce siku, to może by wstał i zrobił na nocnik, to mnie obśmiał :D mówi - no co ty, mamusia, przecież są pieluchy, nie chce mi się w nocy wstawać... i gadaj tu z takim :D generalnie wniosek jest taki, ze spokojnie obyłby się pieluchy tylko nam to nie przeszkadza pieluchy tanie jak barszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×